יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרטוני תדמית עם פריזנטור

לקוחות אוהבים לראות את העסק


זה ידוע, שבכדי לחזק את האמון בין הלקוחות לבין העסק, מומלץ להציג ללקוח את העסק בסרט וידאו. כך הלקוח יכול להיחשף לתשתיות של העסק, לאנשים, לקווי הייצור ולמוצרים. בהרבה מקרים זה יכול להוות גורם מקדם מכירות משמעותי. אבל, זה מצריך שבאמת יהיו תשתיות ראויות לצילום, הכנת המקום לצילום, וצילום ראיונות קצרים עם אנשי העסק שרובם לא מסוגלים לעמוד מול מצלמה, ולייצג בכבוד את העסק. הרי הם לא שחקנים.

בדיוק עבור מקרים אלה פתחנו את הפקת סרטוני תדמית לעסקים, המבוססים על פריזנטור.

מנהל עסק- מעוניין להגדיל את החשיפה של העסק ללקוחות חדשים?

מעוניין לחזק את המיתוג של העסק?
 

ראו תחילה דוגמת סרטון תדמית, אשר מוצג על ידי פריזנטורית

 אין ספק, מדובר על הצגה מאוד מקצועית של הפריזנטורית, שהיא שחקנית במקצועה, ומתורגלת לעמוד מול מצלמה ולייצג את העסק. צילומים אלה נעשו באולפן מסך ירוק, כך שבעריכה מחליפים את הרקע הירוק של האולפן, בתמונות או סרטונים של סביבה הקשורה למה שמציגים. הצגה מקצועית יוצרת קשר רגשי בין המציג והמוצרים, לבין הלקוחות, מה שבפועל מעודד קנייה בהמשך.


מה היתרונות של הפקת סרטוני תדמית באמצעות פריזנטורים?
 

להפקת סרטוני תדמית, כאשר החברה או המוצרים מוצגים על ידי פריזנטורית, יש מספר יתרונות:

1. הצגת החברה והמוצרים מאוד מקצועית וקולחת, מה שבהחלט מעודד רכישה

2. אין צורך לצלם את התשתיות של העסק, ולא את אנשי העסק. הפריזנטורית בעצם מייצגת אותם, והתשתיות מיוצגות על ידי תמונות סטילס (או רק של הסביבה בה נעשה שימוש במוצרים)

3. ניתן בזמן קצר להפיק את הסרט, ואם לחברה יש מגוון מוצרים ניתן באותו יום צילומים לצלם מספר סרטונים, לכל אחד מקווי המוצרים

 

ומה החסרונות של ייצוג באמצעות פריזנטור?
 

אולם, לייצוג באמצעות פריזנטורים בסרטון תדמית לעסק יש גם כמה חסרונות:

1. אמנם רואים את המוצרים, שמוצגים מאוד מקצועית, אבל אין באמת מענה להצגת התשתיות של והאנשים של העסק, במטרה להגדיל את אמינות הסרטון, ולחזק עוד יותר את הקשר הרגשי בין החברה לבין הלקוח הפוטנציאלי

2. עלות סרטים כאלה אינה נמוכה. נדרש פריזנטור (או פריזנטורית) מאוד מיומנים, המצולמים ביום צילומים באולפן מסך ירוק, כולל טלפרומפטר להצגת הטקסטים של הקריינות, ולאחר מכן בעריכה נדרש להסיר את הרקע הירוק ולשלב תמונות סטילס או סרטוני וידאו, ולהתאים את התאורה שבין תאורת האולפן לבין התאורה בה צולמו תמונות הסטילס או קטעי הוידאו שמוקרנים מאחורי הפריזנטורים. אולם, אם ניתן ביום צילומים יחיד לצלם מספר סרטים, למספר קווי מוצרים שונים של החברה, פתרון כזה מאוד יעיל. הוא יקר אם מצלמים סרטון  תדמית בודד
 
  
לסיכום, ניתן להפיק סרטוני תדמית לעסק, באמצעות פריזנטורים מקצועיים, המצולמים באולפן מסך ירוק. צורת הצגה שכזו, יוצרת חיבור רגשי בין החברה והמוצרים, לבין לקוח פוטנציאלי שצופה בסרט, וכפועל יוצר מקדם מכירות.אולי יעניין אותך גם:   משמעות הלוקיישן בהפקת סרטי תדמית לעסקים                                 שילוב קריינות מקצועית בסרטי תדמית

ראו סרטון תדמית מקצועי למשרד עורכי דין שהפקנו לאחרונה

מדובר סרטון תדמית של כ 2 דקות, בו מנהל משרד עורכי דין מציג טיפ מקצועי לקהל היעד שלו, באחד מתחומי הפעילות של המשרד. בפועל, הפקנו סדרה של מספר סרטוני תדמית מקצועיים, כאשר כל סרט מציג נושא אחר כטיפ לקהל היעד. מכיוון שלשכת עורכי הדין מטילה המון מגבלות פרסום על עורכי דין, הפקת סרטוני תדמית בהם עורכי הדין מציגים נושאים מקצועיים, לא מהווה פרסום, כך שאין מגבלה בנושא, והתדמית המקצועית של משרד עורכי הדין מתחזק משמעותית.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למצלמות נסתרות מיוחדות שהפקנו לאחרונה

מדובר סרטון תדמית של כ 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מצלמה נסתרת מיוחדת. סרטון זה הינו אחד מתוך סדרה של סרטוני תדמית שהפקנו לחברת וורלדשופ, אשר מתמחה בציוד ניסתר לשימושים שונים. כל הסרטונים צולמו באולפן מסך ירוק, בו הפריזנטורית הציגה את הפתרונות השונים. בעריכה, המסך הירוק שמאחוריי הפריזנטורית הוסר, ושולבו רקעים שונים, כולל רקע של חנות המכירות של מוצרי החברה. היתרון של הפריזנטורית הוא שמדובר על שחקנית מקצועית, שרגילה לעמוד מול מצלמה ליום צילומים ארוך, ולהציג בחביבות ובמקצועיות את המוצרים השונים. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות