יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
משמעות הלוקיישן בהפקת סרטי תדמית לעסקים

למקום צילומי סרט תדמית חשיבות רבה

לוקיישן (Location) הוא המקום שבו מבוצעים הצילומים של הסרט. למקום זה יש משמעות רבה בהקשר של הפקת סרטים.

מה המשמעויות של הלוקיישן בהתאם לסוג הסרט שמצלמים?

למקום הצילומים של הסרט יש משמעות, והיא תלויה בסוג הסרט שמצלמים. ראו כאן את המשמעויות, על פי סוג הסרט:

סרט תדמית- סרט תדמית בדרך כלל נועד למתג חברה או עסק. לכן, אך טבעי הוא שהסרט יצולם בחלל של בית העסק. במידה ומדובר על מפעל יצרני, כמובן שחשוב לצלם את קווי הייצור. במידה ומראיינים מנכ"ל/סמנכ"ל של החברה, מומלץ לצלם אותם במשרדי החברה. ניתן כמובן לצלם סרטי תדמית גם בהתאם להקשר. במידה ומדובר על חברה למוצרי ספורט, ניתן לצלם ספורטאים מתאמנים. חברת ניקיון, אפשר לצלם מבנים שבהם החברה מטפלת וכן הלאה. לדעתי, לא מומלץ לצלם סרטי תדמית לעסקים, בתוך אולפן מסך ירוק, ואז להחליף את הרקע בהתאם לעניין. לדעתי, סרטים כאלה לא משדרים אמינות, ומונעים מהצופה להתחבר אל בית העסק.

סרט מוצר- סרטי מוצר נועדו להציג מוצר חדש בדרך כלל. שוב, במידה ומדובר על מוצר תעשייתי, מומלץ לצלo את המוצר בחלל המפעל, כולל את קווי הייצור של המוצר. צילומים מסוג זה מקנים בטחון לצופה שמדובר במוצר אמיתי וקיים. מומלץ להימנע משילוב הדמיות בסרט המוצר, למעט אם נדרש להציג חתכים פנימיים. כמובן, גם כאן כאשר מדובר על מוצרים לשימוש כלשהוא, מומלץ לצלם את המוצר תוך כדי שימוש בסביבה שעבורה הוא נועד.

סרט הדרכה- סרטי הדרכה פחות חשוב איפה מצלמים, אלא שהדגש צריך להיות על איך מצלמים, על מנת שהנושא יהיה ברור לחלוטין. בכל מקרה, רצוי שלא יהיו "מסיחי דעה" במסגרת הצילומים (נושאים שקיימים ברקע, אשר לא תורמים לעצם ההדרכה, אלא מפריעים בכך שעשויים למשוך תשומת לב).

סרט ביוגרפי (סיפור חיים)- גם בסוג סרטים אלו, מומלץ לשלב בין צילומי פנים בביתו של האדם שעבורו נעשה הסרט, לבין צילומי חוץ במקומות שאותם מזכירים במסגרת סיפור החיים. אם אותו אדם הגיע ארצה למחנה מעבר, מומלץ לבצע את הצילומים באותו מקום שבו עמד אותו מחנה, גם אם המחנה לא קיים כיום. המקום מעלה במרואיין זיכרונות והתרגשות, שעוברים נהדר בצילומים, ותורמים משמעותית לחוויית הצפייה.

לסיכום, עבור כל סרט תדמית יש לשקול מה המקום האידאלי לצלם את הסרט, לא משיקולי עלויות, אלא בעיקר משיקול של מה המקום שיעביר את המסר בצורה הטובה ביותר.אולי יעניין אותך גם:    סרטי תדמית- לענות במדויק על הצורך


                                 תהליך הפקה מורכב של סרטי תדמית
 

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרט תדמית עבור העסק?

 

יש משמעות למקום בו נצלם את סרטון התדמית לעסק!

ראו תחילה שתי דוגמאות שונות של סרטים שצולמו בלוקיישן המתאים למוצר

סרט תדמית למערכת הגנה לרכב

מעצם זה שמדובר על פתרון המותקן ברכב, ההמלצה הייתה לצלם את סרט התדמית ברכב בנסיעה. מדובר על צילומים מאוד מורכבים, אבל היתרון שבעצם כך המערכת מודגמת בזמן פעולה בסביבה בה היא אמורה לפעול. האפקט כך מאוד יעיל

סרט תדמית למוצר לשימוש בייתי

מכיוון שמדובר על מוצר לשימוש בייתי, היה מאוד חשוב לצלם את המוצר בפעולה בבית. כמובן חשוב מאוד לבחור את הבית המתאים, כך שגם ישדר עממיות למוצר ביתי פשוט, אבל- לא עלוב מידי, או לחליפין לא יוקרתי.

ראו סרט תדמית למוצר רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מוצר רפואי לאוכלוסיה מבוגרת. המוצר אמור להירכש על ידי קהל היעד לשימוש יום יומי. מכיוון שהמוצר מיועד לשימוש יום יומי של אוכלוסיה מבוגרת, גם סרט תדמית זה מצולם כמעט כולו בבית, כך שקהל היעד יכול להזדהות עם השימוש בסביבה בייתית. סרט התדמית הוא עם קריינות בספרדית, כי הוא מיועד לקידום שיווקי בספרד. שימו לב, בספרד לא קוראים כתוביות, כך שמאוד חשוב שהקריינות תהיה בשפת המקום, ולא אנגלית עם כתוביות בספרדית.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לחברת אקולוג'יק שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר מציג את חברת אקולוג'יק, אשר פיתחה תוכנה חדשנית לניהול וסינכרון של גידולים חקלאיים. לכאורה, ניתן היה להפיק סרט תדמית באנימציה, אשר היה מציג את התוכנה, כי זה די מקובל בסרטי תדמית לתוכנות ואפליקציות. אבל, רצינו בסרט תדמית זה להשיג מקסימום אותנטיות, ויצירת קשר רגשי בין הלקוחות הפוטנציאלים לבין חברת אקולוג'יק. את זה עושה הכי טוב סרט תדמית המצולם בוידאו. הסרט צולם במספר רב של לוקיישנים, בכדי להציג את הבעיה איתה החברה התמודדה, ובכדי להציג את החברה עצמה בתשתיות העבודה שלה. לכן גם הפקה סרט זה כללה מספר ימי צילום, שבוצעו בכמה לוקיישנים. היתרון- הסרט קידם משמעותית את המכירות של החברה, ואת החשיפה שלה ללקוחות פוטנציאלים נוספים.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות