יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מה כולל 'יום צילומים' בהפקת סרטון תדמית?

בשביל מה בכלל צריך צילומי וידאו בסרטון תדמית?


מחקרים מראים, שהחלטות קניה הן בהרבה מקרים מבוססים על החלטה ריגשית, הרבה יותר מהחלטה רציונלית. כלומר, אנשים מקבלים החלטה לרכוש משהו, לא בעיקר בגלל שהם צריכים את אותו מוצר, או שהקדישו מחשבה רבה למה חסר להם, אלא פשוט כי התחברו ריגשית למה שהוצג להם. זה יכול להיות התחברות לצורה של המוצר, או לאנשים שהציגו את המוצר, למקום בו המוצר מיוצר, ועוד אין סוף גורמים שהם ראו, ואשר אף אחד מהם כמעט ולא קשור לצורך במוצר.

מכאן, אנחנו בהרבה מקרים ממליצים ללקוחות שמעוניינים לקדם את העסק, להפיק סרטוני תדמית המבוססים על צילומי וידאו, כך שהלקוח יוכל לראות את המוצר, איך משתמשים בו, לראות את העסק שמציע את המוצר, את העובדים והמנהלים, כאשר הכול מוכוון ליצירת קשר רגשי בין הצופה בסרטון התדמית לבין העסק והמוצר המוצע.

מנהל שיווק- מתכנן להפיק סרטון תדמית עבור העסק?

מתכנן קמפיין שיווקי לקידום העסק?
 

ראו תחילה סרט תדמית לעסק, המבוסס בעיקר על צילומי וידאו בעסק

 מדובר על סרטון תדמית קצר, המבוסס על 2 ימי צילום וידאו בעסק, במסגרתו צילמנו את התשתיות הרבות הקיימות בחברה, אנשי החברה והמקצועיות המגוונת, הסוגים הרבים של מכונות הייצור המיוחדות בהן נעשה שימוש בחברה, וכן הלאה. הסרט שהופק, הועלה לאתר הבית של החברה, אבל גם נשלח כקישור ללקוחות פוטנציאלים, ויצר עליה משמעותית במכירות החברה בתוך זמן קצר.

מהי אם כך המשמעות של 'יום צילומים בעסק'?

לפני שנציג את המשמעויות, ראו תמונה שצולמה 'ביום צילומים אופייני בעסק'מדובר על צילומים, כמו לסרט קולנוע. אמנם הצוות הרבה יותר קטן, אבל כל מה שנדרש מצילומי קולנוע- נדרש גם בצילומים של סרט תדמית. 
 

מהן הדרישות העקריות מיום צילומים?

 
הדרישות העיקריות מיום צילומים, המתוכנן עבור סרטון תדמית לעסק, הן:

1. התארגנות לוגיסטית מקדימה, בה מכינים מראש את כל מה שנדרש עבור יום הצילומים, כך שביום הצילומים עצמו ניתן יהיה להתמקד בצילומים, ולא לבזבז זמן על הכנת המקום לצילומים, או לדאוג להביא למקום אלמנט החיוני לצילומים. לצורך כך, נדרש סיור מקדים באתר הצילומים, וכתיבת מסמך 'התארגנות לוגיסטית ליום צילומים', בו מוגדר במדויק מה נדרש להכין מראש. חשוב שמנהלי העסק יבינו, שביום הצילומים תתבצע הפרעה משמעותית לעבודה, כולל הפסקת פעילות של עובדים או מכונות לצורך צילומים שקטים. המטרה העיקרית של ההתארגנות המוקדמת, היא לדאוג לכך שעבור הפקת סרטון התדמית יידרשו כמה שפחות ימי צילום, כי הם מאוד יקרים ומורכבים.

2. ביום הצילומים, הצוות הנדרש במקום כמינימום הוא: במאי צילומים, צלם, איש סאונד ותאורן. ישנם מקרים בהם נדרש גם עוזר צלם, כאשר מצלמים בתנועה ובאזורים רבים ושונים בעסק. לפעמים נדרשת גם מאפרת, אם הכוונה לצלם ראיונות על מנהלי החברה. אם במסגרת סרטון התדמית נדרש שמנהלי העסק גם יציגו את חזונם, או ידברו על הייחוד של העסק, מומלץ להביא לצילומים גם מכשיר טלפרומפטר, אשר מורכב על גבי המצלמה, ומאפשר להציג טקסטים מורכבים בלי ללמוד אותם בעל פה. במידה ורוצים לחזק חלק מהנושאים ולהציג אותם בצורה מקצועית, מומלץ לשלב בצילומים שחקנים, מכיוון שאנשי העסק אינם מיומנים לעמוד מול מצלמה. במידה והעסק הןא מקום רועש יחסית, מומלץ לשלב בצילומים עוזר במאי, שתפקידו בין השאר לדאוג שמרגע שמצלמים יש שקט מוחלט על הסט, וכולם מוכנים לצילומים. אם הצילומים כוללים גם הרבה תנועה, ומעקב אחריי דמויות, מומלץ להביא מערכת steady-cam, לצורך ייצוב המצלמה בתנועה.

ברור שיום צילומים בעסק, שמתחיל מעלות של אלפי שקלים, יכול להגיע לעלויות של עשרות אלפי שקלים, בהתאם למה שנדרש בתסריט. מכאן, שמאוד חשוב לבצע תחקיר מעמיק על העסק, לבחור את הדברים החשובים ביותר שרוצים להדגיש, אותם מעבירים באמצעות התסריט. מתוך התסריט מנתחים את הצרכים עבור יום הצילומים, או ימי הצילום, ומגדירים את מסמך הדרישות הלוגיסטיות, כך שמירב הצילומים יתכנסו ליום צילומים יחיד ויעיל. 


לסיכום, על מנת ליצור חיבור רגשי בין לקוח פוטנציאלי שצופה בסרטון התדמית, מומלץ שהסרט יתבסס על צילומי וידאו. יש לשאוף למינימום ימי צילום, כי עלות ימי הצילום גבוהה ומורכבת, שלא לדבר על ההפרעה לעבודה השוטפת בעסק ביום הצילומים.אולי יעניין אותך גם:    הפקת סרטון תדמית באנגלית


                                  מפיק סרט תדמית לעסק? תחקיר בכל מחיר!

ראו סרטון תדמית ללמערכת ניהול הגידול של קנאביס רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על הפקה של סרטון תדמית, עבור מערכת ניהול הגידול של קנאביס רפואי. הפקה זו הייתה מאוד מורכבת, מכיוון שנדרשנו לצלם בוידאו בתוך חממת גידול קנאביס רפואי. באופן כללי ישנן הרבה מאוד מגבלות להסתובב בתוך חממת גידול של קנאביס, וזה היה עוד יותר מורכב מכיוון שצולם בימי הקורונה בארץ, כך שנדרשנו להגבלות נוספות על פי הנחיות של משרד הבריאות. סרטון התדמית שהפקנו, באורך של כ- 1.5 דקות, מבוסס כולו על צילומי וידאו בתוך החממה, באופן שעקבנו אחר כל תהליך הגידול של הקנאביס הרפואי, ובכל שלב הצגנו איך המערכת שפותחה לניהול הגידול משתלבת בתהליך. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למצלמת דרך שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כדקה, אשר נועד לקדם שיווקית מצלמת דרך חדשנית, אשר הותאמה לאפליקציה ספציפית. סרטון זה הוא אחד מתוך סדרת סרטוני תדמית שהפקנו לחברה שמשווקת את המצלמות, כאשר כל סרטון הותאם לאפליקציה אחרת. האתגר הגדול ביותר בסרטוני תדמית אלו היא העובדה שהיינו צריכים לצלם את כל הסרטונים בתוך רכבים בתנועה. מסתבר, שצילומי וידאו בתוך רכב נוסע ובישראל הוא אתגר צילומי מהמעלה הראשונה. קודם כל, יש את הבעיה של טלטולי הרכבים בזמן נסיעה, מה שחייב שימוש במצלמה מיוצבת על גבי גימבלים, ובכך שנאלצנו לחזור שוב ושוב על הצילומים עד שהוצאה הייתה מיצבת מספיק. בנוסף, השמש הישראלית היא מאוד 'אגרסיבית', כך שכל צילום מתוך הרכב יוצר מצב שכל הפרטים שבתוך הרכב יצאו מאוד כהים, ומחוץ לרכב כמעט 'שרופים'. התגברנו על זה באמצעות הוספת פילטרים מיוחדים על כל שמשות הרכבים בכל סרטוני התדמית. אכן, אתגר משמעותי.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות