יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרטוני תדמית לתמיכה בפרסום אישי מקוון (Online)
מה זה בכלל פרסום אישי מקוון (Online)?
עד לפני כמה שנים, פרסומים היו מופנים אל כל הקהל שצפה בפרסום. זה היה נכון לפרסום ברדיו, טלוויזיה, מסכי חוצות וכן הלאה. כל מי שנתקל בפרסום, צפה בו. אבל, פרסומים כאלה הם הכי בזבזנים שיש, כי פונים אל כולם, ולא אל קהל היעד של המפרסם. מאוד נדיר שיש מוצרים שמנסים לשווק אותם 'לכולם'. לרוב המוצרים יש קהל יעד מאוד מסויים. לדוגמא: מוצרים לתינוקות צריך לפרסם בעיקר לאמהות צעירות. מוצרי יוקרה לרכב צריך לפרסם רק לקהל של גברים אמידים, וכן הלאה. זה נקרא 'פרסום לקהל היעד'. 

הכניסה של האינטרנט לחיינו, ושל גוגל כמנוע חיפוש אולטימטיבי, והרשתות החברתיות, איפשרו לחברות האינטרנט לזהות את המשתמשים באינטרנט, כולל העדפות, הרגלים, תחומי עיניין, נכונות להשקיע כסף ברכישות, בקיצור- כל המידע המהותי הכל כך חשוב למפרסמים. ברגע שגוגל ופייסבוק החלו לסחור במידע האישי שלנו, דרך פרסומות שהופנו בצורה מדוייקת אליינו, בהתאם ל'פרופיל' שלנו, כמו ב- Remarketing, או דרך Pay Per Click, עברנו לעולם של פרסום אישי מקוון. הפרסומות כבר לא מוצגות לכולם, אלא רק לאנשים שהם קהל היעד למוצר המפורסם.

כלי השיווקי היעיל ביותר לפרסום אישי מקוון הוא סרטון התדמית, אשר מתוכנן מלכתחילה רק אל קהל היעד, המותאם למוצר אותו מעוניינים לפרסם. ראו כאן מספר דוגמאות של סרטוני תדמית אישיים לפרסום אונליין.
לסיכום, סרטוני תדמית הם הכלי היעיל ביותר לפרסום אישי מקוון (online). כאשר קהל היעד מוגדר בצורה מדוייקת, ניתן להפיק סרטון תדמית שיענה במדוייק על הצרכים של אותו קהל יעד, ולעודד מכירה.


למאמרים נוספים בנושא:   איזה סרטון תדמית מומלץ להפיק לתוכנה חדשה או אפליקציה?                                       מה הפתרון הכי מהיר להפקת סרטון תדמית?

מנהל שיווק- מעוניין לקדם את המכירות של העסק?

מעוניין לפנות רק אל קהל היעד של המוצרים שלכם?
 

ראה תחילה סרטון תדמית לאתר הזמנות קרוזים אונליין

מדובר על סרטון תדמית של כדקה וחצי, אשר נועד לשנות הרגלי הזמנות של קהל היעד (חובבי הפלגות שיט ברחבי העולם), שרגילים להזמין הפלגות דרך סוכני נסיעות, ועכשיו חברת אייקרוז מהחברות המובילות בשיווק קרוזים, מנסה להרגיל את קהל היעד להזמין הפלגות אונליין. זה בדיוק מה שסרטון התדמית מנסה לעשות בדקה וחצי, באמצעות הצגת הסרטון רק לקהל היעד הרלוונטי עבורם. בפועל- סרטון התדמית עשה את העבודה, והגדיל משמעותית את ההזמנות אונליין.

ראה לדוגמא סרטון תדמית למוצר ניקוי מקצועי מסדרת רשת 'דלית ממליצה'

החברה הייתה מעוניינת לקדם סדרת מוצרי ניקיון מקצועיים למגזר הבייתי (הלא מקצועי). לצורך כך היה צורך 'בחינוך שוק' לקיום המוצרים המקצועיים, והיתרונות של שימוש בהם גם במגזר הבייתי. לצורך כך הופקו סדרה גדולה של סרטוני תדמית למוצרים השונים, תחת המותג: 'דלית ממליצה', בה דלית הציגה בכל סרטון תדמית מוצר אחר, והראתה בפועל את היתרונות שלו בשימוש בייתי. הסדרה הייתה הצלחה אדירה, מכיוון שהופנתה דרך remarkeing וטרגוט רק לקהל היעד של המוצרים.
על מה מומלץ להקפיד בהפקת סרטוני תדמית לפרסום אישי מקוון?
בהנחה שמטרת סרטוני התדמית היא להפעיל את קהל היעד ולעודד אותו לבצע רכישה של המוצר שמוצג לו, אנחנו ממליצים בכל הפקה של סרטון תדמית לפרסום אישי מקוון, להקפיד על הנושאים הבאים:

1. דיוק בהגדרת קהל היעד- ככול שקהל היעד מוגדר בצורה יותר מדוייקת, כך יש סיכוי גדול יותר שצפייה בסרטון התדמית על ידי אותו קהל יעד אכן יעודד לבצע רכישה של המוצר המפורסם. חשוב שבמסגרת התחקיר שמבוצע לפני כתיבת התסריט של סרטון התדמית, לקבל כמה שיותר פרטים ומידע על קהל היעד הרלוונטי למוצר. חשוב להבין שזה בדרך כלל מתנגש עם הרצון של בעלי העסק, שמעוניינים שכל העולם ואחותו ירכשו את המוצר הנפלא שהם משווקים, אבל בחיים האמיתיים זה לא עובד כך. זה כמו להציע מכונת גילוח לנשים. את המוצר צריך להציע רק לקהל היעד האמיתי של המוצר. נושא זה חשוב לא רק לצורך הפקת סרטון התדמית, אלא גם לשלב אחריי הפקת סרטוני התדמית, בכדי שיופצו רק אל אותו קהל יעד, דרך remarketing וטרגוט דרך אמצעי המדיה השונים.

2. תכולת סרטון התדמית- חשוב שהסרטון יציג בעיה קיימת אצל אותו קהל יעד, בכדי ליצור קודם כל הזדהות, ומיד לאחר מכן להציג את הערך שאותו לקוח יכול לקבל, אם ירכוש את המוצר המוצג. כתבתי 'ערך' ולא מפרט חשמלי, כי אנשים רוצים תמיד להבין 'למה זה טוב לי', ולזה הכוונה במילה 'ערך', לענות ללקוח הפוטנציאלי מה הוא באמת ירוויח אם ישתמש במוצר המוצע עבורו. הערכים צריכים גם להיות כאלה שהם יותר טובים ממה שהמוצריעם המתחרים מציעים, כי אף אחד לא רוצה לצאת 'פרייאר', לקנות מוצר מיצרן א' ובסוף להיווכח שליצרן ב' יש מוצר יותר טוב. 

3. לשתף בחוויה החיובית של הרכישה- חשוב שכל סרטון יציג למי שצופה בו את החוויה הנהדרת שמרגיש מי שכבר רכש את המוצר. מה שעושה את זה בצורה הכי מוצלחת בסרטוני תדמית הם אלה המצולמים בוידאו. צילומי וידאו של אנשים מרוצים שמשתמשים במוצר, או מראה של מקומות נהדרים בהם נמצאים מי שרכשו את המוצר, המצולמים בוידאו, גורמים למי שצופה בסרטון לחוות חוויה חיובית, כאילו הוא כבר רכש את המוצר, וגם הוא נהנה ממנו. 

4. קצר וקולע- מכיוון שמדובר על קהל יעד מאוד מוגדר, אין צורך להציג סרטון תדמית ארוך ומתיש. בדיוק להיפך, אפשר להיות מאוד קצרים וממוקדים. רצוי שסרטון התדמית יהיה באורך של 30-60 שניות בלבד. זה אורך שמתאים לרשתות חברתיות, ובמיוחד אם יודעים למי פונים.

5. הנעה לפעולה- כל סרטון תדמית חייב להסתיים בהנעה לפעולה של אותו קהל יעד, 'מה רוצים שקהל היעד יעשה בעקבות הצפייה בסרטון'. לא צריך להיות אגרסיבים בהנעה לפעולה, בסגנון כמו: 'אתם חייבים את זה לעצמכם' או כל פנייה אגרסיבית אחרת. דברו בשפה של קהל היעד שלכם, ורק עודדו אותו להתקדם בתהליך הרכישה.

ראו סרטון תדמית קצר למערכת תאורה חדשנית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר נועד לקדם מערכת תאורה חדשנית לבית. על מנת להדגים את היתרונות של המערכת במגוון סיטואציות ביתיות, הפקנו סדרה של כ- 10 סרטוני תדמית קצרים, כל אחד באורך של כ- 30 שניות, בהם מודגמים היתרונות של המערכת בסיטואציות ביתיות שונות. הסרטונים הם כל כך קצרים, על מנת שיתאימו להפצה ברשתות חברתיות, ולכן גם לא כוללים קריינות, כי בדרך כלל צפייה ברשתות חברתיות היא ללא סאונד. כל סרטון ברור ועומד בפני עצמו, גם ללא סאונד.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו מקבץ מתוך סרטוני תדמית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית של כ- 2 דקות, אשר מבוסס כולו על קטעים מתוך סרטוני תדמית שהפקנו לאחרונה, בסגנון Showreel 2020. קטעי הסרטונים מייצגים את המגוון העצום של סרטוני תדמית שיהב הפקות מפיקים לעסקים השונים. בסרטון תדמית זה משולבים כ- 20 קטעים מתוך סרטוני תדמית שונים, ובאמת כל קטע מייצג סגנון הפקה שונה. זה מאוד מתאים לתפיסת העולם שלנו שבעצם 'אין שני עסקים זהים. כל אחד מיוחד בדרכו'. לכן גם נדרש לכל עסק סרטון תדמית שייצג רק אותו ויעמיד אותו באור ייחודי.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות