יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
נסו להימנע מהצעת מחיר הכי נמוכה להפקת סרטון תדמית!

אין גבול למחיר יותר נמוך!

אם מחפשים היום בגוגל "סרטי תדמית", די מדהים לראות את הפרסומים של החברות השונות, הן בחיפוש האורגני, והן בחיפוש הממומן. כותרות בסגנון:

"סרטון תדמית ב- 2,500 ₪ "
"סרטון תדמית ב- 299 ₪ "
"סרטי תדמית ב- 9,900 ₪ בלבד"
"שני סרטונים ב- 499 ₪ "
"סרט תדמית- החל מ- 12,000 ₪"


קצת קשה להאמין שכולם מתכוונים לאותו מוצר. קיצוניות מפתיעה ולא ברורה, של עלות הפקת סרטוני תדמית. מצד אחד מחירים נמוכים באופן בלתי נתפש, ומנגד מחירים שנשמעים גבוהים, אבל מפורסמים עם המילה "בלבד" כאילו מדובר על מבצע הוזלות מחיר מיוחד.

לא אותה תכולה להצעות שונות של סרטי תדמית

כלקוח, המעוניין להפיק סרטון תדמית או סרט מוצר, אני יכול להבין התלבטות בין מספר הצעות שנמצאות באותם תחומי מחירים, לדוגמא: שלוש הצעות מחיר: אחת ב- 6,500 ₪, אחת ב- 8,000 ₪ ואחת ב- 9,000 ₪ . אלה הצעות שאנחנו מכנים: אותם סדרי גודל. בכדי להשוות בין ההצעות יש לבדוק את התכולה המדויקת, ולהבין ממה נובעים ההבדלים. מובטח שבמקרים רבים לאו דווקא ההצעה היותר זולה זוכה, מכיוון שלא מדובר על אותן הצעות מבחינת התכולה. לדוגמא, אולי דווקא ההצעה היותר יקרה כוללת קריינות, או גרפיקה מיוחדת, שלא הוצעה בהצעות האחרות.
 

איך משווים בין הצעות שונות?

אבל, איך משווים הצעות שתחום ההשתנות שלהם כל כך גדול: סרטון תדמית ב- 299 ₪, מול סרטון תדמית שמתחיל ב- 12,000 ₪? הצעתי היא שבשלב ראשון יש לסנן לחלוטין את ההצעות המאוד נמוכות, כי כמעט בוודאות הן כוללות "אותיות קטנות", בסגנון: המחיר הוא לסרט השלישי שיופק. שני הסרטים הראשונים במחיר מלא.

עדיין, יש סיכוי טוב שכלקוח אקבל הצעות בתחומים שבין אלפים בודדים ועד עשרות אלפים, כאשר כולם מוגדרים "סרט תדמית" או "סרט מוצר". עכשיו זה כבר יותר הגיוני. כבר כתבתי בעבר מאמר בנושא "עלות הפקת סרטי תדמית", שבו הסברתי את תחומי ההשתנות הרחבים שבין סרטוני התדמית השונים. ובכן, כיצד הלקוח יכול להתקדם בתהליך קבלת החלטות, כאשר עדיין התחומים כל כך רחבים. ניתן כמובן להיפגש עם נציג של כל חברה, לשמוע הסברים מפורטים על היתרונות המופלאים של אותה חברה, ולמה המחיר שלהם הכי אטרקטיבי, אבל לדעתי בתהליך זה הלקוח יתקשה לקבל החלטה מושכלת, מכיוון שברור שכל חברה תשמע משכנעת.

המלצתי: צפו בתיק העבודות של סרטי התדמית של החברות, ותראו לאיזה סגנון אתם כלקוח מתחברים. איזה סרטון תדמית העביר לכם בצורה טובה את המסרים של החברה, הוצג בצורה מקצועית ומעניינת, וכלל אלמנטים שהתחברתם אליהם כמו אפקטים מיוחדים או גרפיקה מעניינת, ואולי אפילו אנימציה מתוחכמת. במידה וזיהיתם סרט מסוים שאהבתם, בקשו מהחברה הצעת מחיר לסרט תדמית עבור החברה שלכם, אבל- לסרט בסגנון של הסרט שאהבתם. אז, תוכלו באמת לקבל הצעות דומות מבחינת התכולה, ומובטח לכם שככול הנראה גם מחיר ההפקה יהיה דומה בין חברות שונות

לסיכום, כאשר מקבלים הצעות רבות להפקת סרטוני תדמית, סננו את הקיצוניות, ולשאר- כנסו לאתרי חברות ההפקה של סרטוני התדמית, ובדקו את היכולות של החברות השונות, ובחרו חברה שמציעה סרטון תדמית שמתאים לכם.אולי יעניין אותך גם:   סרטון תדמית לעסק- מצחיק או מרגש?                                עלות הפקת סרטון תדמית לעסק

 

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטון לעסק?

 

מחפש כלי שיווקי יעיל ולא יקר לקידום העסק?

ראו תחילה סרטון תדמית ליצרנית ציוד קוסמטי-רפואי מתקדם

ראו סרטון תדמית למנשא תינוק למים

מדובר על סרטון תדמית באורך של כדקה, אשר מציג מנשא מיוחד להכנסה בטוחה של תינוק למים. הסרטון מבוסס כולו על צילומי וידאו של שימוש בפועל של המוצר, כך שכל לקוח פוטנציאלי יכול לראות ולהבין שהמוצר קיים, בטיחותי, ואכן פותר את הבעיה הבטיחותית. הסרטון מלווה בקריינות מקצועית באנגלית, כי הסרטון נועד לשיווק בחו"ל. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית להזמנת קרוזים בדיגיטל שהפקנו לאחרונה

מסורתית הזמנת קרוזים (הפלגות נופש) התבצעו אחריי שיחה טלפונית עם סוכן נסיעות של חברת הקרוזים, שהציע מגוון הפלגות ליעדים שונים, והמליץ על האפשרויות. כך גם התבצעו בעבר חופשות בחו"ל. אבל, בשנים האחרונות כולם מזמינים חופשות וטיסות בדיגיטל, מה שעודד את סוכנות הקרוזים להציע גם הזמנה של חבילות קרוזים בדיגיטל. סרטון תדמית זה נועד לקדם את הנושא אצל לקוחות פוטנציאלים. סרט התדמית הקצר יחסית (כ- 1.5 דקות) מבוסס על הרבה מאוד צילומי וידאו, הן של ספינות הקרוזים המפוארות, והן של המקומות המדהימים אליהם מפליגים. הפצה של סרט תדמית זה ברשתות החברתיות נצפו עשרות אלפי פעמים בזמן קצר יחסית, ויצרו ביקוש מצוין להזמנת הקרוזים דרך הדיגיטל, ללא צורך בשיחה עם סוכן הנסיעות של החברה.
עודכן: דצמבר 2023

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות