יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרטון תדמית לקידום חברות הזנק ומיזמים

ישראל היא מהמובילות בחדשנות טכנולוגית עולמית!

ישראל ידועה כאומת הסטארט-אפ (Start Up Nation), עם מגוון עצום של יזמים וחברות סטארט-אפ, או חברות הזנק, שמפתחות, מייצרות ומשווקות פתרונות טכנולוגיים פורצי דרך, אותם משווקים בכל העולם. ברוב המיזמים, שלב הפיתוח נעשה בצורה מקצועית וחדשנית, רק כשמגיעים לשלב השיווק מתחילים הקשיים.  

לפני שנציג את הייחוד של סרטוני תדמית לחברות הזנק ומיזמים, ראו דוגמה מייצגת:

סמנכ"ל שיווק בחברת הזנק, מעוניין להתחיל לשווק מערכת טכנולוגית חדשה?

מעוניין לפרוץ לשוק חדש בחו"ל?
 

ראו הפקת סרטון תדמית לחברת ההייטק Xsight Systems

מדובר על הפקת סרטון תדמית ארוך, כ- 3 דקות, שהופק עבור חברת ההייטק Xsight Systems, ומציג את מערכת בטיחות שדות התעופה שהם פיתחו. בסרטון ניתן לראות את המערכת בצילומי וידאו, הדמיות תלת ממד, וצילומים מתוך המערכת עצמה. בנוסף, הסרטון כולל עדות של לקוח מרוצה, שמגדיר את המערכת כחובה לכל שדה תעופה. חשוב לציין ש Xsight System, היא החברה הראשונה בעולם שמציגה כזה סוג של פתרון לשדות תעופה.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו דוגמת סרטון תדמית שיווקי למערכת ניהול גידול של קנאביס רפואי

צפו בדוגמאות נוספות של סרטוני תדמית שהופקו לחברות סטארט-אפ

 

מה מייחד סרטוני תדמית לחברות סטארט-אפ ומיזמים? 

מה שמייחד את סרטוני התדמית שמפיקים לחברות הזנק ומיזמים, הם הנושאים הבאים:

1. חדשנות- כל סטארט-אפ וכל יזם שואפים לפתח פתרונות טכנולוגיים פורצי דרך, לבעיות אמיתיות קיימות, שהם כרגע ללא פתרון טכנולוגי קיים. לכן, חדשנות היא שם המשחק בכל הפעילות, כאשר המטרה לשכנע את קהל היעד שמוצע כרגע פתרון לבעיה קיימת, שעוד לא נראה בשוק עד היום. 

2. בידול- במידה וכן קיים פתרון לאותה בעיה, אבל בטכנולוגיה ישנה, חשוב שהפקת סרטון התדמית ישכנע שהפתרון החדשני המוצע הוא ביתרון משמעותי עבור הלקוח.

3. דגש על הערך לקהל היעד- מאוד חשוב שסרטון התדמית שמפיקים לפתרון הטכנולוגי החדשני, יציג לקהל היעד, את הערך שהם יכולים לקבל מהפתרון. מאוד לא מומלץ להציג פרמטרים חשמליים, או מפרטים טכניים. הם לא אומרים כלום לקהל היעד, ואין להם מקום בסרטון תדמית.  

4. סרטון באנימציה או בוידאו- מאוד מומלץ להציג את סרטון התדמית באחת מטכנולוגיות ההפקה הבאות, על פי הפתרון הטכנולוגי:

     4.1 סרטון תדמית באנימציה- במידה ומדובר בפתרון שמציג קונספט חדשני מתקדם, הדרך הנוחה והפשוטה להצגת הפתרון היא באמצעות סרטון אנימציה קצר

    4.2 סרטון תדמית בוידאו- במידה ומדובר בפתרון שמבוסס על ציוד פיזי, עם מכשירים ותוכנה מערכתית, מומלץ להציג את הפתרון בסרטון תדמית המבוסס על צילומי וידאו, כך שקהל היעד יוכל לראות את הפתרון בפועל.

5. שפת קריינות על פי היעד- את רוב הפקת סרטוני התדמית שאנחנו מפיקים לטובת ייצוא אנחנו מפיקים עם קריינות באנגלית. במידה ומעוניינים לשווק כאלה פתרונות, למדינות בהן שפת האם היא לא אנגלית, ניתן לשלב כתוביות תרגום. אבל, אנחנו ממליצים לשלב קריינות בשפת מדינת היעד. הרבה יותר יעיל שיווקית.