יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטון תדמית ככלי לעיצוב התודעה
נכתב: ינואר 2024
סרטון תדמית הוא כלי יצירתי ומשפיע לעיצוב התודעה!
סרטון תדמית כיום נתפס ככלי שיווקי מרכזי לקידום עסקים, וכלי עיקרי לקידום מכירות של העסק בזמן קצר יחסית. אבל, מה כל כך משמעותי בו, שהופך אותו לכזה כלי יעיל? לדעתי- סרטון תדמית הוא כלי יצירתי ומשפיע לעיצוב התודעה של ציבור הלקוחות, המשמש להעברת מסרים חשובים בצורה אסתטית ומרהיבה, אבל גם משמעותית מבחינת קהל הלקוחות.

במאמר זה, נבחן את התפקיד המרכזי של סרטון תדמית בשיפור ובניהול של התדמית של העסק, ונחקור כיצד הוא משפיע על עיצוב התודעה בקרב התחרותי המתרחש בעידן הדיגיטלי.
 
ראו תחילה סרטון תדמית קצר שנועד להשפיע על התודעה של הלקוחות:

איך סרטון תדמית יכול לעצב את התודעה של הציבור?
סרטון תדמית הוא כלי מרכזי בעיצוב התודעה של הציבור, באופנים הבאים:


1. כלי ליצירת קשר עם הציבור- סרט תדמית הוא כלי ליצירת קשר עם הקהל, דרך התקשרות חוייתית וייחודית. השילוב של תמונות, מוזיקה, צילומי וידאו וגרפיקה מאפשרת יצירת חוויית צפייה ייחודית, שמתקרבת אל הצופים ויוצרת קשר עמוק עם המותג, או העסק שהמציג את הסרטון. התקשורת באמצעות הסרטון, מאפשרת ליצור חיבור ריגשי ואישי, מה שמשפר את ההבנה וההזדהות של הקהל עם מה שמוצג להם בסרטון.

2. כלי לעיצוב התודעה- עיצוב התודעה מתבצע בזמן צפייה בסרטון תדמית, באמצעות יצירת קשר עם הציבור ובניית תמונת עוצמה חיובית ומזהה מובהק של המותג בהצגת חיובית של ערכי המותג ומטרותיו. עיקר ההשפעה נובע דרך הצגת ערכים מוסריים, חברתיים וסוציאלים חיוביים של המציג, ששולבו בסרטון בזמן ההפקה. 
 
3. כלי לרכישת תמיכה- סרטון תדמית הוא כלי יעיל להקניית תמיכה מצד הקהל והכרזה על מוצר, שירות או מותג חדש. בעזרת כישריו היצירתיים, הסרטון מצליח להעביר את המסרים המבוקשים, וליצור חשיבות ומשמעות מול הצופים. כשהסרטון מועבר בצורה יצירתית וייחודית, הוא יכול להוביל להגדלת מכירות, שיפור המותג וחיזוק היחסים עם הלקוחות.

4. כלי להתמודדות בעידן הדיגיטלי- סרטון תדמית מותאם לשימוש בעידן הדיגיטלי. חשיבות ניתנת להקניית תמיכה ברשתות חברתיות, ובפלטפורמות דיגיטליות אחרות, מה שמאפשר לסרטון להגיע לקהל רחב ומגוון, שגם באמצעות שיתוף גדל יותר בצורה משמעותית. בידור הצופים בסרטון, ושיתוף פעולה דינמי עם הקהל המקוון, מקנה לסרטון יכולת להשפיע וליצור רמת אינטראקטיביות גבוהה. הסביבה הדיגיטלית מוציאה לפועל את האפשרויות לקידום התודעה לאורך זמן, באמצעות יישומים וכלים נוספים שהדיגיטל מאפשר, כגון: קמפיינים אונליין, וובינרים ופודקאסטים. זיהוי הצורך בקידום דיגיטלי, והשימוש באמצעים טכנולוגיים, מסייעים להשפיע על התודעה בצורה יעילה ומתקדמת.

5. השפעה על האקטואליה- סרטון תדמית יכול להשפיע על התודעה הציבורית בנושאים אקטואלים, כמו סביבה חברה, או חיים בריאים.  

6. השפעה על ערכים חברתיים- ניתן להפיק סרטוני תדמית שמרגשים את הקהל ומחברים אותם לערכים חברתיים, כגון: התנדבות, שיוויון חברתי, או התמקדות בגיוס תרומות לצרכים חברתיים.

7. השפעה על מגמות צרכניות- סרטוני תדמית יכולים לחולל שינוי מגמות צרכניות, ולהציג מגמות אופנה וסטייל חדשות, כולל יצירת טרנדים חדשים בהרבה תוחומים.

8. השפעה על התרבות הפוליטית- סרטון תדמית יכול להשפיע על דעות פוליטיות, ולעצב את התודעה הציבורית בעיניינים פוליטיים מסויימים. לקראת בחירות, השוק מוצף בסרטוני תדמית של מתמודדים, שמעוניינים לחשוף ולחזק את מעמדם בקרב הציבור.
 
לסיכום,  סרטון תדמית הוא אמצעי חשוב ויעיל בעצוב תודעה ציבורית, במיוחד בעידן הדיגיטלי. ביכולתו ליצור קשר עמוק וריגשי עם הקהל, יצירת חוויית צפייה שיוצרת תמיכה והשפעה, שגם משליכה על הצלחה שיווקית לעסק.
מאמרים נוספים בנושא:     יתרונות הרגש בסרטון תדמית                                       כמה זה מורכב ליצור סרטון תדמית?

מנהל שיווק- מעוניין להשפיע על ציבור הלקוחות בצורה הכי יעילה?

מעוניין לחזק את התדמית של העסק, או לקדם מכירות?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למערכת ניצול מים עודפים ממזגנים ברכבי עבודה

מדובר על סרטון תדמית, באורך של כ- 30 שניות, שנועד לקדם שיווקית מערכת אגירת עודפי מים ממזגנים, לטובת שימוש חשוב וחיוני ברכבי עבודה. הסרטון שמצולם כולו בוידאו, מציג קודם כל את החיוניות של מים ברכבי עבודה, ומיד את הפתרון הפשוט שמנצל את עודפי המים שפולטים מזגנים, על ידי אגירתם ומתן אפשרות לבעלי רכבי העבודה לנצל אותם. אין ספק שזו גישה נהדרת, שמאפשרת שינוי תודעה של קהל היעד.

ראו סרטון תדמית למנשא תינוק למים 

מדובר על סרטון תדמית באורך של כדקה, אשר נועד לקדם שיוקית מנשא תינוק למים. הסרטון מבוסס על הפחד של אמהות בכניסה למים עם תינוקות, ומדגיש את זה בצילומי וידאו של החשש בכניסה עם תינוקות. שינוי התודעה מוצג דרך הפתרון של המנשא, בו רואים בצילומי וידאו כמה הכניסה בטוחה, וכמה התינוקות מאושרים ומחייכים במים. הסרטון יצר חשיפה גדולה למנשא, ועודד רכישה של המוצר.

ראו סרטון תדמית לעמותת קידום- ניהול פרוייקטים שיקומיים

 ראו סרטון תדמית לעמותת קידום- פרוייקים שיקומיים, שבסרטון זה מציגים את הבית המאזן- להתמודדות עם משבר נפשי ללא צורך באשפוז. סרטון זה משפיע על התודעה והתפישה של הציבור, ביחס לנפגעי משבר נפשי. הסרטון מציג בצורה רגישה, את החיבור של האנשים למקום, דרך שיחות עם אנשי הצוות, ועם חלק מהאנשים שנעזרים במקום, כאשר הכל מצולם באיכות מירבית.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות