יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטוני תדמית- לא יותר מדקה!

סרטון תדמית לקידום העסק

היום זה כבר ברור, שהאמצעי השיווקי היעיל ביותר לקידום העסק, ולהגדלת מכירות, הוא סרטון תדמית עבור העסק. הבעיה שכאשר אנחנו עובדים מול בעלי העסקים לבצע תחקיר על החברה לקראת כתבית תסריט שיווקי, מנהלי השיווק ומנהלי העסק 'מאוהבים' בחברה שלהם, מאמינים שהם הכי טובים בעולם, ומצפים להפיק סרט מאוד ארוך (של מספר דקות).

בעבר, אכן הפיקו סרטים מאוד ארוכים, שתיארו באריכות את החברה, הטכנולוגיה, היכולות, השוק הלקוחות וכן הלאה וכן הלאה. ראיתי גם סרטי תדמית של 10 דקות. סרטים אלה היו גם בעלות מאוד גבוהה, ולקח חודשים רבים להפיק אותם. 

היום אנחנו חיים בזמנים שונים לחלוטין. לאף אחד אין סבלנות לצפות סרטים ארוכים. כולם מצפים לקבל את עיקר המידע בתוך שניות ספורות.
 

על מה חשוב להקפיד בהפקת סרטוני תדמית:


1. במסגרת התחקיר על החברה או העסק, למצוא את הבידול העיקרי של העסק, ולהתמקד בו. רצוי להתמקד במסר יחיד, או מספר מצומצם של מסרים, שהם מה שבאמת מבדל את העסק ביחס לתחרות, ובהם להתמקד בכתיבת התסריט.

2. זמן צפייה ממוצע בסרט באינטרנט הוא כ- 30 שניות. אין אם כך טעם להפיק סרטים ארוכים, כי אף אחד לא יצפה בהם. עדיין, אנחנו ממליצים לשאוף לא לעבור בתסריט שנכתב עבור סרטון התדמית את הדקה. אם הסרט כולל קריינות, אז שהיא לא תעבור את ה 120 מילים. שימו לב, זהו אתגר אמיתי. מאוד קשה לשכנע את החברה להתמקד רק במסרים העיקריים, במיוחד כשהם משוכנעים שיש עשרות מסרים חשובים להעביר לידיעת לקוחות פוטנציאלים, מה שעלול למשוך לכיוון סרט של 2-3 דקות. 

3. מומלץ לצלם את הסרט בוידאו, כך שלקוחות יוכלו לחוות את החברה והמוצרים בצורה הכי אמינה. אפשר להשתמש בגרפיקה דינאמית ואנימציה על מנת להסביר קונספטים חדשים, אבל הקו המוביל העיקרי מומלץ שיהיה מצולם בוידאו

4. אם בעסק קיימים מספר קווי מוצרים, מומלץ להפיק סרטון תדמית למוצר קצר ונפרד לכול קו מוצרים, ולא סרט ארוך ומייגע שמציג כמה קווי מוצר, ובנוסף- סרטון תדמית לחברה. את סרטון התדמית מעלים לדף הבית של העסק, ואת סרטוני המוצר לדף העסקי של כל מוצר.

לסיכום, הדרך היעילה ביותר לקדם את העסק היא באמצעות הפקת סרטון תדמית לעסק. מומלץ שהסרט לא יהיה יותר ארוך מדקה, כי אנשים מצפים לקבל את עיקר המסרים בתוך שניות ספורות.אולי יעניין אותך גם:    סרטון תדמית לסיכום אירוע


                                 הפקת סרט תדמית לעסק יצרני

 
 

מנהל עסק - מעוניין לקדם את העסק, ולהגדיל מכירות?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי מוצר, אשר הופקו למגוון מוצרים, החל ממוצרי צריכה ועד למוצרים טכנולוגיים מורכבים.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו תחילה דוגמאות לשני סרטוני תדמית שיווקיים

סרטון תדמית למוצר ניקוי בייתי

מדובר על סרטון תדמית של כ 40 שניות, בו מציגים את התכונות העיקריות של המוצר, ומדגימים את השימוש שלו והתוצאות המתקבלות בתוך 5 דקות. הסרט הועלה כקמפיין בפייסבוק, וזכה לעשרות אלפי צפיות בזמן מאוד קצר. אין ספק שהסרטון עשה את העבודה!

סרטון תדמית לקידום מתחם של חוויה מוטורית

גם סרטון תדמית זה באורך של כ 45 שניות, ובו מציגים בצילומי וידאו מתחם חדש שהוקם בקריון, אשר אמור להוות מתקן חווייתי לכל המשפחה. הסרט קודם גם בפייסבוק, וגם זכה לעשרות אלפי ציפיות בזמן קצר יחסית, וכפועל יוצא- נוכחות גדולה במתקן כבר מהפתיחה.

ראו סרטון תדמית קצר למערכת איסוף מים ברכב אשר הופק לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 30 שניות, אשר נועד לקדם שיווקית מערכת מיוחדת ומתקדמת לאיסוף מים עודפים מהמזגן ברכב, לשימוש שוטף. הסרטון כל כך קצר, על מנת לחשוף את המערכת ברשתות חברתיות, תוך טרגוט של קהל היעד. למרות הזמן הקצר, בעריכה מתוחכמת הצלחנו לדחוס הרבה מאוד מידע חיוני לסרטון, וליצור גירוי מספיק אצל הלקוחות הפוטנציאלים, על מנת שיצרו קשר לקבלת פרטים נוספים.

ראו סרטון תדמית קצר בנושא פתרון חדשני לתיקוני פחחות אשר הופק לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 45 שניות, אשר נועד לקדם שיווקית רשת מוסכים שפיתחה שיטה חדשנית לתיקוני פח בשיטה יבשה, ללא צורך בתיקוני צבע ובירידת ערך הרכב עקב כך. בסרטון תדמית קצר זה מודגמת בצורה הומוריסטית אחת הבעיות הנפוצות בעולם הרכבים והיא פגיעה בכנף הרכב מרכב אחר. הסרטון הועלה לרשתות חברתיות, וזכה לאלפי צפיות, כולל שיתוף על ידי לקוחות שהזדהו עם הבעיה, וכך הפכו את הסרטון לויראלי.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות