יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מעל 250 אלף (!) צפיות בערוץ היוטיוב של יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית,שהופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

 

מגוון עצום של סרטי תדמית לעסקים!


השבוע הסתכלתי על ערוץ היוטיוב של יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים, ומודה שדי הופתעתי: מעל 250 אלף צפיות במעל 1,000 סרטי תדמית לעסקים!

 

ביותר מ- 11 שנות הפקה של סרטי תדמית לעסקים ביהב הפקות, הפקנו מעל 1,000 סרטי תדמית למגוון מאוד גדול של עסקים. הסרטים מסופקים לעסקים שהזמינו אותם, והם מעלים את הסרטים לאתרים שלהם, ומשתמשים בהם בקמפיינים שיווקיים. הצלחה של סרט תדמית היא ביכולת שלו לגייס לקוחות חדשים, אחריי שצפו בסרט. אנחנו בדרך כלל לא עוקבים אחריי מה שהלקוחות עושים, ולא תמיד יש לנו מידע על ההצלחה של סרטי התדמית שאנחנו מפיקים, למעט הצלחות 'הסטריות', שאז בדרך כלל לקוחות מתקשרים לעדכן ולהודות. 

 

אז מה זה ערוץ יוטיוב של חברת הפקת סרטי תדמית לעסקים? 

באישור לקוחות שהפקנו עבורם סרטי תדמית, אנחנו מעלים את אותם סרטים גם לערוץ ייעודי של יהב הפקות ביוטיוב, אשר פתוח לצפייה של כלל הלקוחות הפוטנציאלים. באופן כזה, לקוחות שמתעניינים בהפקה של סרט תדמית לעסק שלהם, יכולים להיכנס לערוץ היוטיוב של יהב הפקות, ולצפות במגוון עצום של מעל 1,000 סרטי תדמית לעסקים שונים, במגוון תחומים עסקיים. חלק מהלקוחות מבקשים לצפות בדוגמאות שהפקנו עבור מוצרים מתחרים, כך שיוכלו לבחון את היכולות שלנו בהפקת סרט גם עבור העסק שלהם. בהרבה מקרים, אנחנו גם משתמשים במאגר שבערוץ היוטיוב בכדי להציג 'סרט תדמית לדוגמא', או מה שנקרא 'סרט ייחוס', ולהסביר ללקוחות שזה יהיה גם סגנון ההפקה עבורם. זה הכי יעיל בהצגת סגנון הפקה, כי לא מצריך את הלקוחות לדמיין איך יראה הסרט תדמית לעסק שלהם. 

 

ומה אפשר ללמוד מסרטי התדמית שבערוץ היוטיוב?

מבחינתנו כחברת הפקה, הסרטים שביוטיוב הם המקור החשוב ביותר לקבלת משוב על הסרטים עצמם. ברוב המקרים, מי שצופה בסרטים שהפקנו לחברות אחרות, העסק שלהם הוא בתחום אחר, כך שהצפייה של אותו לקוח היא אינדיקציה כמה הסרט מעניין אפילו מישהו שלא מאותו תחום. ניתן ללמוד על מודל הצפייה של לקוחות בערוץ, מתוך המידע הסטטיסטי שיוטיוב מספקים לכל סרט תדמית שבערוץ. ניתן לראות זמן צפייה ממוצע, אחוז נטישה ואחריי כמה זמן, ועוד מגוון גדול של נתונים סטטיסטיים. מבחינתנו, הנתון הכי חשוב הוא 'זמן צפייה ממוצע'. זה אומר לנו כמה זמן אנשים צפו בסרט לפני שנטשו. לשמחתי, זמן צפייה ממוצע ברוב סרטי התדמית שהעלנו ליוטיוב הוא 56%. מדובר על מספר מאוד גבוה, שאומר שבממומצע הצופים בסרטים ראו מעל חצי מהסרט. כמובן יש כאלה שפרשו לפני, כמו שיש כאלה שפרשו אחריי, אבל ממוצע של מעל חצי מהסרט נחשב תוצאה נהדרת. מה שאני מבין מכאלה תוצאות, זה שכאלה שהם מהתחום שבו עוסק הסרט, סביר שהם צפו הרבה יותר מאשר חצי מהסרט, בזמן שכאלה שהם לא מהתחום פרשו לפני. סטטיסטית, רוב אלה שצפו הם לא מהתחום, כי יש המון תחומי פעילות, ולקוחות מגדירים את 'אותו תחום', רק אם זה בדיוק בדיוק אותו התחום. לכן, אם זה באמת המצב, זה אומר שאפילו כאלה שהסרטים לא המתחום שלהם, במוצע ראו חצי מהסרט. 
גם מספר הצפיות בכל הסרטים, של מעל 250 אלף (!) הוא מספר מדהים. הרי לא מדובר בסרטים שעלו בקמפיינים שיווקיים, או נדחפו ללקוחות ברימרקטינג, אלא לקוחות פוטנציאלים, שמחפשים הפקה של סרטון תדמית לעסק שלהם, שעכשיו בודקים חברות הפקה שונות, דרך בדיקת הסרטים שכבר העלו לערוץ היוטיוב של חברת ההפקות. מכיוון שהעלנו מעל 1,000 סרטי תדמית, זה אומר שבממוצע כמעט כל סרט תדמית נצפה מעל 250 פעם. אין ספק, בהחלט מספר מאוד גדול. זה, בשילוב עם זמן צפייה ממוצע בסרטים, מאפשר לנו לטייב את ההפקות שלנו, בהתאם לתוצאות של זמני נטישה בחלק מהסרטים.

 

מה היתרונות העיקריים של ערוץ יוטיוב?

אני ממליץ לכל עסק, לא להעלות את סרטי התדמית שהופקו עבורם לאתר של העסק, אלא עדיף להעלות את הסרטים ליוטיוב, ומשם להטמיע אותם באתר העסקי, בדפי נחיתה או בקמפיינים שהם מריצים. לכאורה, ניתן גם להעלות את הסרטים לאתר העסקי, אבל מכיוון שכיום סרטי תדמית מאוד כבדים (מאות מ"ב לכל סרט תדמית), הם מאוד מכבדים ומייקרים את האתר העסקי, שבדרך כלל גם מוגבל בכמות התוכן שניתן להעלות לאתר. 

אלה היתרונות העיקריים של שימוש בערוץ יוטיוב לאחסון של סרטי תדמית:

1. ערוץ מאוד יציב, ללא כל בעיות זמינות. הוא תמיד זמין ופעיל, כך שהסרטים שלכם מובטחים.

2. ערוץ חינמי, בלי הגבלה של גודל או מספר הקבצים שאפשר להעלות לערוץ.

3. הזרמה דינאמית של הסרט שביוטיוב, בהתאם לערוץ התקשורת דרכו מעוניינים לצפות בסרט. כלומר, אם לקוחות מעוניינים לצפות בסרט באיכות Full HD דרך מכשיר נייד, רוב הסיכויים שיוטיוב יזרים את הסרט לטלפון באיכות HD רגילה, בלי שהלקוח ירגיש בהבדל באיכות, ולקבל סרט שמוזרם בצורה שוטפת וחלקה.

3. מספק הרבה כלים סטטיסטיים לניתוח ביצועי הסרטים, שהכי רלוונטיים מבחינתכם כעסק שבונה את הקמפיינים השיווקיים בעיקר על אותם סרטי תדמית.
 

 ראו סרט תדמית לשווארמה שמעוני באורך של כ- 8 דקות

מדובר על סרט תדמית מאוד ארוך, שכולו צולם בוידאו הן ממלמה קרקעית והן ממצלמת וידאו איכותית מרחפן, כך שסרט תדמית זה היה קובץ בגודל של כ- 600 מ"ב. זהו קובץ מאוד גדול. אילו העסק היה מעלה את הסרט לאתר העסקי שלהם, הוא היה מעמיס מאוד את האתר, וככול הנראה לא ניתן היה להעלות חומרים נוספים. אבל, קובץ כזה לא נחשב 'גדול' ליוטיוב, אין כל מגבלה להעלות אותו בחינם ליוטיוב, ולקבל שירות 24/7 אמין ויציב, כאשר אפילו קצב משלוח המידע ללקוחות שונים, נקבע בצורה דינאמית על ידי יוטיוב, בכדי ליצור זרימה שוטפת וטובה של הסרט. לדוגמא, כאשר מזרימים את הסרט למכשיר נייד, הסרט לא מוצג באיכות הכי גבוהה שהועלתה ליוטיוב, אלא יותר נמוכה כך שתוצג בנייד בצורה חלקה. יתרון מאוד משמעותי.

מאמרים נוספים בנושא סרטי תדמית, שאולי יעניינו אתכם:כל השאלות והתשובות בנושא הפקת סרטי תדמית

                              
מה היתרונות השיווקיים של סרטי תדמית?

 ראו סרט תדמית למרכז הקונגרסים בירושלים שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מקיף, באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד להציג את היכולות המגוונות של מרכז הקונגרסים בירושלים- בנייני האומה ללקוחות פוטנציאלים בחו"ל. סרט תדמית זה מבוסס על צילומי וידאו באיכות גבוהה, הן של הקומפלקס הענק מבחוץ, מצולם מרחפן ומהקרקע, והן של החללים הפנימיים השונים והמגוונים שבמרכז הקונגרסים. מסתר שהמרכז יכול להכיך ארועים בהשתתפות עד 50 אלף איש (!), עם מגוון גדול של אולמות ואזורים לכנסים, החל מאולמות אינטימיים, ועד לאודיטוריום שיכול להכיל עד 3,000 איש. בהחלט, יכולות מרובות ומגוונות. סרט התדמית מלווה בקריינות של קריין מקצועי שהוא American Native Speaker.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות