יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרטון תדמית לשיווק בינלאומי

שיווק בינלאומי מתחיל בסרטוני תדמית!

שיווק בינלאומי הוא נושא יקר ומורכב, שמחייב השקעות רבות בקהל היעד במדינות השונות. חברות רבות נעזרות במפיצים מקומיים או סוכנים באותן מדינות, על מנת שהם יבצעו את השיווק וקידום המכירות. הכלי החשוב ביותר למפיצים, לצורך קידום המכירות הוא סרטוני תדמית של העסק, וכן סרטוני מוצר למוצרים השונים אותם רוצים לשווק.

על מה נדרש להקפיד בהפקת סרטון תדמית או סרטון מוצר לשיווק בינלאומי?

ראו כאן מספר טיפים חשובים, כאשר מתכננים סרטון תדמית או סרטון מוצר לשיווק בינלאומי:

1. הגדרת קהל היעד- מאוד חשוב בסרטון שיווקי הוא להגדיר מיהו קהל היעד, כי כאשר הוא מוגדר בצורה טובה ונכונה, כל הסרט חייב להיות מוכוון אל אותו קהל היעד, לדבר בשפתו ובמסרים שהוא מצפה לקבל מתוך סרטוני התדמית. 

2. שימוש בשפת המקום- בכך הכוונה לא רק אנגלית בארצות הברית, אלא שהקריין יהיה American Native Speaker. בעוד שאם פונים לבריטניה, הקריין צריך להיות British Native Speaker. אם השיווק הוא לאירופה, אנחנו ממליצים להכין סרט נפרד לכל מדינת יעד, לפחות מבחינת השפה, כי בארופה לא 'מבינים' אנגלית, וגם לא קוראים כתוביות. הם מעדיפים לשמוע בשפת המקום, קרי- גרמנית בגרמניה, צרפתית בצרפת וכן הלאה. במדינות סקנדינביה יש יותר פתיחות לאנגלית, מה גם שקשה ויקר להוסיף קריינות בשפות הסקנדינביות. אותו דבר במדינות אסיה. יש פתיחות לאנגלית, בוודאי לאנשים מקצועיים אליהם מופנה סרטון התדמית או סרטון המוצר. אבל, עדיף בכל מקרה לשלב כתוביות בשפת המקום, מה שמקל על הצופים באסיה, שכן קוראים כתוביות תרגום. זה ממש לא יקר, אבל משפר משמעותית את המובנות והפתיחות לצפייה בסרטוני התדמית.

3. כל הויז'ואל צריך לשדר בינלאומי- הרבה סרטים שמיוצרים עבור חברות ישראליות, בעצם מצולמים בוידאו בארץ. צלמים ובמאים לא שמים לב, ובזמן צילומי הסרטונים הם משלבים שלטים בעברית, שלטי רחוב בעברית, תמרורים ישראליים, או אוטובוסים עם כיתוב בעברית. כאשר מצלמים במשרדים, הרבה פעמים נכנסים לצילומי שלטים בעברית, או כרזות בעברית. לא שמדובר על ניסיון להסתיר את מדינת היעד של העסק, כי הרי לקוחות יודעים שהעסק ישראלי, אבל זה מושך תשומת לב של הצופים שלא מבינים מה זה השלטים הלא ברורים האלה, ומאבדים את הריכוז בסרטוני התדמית או סרטוני המוצר. 


מעבר לכך, יש את כל הדרישות והמלצות הרגילות, שהופכות את סרטוני התדמית לשיווקיים, כגון: מסרים קצרים וברורים, סרטונים של עד דקה, אווירה חיובית וכייפית, וכן הלאה.

לסיכום, הכלי החשוב והיעיל ביותר לקידום שיווק בינלאומי הם סרטוני תדמית וסרטוני מוצר למוצרי החברה, אותם ניתן לספק למפיצי החברה בעולם, על מנת שיעזור להם בקידום המכירות באותם שווקים.אולי יעניין אותך גם:    מהם הדברים החשובים ביותר בהפקת סרטון תדמית?


                                 סרט תדמית- איש המכירות החדש שלך!

מנהל שיווק- מעוניין בהפקת סרטוני תדמית לעסק?

 

מעוניין לפרוץ לשווקים חדשים, ובעיקר בינלאומיים?

ראו סרטון תדמית שהותאם לשיווק בארצות הברית

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן