יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטוני תדמית- פשטות היא שם המשחק!
כל עסק חייב להשקיע בשיווק
כל עסק בכדי להתקיים חייב להשקיע בשיווק העסק והמוצרים. כיום, כאשר חלק משמעותי מהרכישות נעשה באינטרנט, ובוודאי שכל חיפושי המידע נעשים ברשת, הדרך היעילה ביותר לקדם את העסק היא באמצעות הפקת סרטוני תדמית עבור העסק והמוצרים. את הסרטונים מעלים ליוטיוב, ומשם מטמיעים אותם באמצעי המדיה החדשה השונים, החל מאתר החברה כמובן, ובנוסף בדפי נחיתה, ברשתות חברתיות ועסקיות, בלוגים מקצועיים וכן הלאה, מגוון האפשרויות הוא רב.
 

אבל, איזה סרטוני תדמית להפיק?

קשה להכליל ולהגיד איזה סרטוני תדמית מומלץ לכל עסק להפיק, כי יש מגוון עצום של עסקים, כאשר לכל עסק מתאים סרטון אחר, שמדגיש את הייחוד והבידול העסקי, כך שהוא יוכל להתבלט מול התחרות. אבל, מכיוון שעברנו כיום לעולם של לקוחות 'חסרי סבלנות', אשר מצפים לקבל את המידע שחשוב להם במהירות וביעילות, בלי 'בלבולי שכל', יש עצה אחת שאני ממליץ כיום לכל הלקוחות שלי: תפיקו סרטון תדמית פשוט!
לסיכום, סרטוני תדמית הם היעילים ביותר לקדם את העסק. חשוב שהסרטונים יהיו פשוטים וברורים, יתמקדו במסר בודד, ויוצגו בתוך כדקה.אולי יעניין אותך גם:      איזה עסק צריך סרטון תדמית?


                                   למה סרטון תדמית כל כך יקר?

מנהל שיווק- מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?

מעוניין לחדור לשווקים חדשים?
 

ראה תחילה סרטון תדמית למצלמת דרך לרכב

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, המצולם בוידאו בתוך רכב נוסע, ומדגים בצורה הכי אמינה ופשוטה: מה הערך של המוצר ללקוח, איך הוא מותקן ברכב, ואפילו איך נראות התצוגות של הציוד בזמן נסיעה. כל המידע שבאמת חשוב ללקוח, ומועבר בתוך כדקה

ראה לדוגמא סרטון תדמית לאפליקציה חדשנית

גם כאן מדובר על סרטון תדמית של דקה, רק שהפעם מדובר על סרטון אנימציה, ולא סרט שצולם בוידאו. במקרה זה, מוצגת אפליקציה חדשנית של שכירת דירות אונליין. אכן בכדי ליצור אמינות מומלץ להפיק סרטון תדמית המצולם בוידאו, אבל כאשר מדובר באפליקציות, הדרך הפשוטה ביותר להסביר את האפליקציה היא באמצעות סרטון אנימציה בגרפיקה דינאמית. ואכן, בסרטון זה בתוך 60 שניות הנושא מוצג בצורה נהדרת.
אז מה זה אומר 'סרטון תדמית פשוט'?
ראו להלן כמה המלצות, שלדעתי יהפכו את סרטוני התדמית לעסק שלכם לפשוטים:

1. תעדיפו לצלם את סרטוני התדמית לעסק בוידאו- באופן כזה לקוחות יוכלו באמת לראות את העסק, המוצרים, התשתיות, האנשים וכן הלאה, כל מה שמגביר את האמינות שלכם כעסק. לקוחות מאמינים למה שהם רואים.

2. שימו דגש על הערך- אנחנו נוטים לתאר בפרוטרוט את כל המפרטים החשמליים של המוצרים הנהדרים שאנחנו מפתחים, וזה טבעי. אבל, מפרטים חשמליים לא אומרים כלום ללקוחות. הדבר החשוב ביותר שמעניין לקוחות הוא 'למה זה טוב לי'? לכן, בהפקת הסרט שימו דגש על הערך שהלקוח יקבל, אם ישתמש במוצר, ואיזה בעיה המוצר יכול לפתור לו.

3. מינימום מסרים שיווקיים- לכל עסק ולכל מוצר יש עשרות יתרונות, ובכדי ןהציג את כולן ידרש סרט מאוד ארוך. כבר אמרנו שלקוחות קצרי רוח, כך שאנחנו ממליצים להפיק סרטוני תדמית שלא עולים על דקה. בכדי לעמוד בכך, צריך להתמקד במסר שיווקי אחד, או מקסימום שניים, ובהם להתמקד. באופן כזה, הסרט יהיה פשוט וברור.

4. פשטו את המידע- כאשר מציגים מערכות מורכבות, חשוב להציג רק איך הן נראות, ומה הן מספקות ללקוח, או איזה בעיה קיימת הם פותרים. את זה ניתן לעשות הכי טוב בוידאו. אבל, אם מדובר על אפליקציה חדשה, או תוכנה מתקדמת, אותם מומלץ להציג באנימציה של גרפיקה דינאמית. 

 

באופן מפתיע- עדיף סרטונים פחות יקרים!

בעבר, עלות הפקת סרטוני תדמית לעסקים הייתה מאוד יקרה, הן כי פחות עסקים הפיקו סרטוני תדמית לעסק, ובעיקר- כי מי שכבר הפיק שילב בכל סרטון תדמית הרבה מאוד 'רעש וצילצולים'. כל סרטון כלל מספר רב של אפקטים, גרפיקה מרשימה וכל מה שאפשר לעשות על מנת להפוך את הסרטון למרשים. 

כיום, המגמה התהפכה. כמעט כל עסק מפיק סרטון תדמית, ועלויות ההפקה פחתו משמעותית, כולל של סרטוני תדמית המופקים באנימציה. בנוסף ההמלצה שלנו להפיק סרטים פשוטים, משמעותה גם סרטים יותר זולים. זה לא אומר סרטים לא מקצועיים, אלא פשוטים באופן שהגדרנו למעלה. באופן הזה, עלות ההפקה משמעותית יותר נמוכה מעלות ההפקה בעבר של סרטוני תדמית, מה שבאמת מאפשר לכל עסק, אפילו עסק יחיד, להפיק סרטון תדמית עבור העסק. 

אבל, חשוב לשים לב. יש להימנע מהפקה לא מקצועית או חובבנית. סרטונים חובבניים, לדוגמא כאלה שצולמו בטלפון סלולרי, עלולים להקרין על חובבנות של העסק, במקום המקצוענות שמעוניינים לשדר בסרטוני תדמית מקצועיים.
 

ראו סרטון תדמית ללמערכת תאורה חדשנית שהופק לאחרונה

סרטון תדמית קצר זה, הוא אחד מתוך סדרה של כ- 10 סרטוני תדמית, שהפקנו עבור יצרן של מערכת תאורה חדשנית לבית. לצורך השיווק, שרובו יתבצע ברשתות חברתיות, החלטנו להפיק סדרת סרטונים קצרה ופשוטה, כל סרטון תדמית באורך של כ- 30 שניות, כאשר כל סרטון מציג סיטואציה ביתית שונה, ואיך התאורה החדשנית מאפשרת שינוי אוירה בצורה נוחה ופשוטה, ופתרון בעיות שקיימות בכל בית. כל המסרים מועברים באמצעות הויז'ואל, ללא קריינות, מכיוון שברוב הצפיות ברשתות החברתיות הן ללא סאונד. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית לתפעול אתר קרוזים אונליין שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית של כדקה, אשר נועד לשמש כהנחיות פשוטות וברורות לציבור הלקוחות של החברה, איך מומלץ להזמין את הקרוז מאתר הקרוזים אונליין. מבחינת חברת הקרוזים, היה מדובר על גישה חדשה: במקום להזמין קרוז לאחר שיחה עם סוכן נסיעות, הם איפשרו ללקוחות להזמין ישירות באתר החברה. מכיוון שהיה מדובר על שינוי הרגלים של הרבה מאוד שנים, הפקנו עבור החברה את סרטון התדמית הקצר הזה, שהסביר כיצד לפעול באתר החברה על מנת לבצע בקלות וביילות את ההזמנה. רוב המסכים שמוצגים בסרטון התדמית הם מסכים של אתר ההזמנות, כך שההצגה תהיה הכי ברורה למי שנכנס לאתר.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות