יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440

סרטון הדרכה- לפשט, לפשט, לפשט

כשרוצים להסביר איך משהו פועל, אין ספק שסרט הוא האמצעי הטוב ביותר לכך. אנשים כיום מעדיפים לקבל הכול במהירות, בלי להתאמץ יותר מידי. לקרוא הנחיות? אין מצב! הטלפונים החכמים הרגילו אותנו כמשתמשים, שספר הדרכה הוא מיותר. הכול באמת אינטואיטיבי. ניתן בקלות להפעיל כל טלפון חכם חדש, למרות היכולות המאוד מתקדמות ומתחכמות. על מנת להגיע ליכולות אלה, יצרני הטלפונים החכמים השקיעו אלפי שנות אדם בפיתוח היכולות.

אבל, לא כל המוצרים הם טלפונים חכמים, ורוב היצרנים לא מסוגלים להשקיע בפיתוח יכולות הבנה פשוטות בהפעלת המוצרים שלהם. על מנת לפתור זאת, וגם החוק מחייב, היצרנים אמורים לספק עם כל מוצר ספר הפעלה (או כחוברת, או כקישור לחוברת שנמצאת באתר היצרן). לקרוא חוברת הפעלה, הוא "הסיוט" של כל משתמש, ובמיוחד של כאלה שמוגדרים "טכנופובים" (כאלה החוששים מפתרונות טכנולוגיים, ומתקשים בהפעלת מוצרים חדשים).

בדיוק על צורך זה בא לענות סרטון ההדרכה. אנשים אוהבים להתרווח לאחור, ולצפות מספר דקות בסרטון, אותו הם יכולים לעצור מידי פעם בכדי לבדוק מול המוצר, או להחזיר מעט לאחור אם רוצים להבין יותר טוב נושא מסוים. כך, בתוך דקות ספורות, עם מאמץ מינימלי מצד המשתמש, ניתן להפעיל מוצר חדש בקלות, כאילו היה טלפון חכם. חשוב לציין שלקוח שמשתמש בקלות במוצר חדש, נוטה גם להמליץ עליו לסביבה הקרובה שלו, כך שבאופן כזה סרטון ההדרכה נהפך גם למקדם מכירות.

אבל, גם את סרטון ההדרכה חשוב להפיק בצורה חכמה ופשוטה, כך שכל משתמש ייהנה מתהליך ההדרכה, ויפיק ממנו את המירב ובקלות. לכן, גם בהפקת סרטון הדרכה, פשוט ככול שלא יהיה, יש להשקיע בתחקיר על ידי חברת ההפקה, וכתיבה של תסריט שידע להעביר את כל המסרים בצורה פשוטה וברורה. בעריכה של סרטוני ההדרכה אין צורך להתחכם ולהשקיע באנימציות, גרפיקה דינאמית או אפקטים מיוחדים. להפך, יש לשים דגש על הפשטות.

מומלץ לא להפיק סרטוני הדרכה ארוכים. אורך מומלץ הוא של כ- 4 דקות. במידה והנושא מורכב, במקום להפיק סרטון הדרכה אחד ארוך, מומלץ לחלק אותו למספר סרטוני הדרכה קצרים, כל אחד בנושא אחר. גם את הסרטון עצמו לדאוג לחלק לתתי נושאים, כך שתהיה הפרדה ברורה בין הנושאים השונים, בדיוק כמו בספר הדרכה. באופן כזה ניתן לגשת ישירות לנושא ספציפי, שמתואר בקצרה ובצורה פשוטה וברורה. זוהי הדרכה טובה!

לסיכום, עם הציפיות הגדלות של הלקוחות לקבלת מוצרים שמאוד פשוט להשתמש בהם, אין ספק שסרטון הדרכה פשוט וקצר יכול להחליף כיום את ספר ההפעלה, ולשמש חוויה מהנה לצרכן. חשוב, לקוח מרוצה, הוא גם לקוח שימליץ על המוצר שלך, כך שסרטוני ההדרכה בעצם הוא גם מקדמי מכירות.אולי יעניין אותך גם:    הפקת סרטון הדרכה- בוידאו או באנימציה?                                 חשיבות טלפרומפטר בסרטון הדרכה

מנהל עסק - נדרש להעביר הדרכות ללקוחות?

מחפש כלי יעיל ולא יקר להדרכות מקצועיות?
 

ראו תחילה סרטון הדרכה לתוכנה עבור רופאי שיניים

במידה ואתה נדרש להעביר הדרכות ללקוחות, או לעובדים, סרטוני הדרכה הם הכלי היעיל והזול ביותר להעברת הדרכות מקצועיות קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני הדרכה, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי פשוטים ביותר ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים. בנוסף, ראו סרטי בטיחות שהופקו לחברות שונות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
צרו קשר עם עוזי יהב

054-7745-440

03-6775-922

 
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות