יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מעוניין להפיק סרט תדמית? מבול של הצעות מחיר!

אין גבול למחיר יותר נמוך!

אם מחפשים היום בגוגל "סרטי תדמית", די מדהים לראות את הפרסומים של החברות השונות, הן בחיפוש האורגני, והן בחיפוש הממומן. כותרות בסגנון:

"סרט תדמית ב- 2,500 ₪ "
"סרט תדמית ב- 299 ₪ "
"סרטי תדמית ב- 9,900 ₪ בלבד"
"שני סרטים ב- 499 ₪ "
"סרט תדמית- החל מ- 12,000 ₪"


קצת קשה להאמין שכולם מתכוונים לאותו מוצר. קיצוניות מפתיעה ולא ברורה, של עלות הפקת סרטי תדמית. מצד אחד מחירים נמוכים באופן בלתי נתפש, ומנגד מחירים שנשמעים גבוהים, אבל מפורסמים עם המילה "בלבד" כאילו מדובר על מבצע הוזלות מחיר מיוחד.

לא אותה תכולה להצעות שונות של סרטי תדמית

כלקוח, המעוניין להפיק סרט תדמית או סרט מוצר, אני יכול להבין התלבטות בין מספר הצעות שנמצאות באותם תחומי מחירים, לדוגמא: שלוש הצעות מחיר: אחת ב- 6,500 ₪, אחת ב- 8,000 ₪ ואחת ב- 9,000 ₪ . אלה הצעות שאנחנו מכנים: אותם סדרי גודל. בכדי להשוות בין ההצעות יש לבדוק את התכולה המדויקת, ולהבין ממה נובעים ההבדלים. מובטח שבמקרים רבים לאו דווקא ההצעה היותר זולה זוכה, מכיוון שלא מדובר על אותן הצעות מבחינת התכולה. לדוגמא, אולי דווקא ההצעה היותר יקרה כוללת קריינות, או גרפיקה מיוחדת, שלא הוצעה בהצעות האחרות.
 

איך משווים בין הצעות שונות?

אבל, איך משווים הצעות שתחום ההשתנות שלהם כל כך גדול: סרט תדמית ב- 299 ₪, מול סרט תדמית שמתחיל ב- 12,000 ₪? הצעתי היא שבשלב ראשון יש לסנן לחלוטין את ההצעות המאוד נמוכות, כי כמעט בוודאות הן כוללות "אותיות קטנות", בסגנון: המחיר הוא לסרט השלישי שיופק. שני הסרטים הראשונים במחיר מלא.

עדיין, יש סיכוי טוב שכלקוח אקבל הצעות בתחומים שבין אלפים בודדים ועד עשרות אלפים, כאשר כולם מוגדרים "סרט תדמית" או "סרט מוצר". עכשיו זה כבר יותר הגיוני. כבר כתבתי בעבר מאמר בנושא "עלות הפקת סרטי תדמית", שבו הסברתי את תחומי ההשתנות הרחבים שבין סרטי התדמית השונים. ובכן, כיצד הלקוח יכול להתקדם בתהליך קבלת החלטות, כאשר עדיין התחומים כל כך רחבים. ניתן כמובן להיפגש עם נציג של כל חברה, לשמוע הסברים מפורטים על היתרונות המופלאים של אותה חברה, ולמה המחיר שלהם הכי אטרקטיבי, אבל לדעתי בתהליך זה הלקוח יתקשה לקבל החלטה מושכלת, מכיוון שברור שכל חברה תשמע משכנעת.

המלצתי: צפו בתיק העבודות של סרטי התדמית של החברות, ותראו לאיזה סגנון אתם כלקוח מתחברים. איזה סרט העביר לכם בצורה טובה את המסרים של החברה, הוצג בצורה מקצועית ומעניינת, וכלל אלמנטים שהתחברתם אליהם כמו אפקטים מיוחדים או גרפיקה מעניינת, ואולי אפילו אנימציה מתוחכמת. במידה וזיהיתם סרט מסוים שאהבתם, בקשו מהחברה הצעת מחיר לסרט תדמית עבור החברה שלכם, אבל- לסרט בסגנון של הסרט שאהבתם. אז, תוכלו באמת לקבל הצעות דומות מבחינת התכולה, ומובטח לכם שככול הנראה גם מחיר ההפקה יהיה דומה בין חברות שונות

לסיכום, כאשר מקבלים הצעות רבות להפקת סרטי תדמית, סננו את הקיצוניות, ולשאר- כנסו לאתרי חברות ההפקה של סרטי התדמית, ובדקו את היכולות של החברות השונות.אולי יעניין אותך גם:   כמה עולה סרט תדמית לעסק?


                                הפקת סרטון תדמית לעסק ללא צילומי וידאו

 

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים לעסק?

 

מחפש כלי שיווקי יעיל ולא יקר לקידום העסק?

ראו תחילה סרט תדמית ליצרנית ציוד קוסמטי-רפואי מתקדם

ראו סרט תדמית למשקיעים שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית למשקיעים, עבור טכנולוגיית בנייה מודולרית חדשנית, בה רוב המכלולים שנועדו לצורך הבנייה מורכבים במפעל, באמצעים מאוד מתוחכמים, כולל מערכות רובוטיות להרכבה, כך שהבנייה בשטח מאוד קצרה. הפקת סרט תדמית זה הייתה מאוד מורכבת, החל מתחקיר מעמיק שנדרש לבצע מול החברה שפיתחה את טכנולוגיית הבנייה החדשנית, דרך צילום האמצעים השונים שנועדו לתמוך בטכנולוגיה, בלי לחשוף יותר מידי מידע למתחרים. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית להזמנת קרוזים בדיגיטל שהפקנו לאחרונה

מסורתית הזמנת קרוזים (הפלגות נופש) התבצעו אחריי שיחה טלפונית עם סוכן נסיעות של חברת הקרוזים, שהציע מגוון הפלגות ליעדים שונים, והמליץ על האפשרויות. כך גם התבצעו בעבר חופשות בחו"ל. אבל, בשנים האחרונות כולם מזמינים חופשות וטיסות בדיגיטל, מה שעודד את סוכנות הקרוזים להציע גם הזמנה של חבילות קרוזים בדיגיטל. סרט תדמית זה נועד לקדם את הנושא אצל לקוחות פוטנציאלים. סרט התדמית הקצר יחסית (כ- 1.5 דקות) מבוסס על הרבה מאוד צילומי וידאו, הן של ספינות הקרוזים המפוארות, והן של המקומות המדהימים אליהם מפליגים. הפצה של סרט תדמית זה ברשתות החברתיות נצפו עשרות אלפי פעמים בזמן קצר יחסית, ויצרו ביקוש מצוין להזמנת הקרוזים דרך הדיגיטל, ללא צורך בשיחה עם סוכן הנסיעות של החברה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות