יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטון תדמית- זה המקום להיות בו הכי יצירתיים!
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית,שהופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

 

כל מי שמסתכל על העסק צריך להבין שיש כאן משהו באמת מיוחד


תסכלו על התמונה הזו שצילמתי בסנט פטרסבורג שברוסיה:

 

סנט פטרסבורג הינו אחד המקומות המתויירים בעולם, עם אוכלוזסיה שנאבקת באבטלה גבוהה, ויוקר מחיה בשמים. לפתוח במקום עסק זו בירוקרטיה של שנים, והעלויות של כל מטר רבוע של עסק גם בשמים. לכן, רוב העסקים שנפתחים במקום הם של מותגי יוקרה למכירה לתיירים, כך שהריווחיות תכסה את העלויות. אבל תסתכלו על התמונה הזו. מדובר על יזם מבריק, שהבין שקיים צורך של התיירים לשתות קפה בכל מקום ובכל זמן, ובמיוחד בקרבה לאתרים התיירותיים. לקח היזם את הטנדר המשפחתי, והסב אותו לבית קפה, אבל כזה שיכול להכין מגוון סוגי קפה איכותיים, ולמקם אותו כמעט ללא עלות בסמוך לאתרים תיירותיים. ממש הסרתי את הכובע בפני אותו יזם מבריק. ביום עבודה רגיל הוא יכול לעשות הון לא קטן, עם הוצאות מינימליות. אכן יצירתיות ראויה להערצה.

 

תהיו יצירתיים בכל הפקה של סרטון תדמית?

היום כמעט כל עסק מפיק סרטון תדמית לעסק, כך שיוכל להעלות אותו לאינטרנט, ולהפיץ אותו ללקוחות, בכדי לצבור לידים של לקוחות פוטנציאלים. אבל, מכיוון שכל כך הרבה עסקים מפיקים סרטוני תדמית, הלקוחות כיום מוצפים במאות סרטוני תדמית של מגוון עסקים, והיכולת לגייס לידים חדשים הולכת ונהיית קשה מיום ליום. לכן, מה שאנחנו כיום ממליצים ללקוחות: 'חפשו כל דרך יצירתית, בכדי להתבלט ביחס למתחרים'. אם תצליחו לגרום ללקוחות להשאר ולצפות בסרטון התדמית יותר מאשר בשניות הראשונות, הסיכוי שלכם להפוך אותו מלקוח פוטנציאלי ללקוח בפועל הוא יותר גדול. כאן נכנסים לתמונה אנשי חברת ההפקות של סרטוני התדמית, ובדיוק כמו פרסומאים, הם אלה שאמורים לספק את היצירתיות שתגרום לאנשים לצפות בסרטוני התדמית, לזכור אותם, ואפילו לגרום להם ליצור איתכם קשר בכדי לקבל מידע נוסף, או אפילו להתקדם בתהליך הרכישה. 

 

איפה היצירתיות יכולה לבוא לידי ביטוי בסרטוני תדמית? 

בתהליך ההפקה של סרטון תדמית, אפשר להיות יצירתיים בנושאים הבאים:

1. בכתיבת תסריט מקורי- התסריט הינו הדבר החשוב ביותר להצלחה של סרטון תדמית, והמקום להכי הרבה יצירתיות. במידה ומבינים לעומק מה העסק עושה, כמובן אחריי תחקיר מעמיק שמבצעים בעסק, צריך להבין מה היתרון ביחס לתחרות הקיימת באותותחום פעילות, ומה הפתרונות הקיימים כיום עבור אותם לקוחות. כשזה ברור, הקופירייטר של חברת ההפקה הוא זה שאמור לבוא עם קונספט יצירתי להצגת הבידול ביחס למתחרים. כיום אנחנו יודעים שסיפור טוב, מה שנקרא סטוריטלינג, שמוצג בצורה מעניינת, יכול לשמור לקוחות בתוך הסרטון תדמית. כלומר, צריך ליצור סיפור סביב הבידול, כזה שיגרום ללקוח הפוטנציאלי לומר לעצמו: 'וואו, איך לא חשבו על זה קודם', ולהרגיש שמדברים אליו, ומציגים לו פתרון שבאמת יעזור לו, ושהוא יותר טוב מהמתחרים. אכן, קל להגדיר מה צריך, ובהחלט לא פשוט לייצר את זה בפועל בסרטון תדמית. הקופירייטר של חברת ההפקה צריך להיות הכי יצירתי שהוא יכול על מנת להגיע לכזו תוצאה. מניסיוננו, במקום שהקופירייטר יכתוב תסריט עם קבלת הבריף של התחקיר, אולי עדיף שיכתוב קודם כל 2-3 קונספטים לכיוונים בהם הוא ממליץ לקחת את התסריט. בכל קונספט הוא יציע איך לתרגם את הבידול לסיפור, שיהיה הכי מתאים לקהל היעד. מכיוון שהעסק מכיר הכי טוב את קהל היעד של המוצרים שלו, בתהליך החשיבה המשותפת עם הלקוח, ניתן לטייב את הקונספטים, ולראות מה הכי 'מדבר' אל אותו קהל יעד. כאשר הקונספט גובש ביחד עם העסק, מכאן לקופירייטר יותר קל לייצר את התסריט הסופי, שאכן יצליח להשפיע על הלקוחות הפוטנציאלים.

2. בצילומי וידאו- מכיוון שעלות ההפקה של סרטוני תדמית קצרים באנימציה ירדה בצורה משמעותית, יש בשנים האחרונות הצפה של סרטוני אנימציה של עסקים ושל מוצרים שונים ומגוונים. יש גם הרבה עסקים שמעדיפים שאומני אנימציה ייצרו עבורם סרטונים נחמדים, ללא כל בלבול מוח ובלגן של צילומי וידאו בעסק, שגם מפריעים לעבודה השוטפת בחברה, וגם מחייבים המון עבודת הכנה לקראת הצילומים. אין ספק, בימים אלו של חשש של הלקוחות מהונאות, הם בהגדרה חדשניים לכל מה שמציגים להם באינטרנט. החשדנות הכי גדולה היא מול סרטוני תדמית באנימציה, כי זה לא אומר להם כלום על העסק והמוצר, שאולי אפילו בכלל לא קיימים, אלא סתם סרטון שהופק בכדי לעבוד על לקוחות, ולגנוב מהם כסף. לכן, דווקא כיום אנחנו ממליצים לכל עסק שיש לו תשתיות פעילות, ומוצרים עובדים שאנשים אוהבים ומשתמשים בהם, תעשו את כל מה שאתם יכולים על מנת להסיר חששות ומגננות מהלקוחות פוטנציאלים. הכי מומלץ להראות לאותם לקוחות את העסק והמוצרים, כאילו הוא ביקר בעסק בפועל, וממש מישש את המוצרים. אין טוב ממראה עיניים. זה לא רק יוצר אמון מול הלקוחות, זה משאיר אותם לצפות בסרטון, כמובן בהנחה שנעשה בצורה מעניינת.

3. בעריכה של הסרטון- כן, גם בשלב של עריכת סרטון התדמית אפשר להיות יצירתי ומקורי. הסיפור יכול להיות מעניין, והצילומים יכולים להראות מיליון דולר, אבל אם העריכה 'משעממת', מובטח שתאבדו את הלקוחות הפוטנציאלים. לכן, השאיפה בעריכה היא ליצור סרטון תדמית ערוך בצורה מעניינת, קצבית, כזו שבכל רגע נתון משהו משתנה על גבי המסך, יש הרבה תנועה, חיתוכים מהירים, שילוב של זוויות צילום מעניינות, עם מוזיקה קצבים וכייפית, שמסונכרנת בצורה מדוייקת לעריכה. אין ספק, יש כאן אתגר לא קטן, אבל היצירתיות צריכה להיות כזו שתגרום ללקוח הפוטנציאלי להשאר בסרטון, כי מעניין לו.  

4. בהפצה של סרטון התדמית- כמובן, הפקת הסרטון הינה רק השלב הראשון בתהליך השיווק. השלב הבא מיד אחריי ההפקה היא להפיץ את הסרטון. יש לקוחות שחושבים לבסיום ההפקה של הסרטון, כל מה שצריך לעשות זה להעלות את הסרטון לאתר החברה, ומיד לקוחות יתחילו לצלצל. אנחנו כחברת הפקת סרטוני תדמית לעסקים, דואגים כבר בתחילת העבודה מול החברה לבדוק ולוודא שיש להם תוכנית הפצה לסרטון, ואפילו ודאגים שהסרטון יהיה הכי מותאם לערוצי ההפצה. היצירתיות בשלב ההפצה של סרטון התדמית יכולה לבוא לידי ביטוי בזיהוי הכי מדוייק של קהל היעד, וטרגוט שלו בכל אמעצי המדיה שמספקים טרגוט לקוחות פוטנציאלים. 

 ראו סרטון תדמית לפתרון מערכתי למנהל צי רכבים

תראו דוגמא של סרטון תדמית, בו הופעלו כל האמצעים היצירתיים בהפקת הסרטון, ובפועל הפתרון נמכר מעל ומעבר לציפיות. מודבר על מצלמת דרך, שבדרך כלל מפיקים עבורה סרטון תדמית. אנחנו החלטנו בשיתוף על הלקוח, להפיק מגוון של סרטוני תדמית, כל סרטון פונה במדויק לאוכלוסיה ספציפית, עבורה נתפר פתרון מערכתי מלא, מעבר למצלמת הדרך. סרטון תדמית זה פונה רק למנהלי צי רכבים, ומציג להם פתרון מלא לבעיית ניהול ושליטה בזמן אמיתי בצי הרכבים. הסרטון צולם בוידאו, כולל צילומים בתוך רכב נוסע, על מנת שמנהל צי הרכבים יוכל לראות בדיוק איך נראית המערכת בפעולה. העריכה קצבית ומסונכרנת למוזיקה קיצבית וכייפית. את הסרטון המוגמר הלקוח הפיץ ברשתות חברתיות ובגוגל, וטרגט לקוחות פוטנציאלים. 

מאמרים נוספים בנושא סרטוני תדמית, שאולי יעניינו אתכם:שילוב הומור בסרטון תדמית

                              
מה הפתרון הכי מהיר להפקת סרטון תדמית?

 ראו סרטון תדמית לאפליקציה חדשה שהפקנו לאחרונה

במידה ומפתחים תוכנה חדשה, אפליקציה מתקדמת, או קונספט חדש שלא מוכר ללקוחות, אנחנו בדרך כלל ממליצים להפיק סרטון תדמית קצר באנימציה, מכיוון שאנימציה היא הכלי הברור ביותר להצגה של כאלה נושאים. סרטון תדמית קצר זה, באורך של כדקה, מציג את הקונספט החדש של השכרת דירות אונליין דרך שימוש באפליקציה. בסרטון, מציגים את הקשיים שקיימים כיום במודל של הגעה לנכסים המושכרים, וכל הטרחה שקיימת סביב הנושא, ומיד לאחר מכן מסבירים בסרטון בתוך שניות ספורות כמה זה קל לביצוע באונליין. בוודאי שבימים אלה של הקורונה, שאנשים נרתעים מלהסתובב בין הנכסים השונים להשכרה, פתרון של אפליקציה כזו יכולה לשרת הן את המשכירים והן את השוכרים בצורה אוטימלית.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות