יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרטון תדמיתי לבית ספר

גם בית ספר הוא סוג של עסק! 


כל עסק על מנת להתקיים חייב להשקיע בשיווק. גם בית ספר הוא סוג של עסק, שחייב להשקיע בשיווק על מנת להגדיל את מספר הנרשמים לבית הספר, ולחזק את תדמיתו כך שימשוך את התלמידים היותר טובים. כיום, כאשר ניתן בקלות וללא עלות להפיץ מידע דרך האינטרנט, הדרך היעילה ביותר לשווק את בית הספר היא באמצעות הפקת סרטון תדמיתי לבית הספר

מדובר על סרטון תדמית מאוד ייחודי. בסרט נראה כאילו בית הספר מנוהל על ידי ילדים, כאשר כל צוות בית הספר, מהמנהלת ועד אחרון המורים הם ילדים. הסיבה שהסרט הופק בכזו צורה היא שבעקבוטת התחקיר שעשינו על בית הספר, גילינו הזדהות עמוקה של התלמידים עם בית הספר, ומעורבות מאוד גבוהה בהרבה מאוד תחומים, והוחלט שזה יהיה התימה של הסרט.


על מה להקפיד בהפקה של סרטון תדמיתי לבית ספר?
 

כאשר מתכננים הפקה של סרטון תדמיתי לבית ספר, כדאי להקפיד על הנושאים הבאים:

1. לקיים תחקיר מעמיק על בית הספר, על הנושאים הייחודיים שבו, במטרה להכין תסריט המדגיש את המייחד והמבדל את בית הספר ביחס לבתי ספר אחרים באזור

2. לכתוב תסריט של כ 2-3 דקות, אשר ישים דגש על המיוחד

3. שהסרט יהיה מבוסס על צילומי וידאו מתוך בית הספר, ולא סרט אנימציה, כך שהצופים יתחברו לתכנים ולבית הספר

4. צריך לזכור שעובדים עם ילדים, כך שגם דברים פשוטים אורכים זמן רב, ומחייבים הרבה צילומים חוזרים

5. לכל תלמיד שמשתתף בסרטון התדמית, צריך שיהיה אישור חתום בכתב של ההורים שמאשרים את ההשתתפות בסרט, ושניתן יהיה להפיץ את הסרט באיטנטרנט. הורה יכול למנוע הפצה של הסרט, כך שיש לוודא מראש את האישורים.

6. אם מבנה בית הספר מטופח, כדאי לשלב צילומי רחפן של בית הספר והאזור הקרוב. במידה ומצלמים עם רחפן, זה חייב להיות עם חברה שיש לה רשיונות הטסה וביטוחים מתאימים, במיוחד כשעוסקים בסביבה עם הרבה מאוד ילדים (וחשוב לצלם כאשר הילדים בהפסקה, וחצרות בית הספר 'שוקקי חיים')


לסיכום, גם בית ספר הוא עסק שצריך לשווק את עצמו. הדרך היעילה והזולה ביותר היא להפיק סרטון תדמיתי לבית הספר, אותו מקדמים באינטרנט (באתר בית הספר, וברשתות חברתיות). מאוד חשוב שבית הספר יציג בסרטון את הייחוד שלו, ביחס לבתי ספר אחרים שבסביבה.

מנהל/ת בית ספר, מעוננינים לקדם את ההרשמה לבית הספר?

מעוניינים לחזק את התדמית של בית הספר?
 

ראו תחילה סרטון תדמיתי לבית ספר ביבנה

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית לבית ספר אורט דפנה

מדובר על סרטון תדמית לבית ספר אורט, בו מוצג הייחוד של בית הספר, דרך צילומי וידאו בבית הספר, וראיונות קצרים עם תלמידים ומורים בבית הספר. במקום מצולמות גם המעבדות המקצועיות של בית הספר, שזה בהחלט ייחודי לרשת אורט.

ראו סרט תדמית לבית ספר ראשונים בבת ים

מדובר על סרטון תדמיתי מקיף, לבית ספר ראשונים בבת ים, המבוסס כולו על צילומי וידאו בבית הספר, כך שניתן לראות את המקום הפעיל. לאורך הסרט שזורים ראיונות קצרים עם מנהלת בית הספר, המורים ותלמידים, מה שמציג תמונה רחבה על היתרונות של בית הספר.

ראו סרטון תדמית לבית ספר מקיף רמות בבת ים

מדובר על סרטון תדמיתי לבית ספר רמות בבת ים, שהוא בית ספר מקיף הכולל גם את החטיבה וגם את התיכון. הסרטון צולם בבית הספר, וכולל ראיונות עם תלמידים רבים, שמציגים את הייחוד של בית הספר. בסרטון גם משולבים צילומים מרחפן של בית הספר.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות