יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרטוני תדמית בנימה אישית- טור שבועי של עוזי יהב
בשנת 2009, פרשתי מהייטק והקמתי את חברת יהב הפקות, שמתמחה בהפקת סרטוני תדמית לעסקים. בלוג זה הינו טור שבועי שלי, בו אשתף אתכם בחוויות האישיות שלי בתהליך ההפקה של סרטוני תדמית, וכן בנושאים רלוונטים בתחום. אשמח לכל תגובה, או למידע משלים.
 
                                                                                                                                                                    עוזי יהב, מייסד ומנהל יהב הפקות

ראו מקבץ קצר מתוך סרטוני תדמית שהפקנו לאחרונה- שאוריל 2020 Showreel

עוזי יהב- מייסד ומנהל יהב הפקות- קצת עליי

זהו בקצרה הסיפור של עוזי יהב, שעבר תהליך של שינוי מעבודה כמהנדס אלקטרוניקה בחברת הייטק, דרך תקידים שיווקיים בינלאומיים, ועד להקמת חברת הפקות יהב הפקות, שמתמחה בהפקת סרטוני תדמית לעסקים.

עוזי יהב- מה התרומה העיקרית שלי בהפקת סרטי תדמית?

התרומה העיקרית שלי בכל הפקה של סרט תדמית היא ביצוע התחקיר, שזהו השלב הכי חשוב בהפקה של סרטי תדמית. הבנתי הטכנולוגית כמהנדס, וניסיוני הרב כאיש שיווק בחברות הייטק, אני מצליח להכין בריף מדוייק לקופירייטר

מה התרומה שלי ביום צילומים של סרטון תדמית?

התרומה העיקרית שלי ביום צילומים היא כבמאי הצילומים של סרטון התדמית, כולל עיצוב כל סצנה ובימוי שחקניםו ניהול הצילומים. הקושי העיקרי בהפקת סרטוני התדמית היא הצורך להנחות אנשים שהם לא שחקנים.

מה ההבדל בין בימוי שחקנים ובימוי אנשי העסק בסרט תדמית?

לדעתי, סרט תדמית בו מצולמים אנשי העסק, יותר יעיל שיווקית, כי הלקוח הפוטנציאלי שצופה בסרט מתחבר רגשית לחברה ולמוצרים. סרטי תדמית בהם משתתפים שחקנים, יותר יקרים כמובן, ונתפסים כפרסומת ולכן פחות יעילים.

חשוב שסרטון התדמית לעסק ישקף באמת את העסק!

מאוד מומלץ כאשר מעוניינים בסרטון תדמית לעסק או למוצרי העסק, להיות כנים ולהציג את היתרונות של העסק והמוצרים בצורה הכי אמיתית שאפשר, ולא לנסות ולהתחפש למה שאתם לא. לקוח מאוכזב- עלול לפגוע בחברה.

סרט תדמית לעסק- אם אתה לא שם אתה לא קיים!

כיום, כאשר רוב חיפושי המידע והרכישות נעשים באינטרנט, חשוב לקדם את העסק והמוצרים באינטרנט. הכלי היעיל ביותר לקידום מוצרים במדיה החדשה הם סרט תדמית לעסק, וסרטי תדמית למוצרים השונים. קראו כאן עוד בנושא.

מומלץ שלא להתמודד לבד עם הפקת סרטון תדמית לעסק

צילומי וידאו הם חלק קטן מהפקה של סרטון תדמית מקצועי. הפקה לא מקצועית, כולל צילומים מטלפונים סלולרים, עלולים ליצור סרטון תדמית חובבני, שמדשר שגם העסק חובבני ולא מקצועי, מה שיפגע בעסק יותר מאשר לעזור.

הפקת סרטוני תדמית- צריך לדעת לרגש!

אולי העולם סביבנו הפך לקר ומנוכר, אבל עדיין החלטות רכישה בהרבה מקרים מבוססות על חיבור רגשי של הלקוח הפוטניצאלי לחברה ולמוצרים, כפי שמוצגים לו בסרטוני התדמית. לכן, בכל הפקה של סרטון תדמית מומלץ לרגש.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
צרו קשר עם עוזי יהב

054-7745-440

03-6775-922

 
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות