יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטון תדמית לעסק חדש
שיווק עסק חדש- אתגר אמיתי!
הקמת עסק חדש בדרך כלל כרוכה בהוצאות רבות, במיוחד אם העסק פיתח מוצר חדש, ומחייב תשתיות פיתוח, אנשי פיתוח ותשתיות ייצור. עסקים רבים משקיעים הון בתהליך ההקמה, וחלקם 'שוכחים' להשאיר תקציב לשיווק, ונתקעים בשלב שהמוצר סיים פיתוח וייצור ועכשיו נדרש לשווק אותו. 

לעסקים חדשים, הדרך הכי קצרה לקבל חשיפה לקהל היעד הוא דרך פרסום ממומן בגוגל (Adwords, או Pay Per Click), עם טרגוט של קהל היעד. מדובר אמנם על דרך קצרה ומהירה, אבל- מאוד יקרה. בכדי להופיע במקומות הראשונים בפרסומים של גוגל, נדרשת השקעה גבוהה במיוחד בשוק תחרותי. לקוחות חדשים נדרשים להוציא עשרות אלפי שקלים בכל חודש בכדי לגרום ללקוחות פוטנציאלים להגיע לאתר העסק, או לדפי הנחיתה של המוצר החדש. 

ועדיין, למרות ההוצאות הכבדות, כמות ההמרות של הפונים מאוד קטנה. כלומר- לקוחות פוטנציאלים אכן לוחצים על הקישור לאתר, וברוב המקרים כאשר מדובר על עסק חדש ולא מוכר, הלקוחות יוצאים מהאתר בלי ליצור קשר. הסיבה בדרך כלל היא שהאתרים של העסקים החדשים עמוסים במידע על המוצרים החדשים, שברובו טכני ופחות שיווקי. לקוחות כיום די 'עצלים'. מצפים לקבל את המידע במהירות ובצורה ממוקדת, ובעיקר- שיענה להם על השאלות: למה אני צריך את זה? ולמה דווקא מהיצרן הזה, ולא מהמתחרה? . כאשר מדובר על עסק חדש, הסיכוי שרוב מלל, ומידע טכני רב, ייתן מענה ללקוחות פוטנציאלים הוא כמעט אפסי. למה שהלקוח בכלל יאמין למה שכתוב באתר של עסק לא מוכר? 

הפתרון שאנחנו מציעים לכאלה עסקים, הוא קודם כל ולפני הכל- תפיקו סרטוני תדמית למוצרי החברה. סרטון תדמית שהופק בצורה נכונה, יכול ליצור דינמיקה מהירה של מכירות. 


ראו תחילה כמה דוגמאות של סרטוני תדמית שהפקנו לעסקים חדשים:

על מה להקפיד בהפקת סרטון תדמית לעסק חדש?

לכל עסק חדש שמתכנן להפיק סרטוני תדמית למוצרים או לשירותים של העסק, מומלץ להקפיד על הנושאים הבאים:

1. המטרה העיקרית של כל סרטון תדמית צריכה להיות 'למכור', ופחות דגש על 'בניית תדמית'

2. בהכנת תסריט לסרטון, חשוב לשים דגש על יצירת קשר רגשי בין המוצר המוצע לבין קהל היעד 

3. אורך סרטון תדמית מומלץ- עד דקה

4. מומלץ שהסרטון יהיה מבוסס על צילומי וידאו, מה שמחזק את הקשר הרגשי עם לקוחות פוטנציאלים, ויוצר אמון במוצר

5. אם לעסק יש תשתיות, הן פיזיות והן של כוח אדם, ושהם רלוונטיים לחיזוק הקשר עם הלקוח, חייבים להציג אותם בסרטון, שוב- דרך צילומי וידאו

5. לסיים כל סרטון בקריאה לפעולה

לסיכום, מומלץ לכל עסק חדש להשקיע בהפקת סרטוני תדמית לעסק, אשר שמים דגש על קידום מכירות, ומשלבים הרבה צילומי וידאו, מה שמחזק את הקשר הרגשי בין קהל היעד והעסק, ומייצר אמינות.למאמרים נוספים בנושא:   מה הקשר בין פייסבוק שופס וסרטוני תדמית?                                       טיפים להפקת סרטון תדמית שמניב תוצאות

מנהל עסק- פתחת לאחרונה עסק חדש, ומחפש חשיפה של המוצרים?

מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?
 

ראה סרטון תדמית למיזם חדש בשוק האמריקאי

החברה הישראלית מתכננת מיזם של גיוס כספים בשוק האמריקאי לצורך תמיכה בעסקים בפריפרייה הישראלית. לצורך כך הפקנו סרטון תדמית זה, אשר מבוסס כולו על צילומי וידאו. תחילת הסרטון מוצגים סרטוני וידאו מישראל, שלאחריהם צילום וידאו של מטח קסאמים. זה מיד יוצר הזדהות עם הנושא, ומעורר עיניין. בהמשך סרטון התדמית, מוצגים העסקים הקטנים והמשפחתיים שמייצרים את המוצרים שכלולים בחבילת ההפתעות. ובסיום הסרט, בכדי להראות את ישימות הנושא, מציגים את אתר הגיוס בצילומי מסך אקטיביים, מה שמשקף את הצורה האמיתית של העסק, ואיך הוא נראה בפועל. כל אלה מחברים את הלקוחות לנושא, ויוצרים אמינות שכל כך חשובה בשיווק של עסקים חדשים.

ראו סרטון תדמית לחברת יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

סרטון תדמית זה, מבוסס על קטעים מתוך סרטוני תדמית לעסקים שהפקנו לאחרונה, ונקרא גם: Showreel 2020. הסרטון בנוי באופן שעונה על השאלה: מה כולל סרטון תדמית מנצח?, כלומר: מציג מה הבעיה, מציג את הפתרון, מציג את הבידול וקורא לפעולה. חשוב לשים לב שרוב סרטוני התדמית מבוססים על צילומי וידאו, שלדעתנו הם הכלי החשוב ביותר ליצירת אמון וקשר רגשי בין העסק ומוצריו לקהל היעד. 

ראה סרטון תדמית למערכת למניעת תאונות ברכב

מדובר על סטארט-אפ ישראלי, אשר פיתח מערכת חדשנית למניעת תאונות ברכב, עקב שימוש בטלפונים חכמים, שזה אחד מגורמי התאונות העיקריים כיום. ההמלצה שלנו לאותו לקוח הייתה להפיק סרטון תדמית שמבוסס על צילומי וידאו של פעולת המערכת המותקנת ברכב נוסע. מדובר על צילומים מאוד מורכבים, הן בשל תנועות הרכב, והן בשל האור הישראלי הכל כך חזק שחודר דרך שמשות הרכב, ומקשה לצלם בו זמנית את פנים הרכב והחוץ. אבל, אין טוב ממראה עיניים. אחריי שפתרנו את הבעיות הטכניות של הצילומים, התקבל סרטון זה שמציג קודם כל את חומרת הבעיה, ויוצר הזדהות כמעט אצל כל בעל רכב שמכיר מקרוב את הבעיה. ואז, מדגימים בצעד אחר צעד מלווים בקריינות, איך המערכת פועלת ברכב ובכך מונעת תאונות, ועדיין מאפשרת שימוש נוח לכל מה שחוקי ותקין. 

ראה סרטון תדמית ללחוויה מוטורית חדשה לכל המשפחה

יזם ישראלי הקים מתקן חדש בחיפה, בו ניתן להשתעשע בהפעלת רכבים נשלטים מרחוק, אשר מותאם לכל הגילאים. בכדי לפרסם את המקום, הפקנו סרטון תדמית קצר זה, אשר פשוט מציג בצילומי וידאו את המקום, את מגוון הפעילויות במקום, ואת כל הגילאים שמשחקים ונהנים במקום, מה שהופך את הנושא לחוויה משפחתית. רק סרטון וידאו קצר מהמקום יכול להעביר את החוויה בצורה כל כך חיובית ומהנה, ואכן- סרטון תדמית זה יצר ביקוש משמעותי לבקר במקום.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות