יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטון תדמית לשיווק בינלאומי

שיווק בינלאומי מתחיל בסרטוני תדמית!

שיווק בינלאומי הוא נושא יקר ומורכב, שמחייב השקעות רבות בקהל היעד במדינות השונות. חברות רבות נעזרות במפיצים מקומיים או סוכנים באותן מדינות, על מנת שהם יבצעו את השיווק וקידום המכירות. הכלי החשוב ביותר למפיצים, לצורך קידום המכירות הוא סרטוני תדמית של העסק, וכן סרטוני מוצר למוצרים השונים אותם רוצים לשווק.

על מה נדרש להקפיד בהפקת סרטון תדמית או סרטון מוצר לשיווק בינלאומי?

ראו כאן מספר טיפים חשובים, כאשר מתכננים סרטון תדמית או סרטון מוצר לשיווק בינלאומי:

1. הגדרת קהל היעד- מאוד חשוב בסרטון שיווקי הוא להגדיר מיהו קהל היעד, כי כאשר הוא מוגדר בצורה טובה ונכונה, כל הסרט חייב להיות מוכוון אל אותו קהל היעד, לדבר בשפתו ובמסרים שהוא מצפה לקבל מתוך סרטוני התדמית. 

2. שימוש בשפת המקום- בכך הכוונה לא רק אנגלית בארצות הברית, אלא שהקריין יהיה American Native Speaker. בעוד שאם פונים לבריטניה, הקריין צריך להיות British Native Speaker. אם השיווק הוא לאירופה, אנחנו ממליצים להכין סרט נפרד לכל מדינת יעד, לפחות מבחינת השפה, כי בארופה לא 'מבינים' אנגלית, וגם לא קוראים כתוביות. הם מעדיפים לשמוע בשפת המקום, קרי- גרמנית בגרמניה, צרפתית בצרפת וכן הלאה. במדינות סקנדינביה יש יותר פתיחות לאנגלית, מה גם שקשה ויקר להוסיף קריינות בשפות הסקנדינביות. אותו דבר במדינות אסיה. יש פתיחות לאנגלית, בוודאי לאנשים מקצועיים אליהם מופנה סרטון התדמית או סרטון המוצר. אבל, עדיף בכל מקרה לשלב כתוביות בשפת המקום, מה שמקל על הצופים באסיה, שכן קוראים כתוביות תרגום. זה ממש לא יקר, אבל משפר משמעותית את המובנות והפתיחות לצפייה בסרטוני התדמית.

3. כל הויז'ואל צריך לשדר בינלאומי- הרבה סרטים שמיוצרים עבור חברות ישראליות, בעצם מצולמים בוידאו בארץ. צלמים ובמאים לא שמים לב, ובזמן צילומי הסרטונים הם משלבים שלטים בעברית, שלטי רחוב בעברית, תמרורים ישראליים, או אוטובוסים עם כיתוב בעברית. כאשר מצלמים במשרדים, הרבה פעמים נכנסים לצילומי שלטים בעברית, או כרזות בעברית. לא שמדובר על ניסיון להסתיר את מדינת היעד של העסק, כי הרי לקוחות יודעים שהעסק ישראלי, אבל זה מושך תשומת לב של הצופים שלא מבינים מה זה השלטים הלא ברורים האלה, ומאבדים את הריכוז בסרטוני התדמית או סרטוני המוצר. 


מעבר לכך, יש את כל הדרישות והמלצות הרגילות, שהופכות את סרטוני התדמית לשיווקיים, כגון: מסרים קצרים וברורים, סרטונים של עד דקה, אווירה חיובית וכייפית, וכן הלאה.

לסיכום, הכלי החשוב והיעיל ביותר לקידום שיווק בינלאומי הם סרטוני תדמית וסרטוני מוצר למוצרי החברה, אותם ניתן לספק למפיצי החברה בעולם, על מנת שיעזור להם בקידום המכירות באותם שווקים.אולי יעניין אותך גם:    מהם הדברים החשובים ביותר בהפקת סרטון תדמית?


                                 סרט תדמית- איש המכירות החדש שלך!

מנהל שיווק- מעוניין בהפקת סרטוני תדמית לעסק?

 

מעוניין לפרוץ לשווקים חדשים, ובעיקר בינלאומיים?

ראו סרטון תדמית שהותאם לשיווק בארצות הברית

ראו סרטון תדמית למערכת תאורה חדשנית לבית שהפקנו לאחרונה

מדובר על מערכת תאורה חדשנית לבית, שמעוניינים לקדם את השיווק שלה בקמפיינים ממומנים בפייסבוק בחו"ל. מכיוון שקהל היעד יכול להיות גדול ומגוון, הפקנו סדרה של סרטוני תדמית, כל אחד באורך של 30 שניות, אשר לא כוללים קריינות או כותרות, אבל כל המסרים מועברים רק דרך הויז'ואל. באופן כזה אין בעיה לשווק את המערכת בחו"ל, לכל סוגי הלקוחות בלי יוצא מן הכלל. כמובן, כל הסרטונים הם מבוססים על וידאו, מה שיוצר אמינות מול קהל היעד בכל מקום.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למיזם בשוק האמריקאי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית שמיועד רק לשוק האמריקאי, כאשר בתוכו מכוונים לקהל הנוצרים האוונגליסטים, במטרה לרתום אותם למיזם של סיוע לעסקים קטנים שנמצאים בקו העימות. לכן, כל השפה בסרטון התדמית, הן הויזואלית והן הקולית, מדברים 'נוצרי אוונגליסטי אמריקאי'. הטון של הסרטון הוא ביצירת רגש אוהד ומבין למצוקת העסקים שנמצאים תחת איום קיומי, הצגה של העסקים הקטנים, שרובם משפחתיים ואפילו רובם דתיים. אין ספק שסוג כזה של סרטוני תדמית מצליחים להעביר את המסרים השיווקיים בצורה הכי יעילה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות