יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטון תדמית לחברות קייטרינג ושירותי אירוח

ישראלים אוהבים להזמין שירותי אירוח (קייטרינג)

ישראלים אוהבים לחגוג. כל סיבה היא סיבה טובה לשמחה, ומה יותר כייף מקיום אירוע, במקום מיוחד, אליו מזמינים קטיירינג מרשים, במאמץ מינימלי מצד יוזמי האירוע. לכן, שירותי האירוח בארץ כמעט כולם פורחים, כשכל אחד מחפש מה יותר מיוחד בשירות הקייטרינג שלו, מה שמבדל אותו משאר שיורתי האירוח, שכל כך נפוצים בארץ.

לפני שנציג מה נדרש מהפקת סרטון תדמית לשירותי אירוח, ראו דוגמא של סרטון תדמית לחברת קייטרינג ישראלית:

מחפש שירות אירוח ייחודי, לאירוע במקום מאוד מיוחד?

מעוניין להרשים את האורחים שלך באירוע קרוב?
 

ראו סרטון תדמית למסעדת קארילינה

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר נועד לקדם שיווקית מסעדה הודית בתל אביב. הסרטון מבוסס על שילוב של צילומי וידאו, עם תמונות סטילס, כאשר הכל באיכות מאוד גבוהה, מלווים במוזיקת רקע מותאמת, וכותרות דינמיות להדגשת המסרים העיקריים. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרטון הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

 

מה מייחד סרטון תדמית לעסק בתחום שירותי אירוח (קייטרינג)? 

מה שמייחד הפקה של סרטון תדמית לעסק בתחום שירותי האירוח, הם הנושאים הבאים:

1. הכי חשוב- להציג את הבידול- יש בארץ מספר עצום של חברות קייטרינג, מכמה אנשים שהתארגנו לבשל מהבית לאירועים, ועד לחברות ענק שמפיקות אירועים שלמים, כולל לא רק את האוכל, אלא גם את כל התשתית התומכת, קרי- אוהלי אירוח, שולחנות וכסאות וכן הלאה. אדם שפונה לכזה שירות, חייב להבין מהשנייה הראשונה של הסרטון 'מה מייחד את שירות האירוח'? במה הוא נבדל משאר העסקים בתחום? לכן, כבר בשניות הראשונות של הסרטון תדמית צריכים להציג את הייחוד של עסק זה. 

2. להציג מקסימום דברים בוידאו- כל מה שמעוניינים להציג- צריך להציג בצילומי וידאו. ניתן כמובן לחסוך הרבה כסף, במידה ובמקום וידאו, מציגים את ההיצע של חברת האירוח דרך תמונות סטילס איכותיות. לדעתי זה פוגם במסר. צילומי סטילס, איכותיים ככול שלא יהיו, לא משדרים את החיות של האירוע, ואת האוירה והכייף של מזון שמוצג בצורה חיה ואותנטית דרך צילומי וידאו, כולל אנשים שאוכלים את מה שהוגש, מחייכים ונהנים. זה הכי תורם לחשק לפנות לחברה שמציגה את הסרטון.  אפשר לצלם לא רק איפה מגישים את האוכל, ומה סוגי המזון, אלא גם איפה מכינים את כל הקייטרינג, כמובן רק אם זה מרשים ותורם להעברת המסר של הייחוד. אנשים רוצים לדעת שבהזמנה של עסק בתחום הקייטרינג, מדובר על עסק עם תשתיות, ולא שני חברה שמבשלים במטבח בייתי לאירוע ענק.

3. להציג פן אישי- חלק בשיקולי קבלת החלטות של הזמנת שירות אירוח, זה לדעת מי עומד מאחורי העסק. מומלץ שמי שמנהל את הפעילות ישב מול המצלמה, יציג את העסק, והרצון שלו לשמח את בעלי האירוע, כאילו זה האירוע שלו. זה בהחלט יכול לתרום בקבלת החלטות של הלקוחות.

4. להפיץ את סרטון התדמית לקהל היעד- לא לחשוב שאם מפיקים סרטון תדמית מדהים, ומעלים אותו לדף הבית של העסק, מיד יתחילו טלפונים של לקוחות מתעניינים. זה לא עובד כך. בכדי לקבל תגובות ופניות, צריכים להגיע אל קהל היעד, כאשר הוא מחפש שירותי אירוח, או מתחיל לתכנן את האירוע שלו. מומלץ לקיים קמפיין בדיגיטל, בו מוצג סרטון התדמית לקהל היעד, תוך טרגוט של קהל היעד על פי מילות חיפוש. העלות מאוד סבירה לכאלה קמפיינים, והתוצאות יכולות להגיע במהירות יחסית, אם אכן מטרגטים את קהל היעד. 

ראו דוגמת הפקת סרטון תדמית לקייטרינג שבעת המינים

מדובר על סרטון תדמית לעסק בתחום שירותי הקייטרניג בשם שבעת המינים, כאשר הסרטון באורך של כ- 1.5 דקות. הסרטון מבוסס כולו על צילומי וידאו באיכות גבוהה של העסק, כפי שצולמו במסגרת מגוון גדול של אירועים שהעסק קיים במגוון גדול של מקומות בארץ. זה גם הבידול של העסק, כפי שניתן לראות בסרטון. בנוסף למגוון המקומות, העסק מציע מגוון גדול של סוגי מזון, כך שיכולים להציג את השירות כבתור: כל חלום בכל מקום!

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות