יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטוני תדמית לקמפיין בדיגיטל

'אני צריך סרטון תדמית קצר'!

הרבה פניות אליי כחברת הפקת סרטוני תדמית לעסקים היא בסגנון: 'אני צריך סרטון תדמית קצר לעסק'. כשאני שואל: 'בשביל מה'? התשובות הן מגוונות. החל מ: 'היום חייבים סרטון תדמית לעסק' ועד: 'ברור, כולם עושים סרטונים, אז חייבים גם לנו'. יש גם תשובות בסגנון: 'מה זה רע, שיהיה'!! כאיש שיווק תשובות כאלה די מקוממות, ולוקח זמן בשיחה עם אותם לקוחות להסביר שהפקת סרטון היא לא מטרה, אלא רק אמצעי לקידום מטרות אחרות, וקודם כל צריך להגדיר את המטרות השיווקיות, ורק לאחר מכן להתחיל לדבר מה הסרט המתאים ביותר למימוש מטרות אלה. 

 

קמפיין שיווקי לקידום העסק בדיגיטל

ישנם מנהלי שיווק מאוד מגובשים, שפונים אליינו אחריי שהחליטו לייצר קמפיין בדיגיטל (באינטרנט), אפילו ייעדו תקציב לנושא, ועכשיו דנים איתנו אילו סרטוני תדמית הכי מתאימים להם לצורך קידום בקמפיין השיווקי המתוכנן. זו הדרך הנכונה והיעילה ביותר לקדם את העסק.

חשוב להבין, קמפיין בדיגיטל יכול לכלול את האמצעים הבאים:

- אתר העסק
- דפי נחיתה
- פרסום ממומן בגוגל (Pay Per Click- PPC)
- פרסום ברשת חברתית (פייסבוק, אינסטגרם)
- פרסום ברשת עסקית (לינקדאין)
- פרסום בבלוגים מקצועיים
- Re-Marketing (פרסום עוקב ממוקד)


מדובר על אמצעים רבים המאפשרים פרסום בעלויות שונות, אבל לכולם מתאים הפקת סרטון תדמית המותאם לקמפיין בדיגיטל, והיתרון שהפקת הסרטון היא שזו הוצאה חד פעמית. צריך רק לדעת להפיק סרטון (או סרטונים) מתאימים.

איזה סרטוני תדמית מומלץ להפיק לקמפיין בדיגיטל?


כמו שראיתם, ישנם סוגים רבים ושונים של סרטוני תדמית המופקים לצורך קידום בדיגיטל. בכל מקרה, ישנם כמה כללי אצבע שאנחנו ממליצים עליהם בהפקה של כאלה סרטוני תדמית, ועיקרם:

1. סרטון קצר- הדבר החשוב ביותר הוא שסרטון התדמית יהיה קצר. מומלץ סרטון של 30-45 שניות לכל היותר. אנשים הם חסרי סבלנות באינטרנט, ומצפים לקבל תשובה למה שמטריד אותם הכי מהר שאפשר, אחרת הם עובדים לסרט אחר, כלומר- לחברה אחרת, ואיבדתם לקוח פוטנציאלי.

2. סרטון וידאו- כשרוצים לקדם מוצר חדש, מומלץ להראות אותו ללקוחות הפוטנציאלים. כדאי שיראו איך הוא נראה, איך לקוחות אחרים כבר נהנים ממנו, כמובן עם קריאה לפעולה, על מנת לעודד את הלקוח הפוטנציאלי להזמין את המוצר.

3. אנימציה עבור קונספט חדש- במידה והמוצר שמנסים לקדם הוא קונספט חדש, אפליקציה חדשה או תוכנה מתקדמת, עבור מקרים אלו אנחנו ממליצים להפיק דווקא סרטוני תדמית באנימציה, כי באמצעותם ניתן לחהסביר יותר בקלות את הקונספט החדשני.

4. הומור אבל בעדינות- מאוד מומלץ שסרטוני התדמים יכללו הומור, שיעלו חיוך על פני מי שצופה בסרטון, ואולי אפילו יגרום לאותו לקוח להפיץ את הסרטון, מה שיהפוך אותו לויראלי (חלומו של כל בעל עסק, שהסרטון יהפך לויראלי, ויגיע לתפוצה רחבה). אבל, צריך להיות מאוד זהירים. חייבים שההומור יהיה 'עדין', ויתאים לקהל היעד של המוצר. זה אתגר משמעותי, ולכך נדרשים תחקירנים וקופירייטרים מוכשרים, אחרת הסרטון יתפש כפאסה, וזו גם תהיה הדעה על העסק. סרטון כזה יכול לחסל חברה, במקום לקדם אותה.

לסיכום, סרטוני תדמית הם הכלי היעיל ביותר לקידום שיווקי של העסק, כאשר הם משמשים כחלק מקמפיין שיווקי בדיגיטל. חשוב להקפיד על כמה כללים בהפקת סרטון התדמית, כך שהיעילות של הסרטונים תהיה יותר גדולה.אולי יעניין אותך גם:    שיווק באמצעות סרטוני תדמית- הוידאו הוא המלך!


                                 סרטוני תדמית- פחות זה יותר!
 

מנהל שיווק- מתכנן קמפיין שיווקי לקידום העסק?

 

מעוניין להגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, או לחדור לשווקים חדשים?

ראה תחילה סרטון תדמית לפרסום בפייסבוק

מדובר על סרטון תדמית קצר, של כ- 45 שניות, המציג בצורה הומריסטיץ פתרון ייחודי של רשת מוסכים, המטפלת בפגיעות ברד ברכב, ללא צורך בתיקוני פחחות וצבע, וללא ירידת ערך הרכב. הסרטון מצולם בוידאו, ומציג את הפתרון בפועל.

ראו דוגמא לסרטון תדמית לפרסום באינסטרגם

כאן מדובר על סרטון תדמית קצר של כ- 35 שניות, שגם הוא מצולם בוידאו, ומציג את הכייף בחוויה מוטורית חדשה לכל המשפחה. הייחוד של הסרטון הוא בפורמט המרובע שלו, על מנת לאפשר התאמה להצגה ברשת באניסטגרם.

ראו דוגמא סרטון תדמית באנימציה לפרסום בדיגיטל

הפעם מדובר על סרטון תדמית באנימציה, גם מאוד קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר שימש את החברה לקידום בדיגיטל. מדובר על חברת מיחזור אלקטרוניקה, אשר מציגה קונספט חדש ולא מוכר ללקוחות, למרות שהוא מעוגן בחוק. הדרך היעילה ביותר להציג את הקונספט, הייתה באמצעות סרטון תדמית באנימציה.

ראו סרטון תדמית לקמפיין בפייסבוק

מדובר על סרטון תדמית קצר באורך של כ- 30 שניות, אשר נועד לקדם שיווקית מערכת לאגירת מים ברכבי עבודה, דרך קמפיין מטורגט קהל יעד של בעלי רכבי עבודה. הסרטון הוא מאוד קצר, כך שיתאים להפצה בפייסבוק. הוא כולל כתוביות גדולות וברורות של כל המסרים השיווקיים העיקריים שנאמרים על ידי הקריין, כך שגם מי שצופה בסרטון ללא סאונד יכול להבין את כל המידע שמועבר בסרטון. בנוסף, יש כתוביות בערבית, כי חלק מקהל היעד דובר ערבית.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית לקמפיין בפייסבוק

מדובר על סרטון תדמית קצר באורך של כ- 30 שניות, אשר הינו אחד מתוך סדרה של סרטוני תדמית שהפקנו ליצרנית חומרי ניקוי מקצועיים. כל אחד מהסרטונים מציג חומר ניקוי מקצועי שונה, והיתרונות שלו מוצגים ומודגמים בכל אחד מסרטוני התדמית הקצרים, על ידי נציגת החברה שמייצרת את מוצרי הניקוי. הסרטונים שמשו לקמפיין שהועלה בפייסבוק, הועלו בזה אחר זה, וטורגטו לקהל היעד שמתאים למוצרי הניקוי. כל הסרטונים זכו לחשיפה עצומה בפייסבוק, והגדילו משמעותית את המכירות של החברה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות