יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרטון תדמית לרשת חברתית (פייסבוק, גוגל+)

קידום מכירות ברשת חברתית

קיים ויכוח, האם רשתות חברתיות הן כלי יעיל לקידום מכירות, או רק מקום לפעילות חברתית בלבד. מסתבר, שיש כמה תחומים שהוכחו כמאוד יעילים למפרסמים, מכיוון שאנשים שנמצאים ברשת חברתית נוטים לרכוש מוצרים בתחומים אלה. תחומים בהם כן יש רכישות הן בעיקר: מוצרי צריכה ושירותים. 

מנהלי שיווק שמתכננים להשיק מוצר חדש, ומעוניינים לבצע קמפיין שיווקי, צריכים קודם כל לבדוק אם המוצר אכן יכול להימכר דרך אחת מהרשתות החברתיות (פייסבוק, גוגל+ וכד), או אולי דרך רשתות עסקיות (לינקדאין). במידה והמוצר או השירות מתאימים, נשאלת השאלה איך לעשות את זה נכון.

היום זה כבר ידוע שהכלי היעיל והזול ביותר לקידום מכירות הוא סרט תדמית שיווקי. איך להפיק סרטי תדמית שיווקיים שיהיו יעילים לאתר האינטרנט של החברה, זה כבר די ידוע ומוכר, וגם היעילות שמולו הוכחה. אבל לגביי רשתות חברתיות, החשיבה צריכה להיות אחרת. אנשים משוטטים ברשתות חברתיות, בעיקר לראות מה קורה אצל חברים, ולעדכן מה עובר עליהם. הם לא נכנסים לרשת החברתית במטרה ללרכוש משהו. להיפך, יש להם רתיעה והתנגדות מובנית בפני כל פעולה אקטיבית של קידום מכירות. זה מחייב מחשבה רבה, מהי הדרך הנכונה להפיק סרט תדמית שיווקי, שיהיה יעיל ברשת החברתית.
אם כך, איך מומלץ להפיק סרטי תדמית לרשתות חברתיות?

כאשר מתכננים להשיק קמפיין ברשת חברתית, חשוב קודם כל לבדוק שהמוצר שמעוניינים לקדם דרך הרשת החברתית אכן יכול להמכר דרך הרשת, אם רק ילווה בסרטון מתאים. אחריי שהנושא אומת, בהפקה של סרט לרשת, חשוב להקפיד על הנושאים הבאים:

- אם מדובר על מוצר שימושי, שקל יחסית להבין את התפקוד שלו, וניתן להציג אותו בצילומי וידאו, זו הדרך המועדפת. הפקת סרטון בוידאו יוצרת קשר רגשי בין הצופה למוצר,ונתפשת כמאוד אמינה. 

- מאוד מומלץ שאם מצלמים סרט בוידאו, ההצגה של המוצר תהיה באמצעות פריזנטור או פריזנטורית, מה שמגדיל עוד יותר את החיבור הרגשי של הצופה.

- אם מדובר על תפישה חדשנית, או אפליקציה, שלא ניתן להבין אותה במידי באמצעות צילום בוידאו, או שבאמת אין מה לצלם בוידאו, אנחנו ממליצים להפיק סרטון אנימציה.

- חשוב שהסרטון יהיה קצר ככול האפשר, ולא יעלה על 30 שניות.

- חשוב להתמקד במסר בודד, או תכונה עיקרית חשובה, ולא להתפזר על יותר מידי מסרים, שעלולים לבלבל את הצופה. מיקוד הוא שם המשחק!

לסיכום, ישנם הרבה תחומים אותם ניתן לקדם ביעילות ברשתות חברתיות או עסקיות. הדרך היעילה ביותר לקדם את אותם מוצרים, היא באמצעות סרטוני תדמית. חשוב להפיק אותם בצורה נכונה, על מנת שיהיו יעילים.אולי יעניין אותך גם:    שאלות נפוצות בנושא סרטי תדמית


                                 מיתוג- כיצד בונים תדמית עסקית מובילה?

 
 

מנהל שיווק- מתכנן להשיק קו מוצרים חדש

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי מוצר, אשר הופקו למגוון מוצרים, החל ממוצרי צריכה ועד למוצרים טכנולוגיים מורכבים.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראו תחילה דוגמאות לסרטים שהצליחו בקמפיינים שיווקיים בפייסבוק

סרטון תדמית לקידום מכירות של חומר ניקוי מקצועי לשימוש ביתי

סרטון תדמית שיווקי המצולם בוידאו- מדובר על סרטון קצר, של כ- 30 שניות, בו מציגה מנהלת השיווק של יצרני חומרי הניקוי, מוצר מקצועי אותו היא ממליצה לשימוש בייתי, תוך הדגמת היעילות. הסרטון זה לעשרות אלפי צפיות, והגדיל משמעותית את המכירות של המוצר

סרט לקידום אפליקציית אונליין

סרט תדמית שיווקי  באנימציה- סרטון קצר זה, של כ- 30 שניות, מציג באנימציה שירות חדש המוצע על ידי החברה, כסיוע למפתחי אפליקציות עבור טלפונים חכמים. הקמפיין יצר מודעות גדולה לחברה שסיפקה את שירותי הייעוץ, ושימש במשך תקופה ארוכה כמקדם המכירות העיקרי של החברה, דרך פייסבוק. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן