יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מיקוד- החידוש העיקרי בהפקת סרטי תדמית לעסקים

סרטי תדמית- מקדם שיווקי עיקרי לעסקים

כל עסק מעוניין לקדם את העסק, להגדיל מכירות וריווחיות. כיום, שעלות הפקת סרטי תדמית לעסקים ירדה בצורה משמעותית, וגם שיווק והפצת הידע לגבי החברה כל כך נוח במסגרת המדיה החדשה (האינטרנט), יותר ויותר בעלי עסקים אכן מפיקים סרטי תדמית, המשמשים כמקדם שיווק עיקרי של העסק.
 

מה החידוש העיקרי בהפקת סרטי תדמית לעסקים?

בעבר, סרט לעסק היה ארוך ומקיף, וניסה להציג הכל מכל בהקשר לחברה, החל מהטכנולוגיה, סל המוצרים המגוון, יתרונות, עדות של לקוחות מרוצים ועוד ועוד ועוד. סרטי תדמית לפעמים ארכו כ 10 דקות. בשני האחרונות הבינו שסרט צריך להיות יותר קצר, ולהתמקד בנושאים ספציפיים, על פי המטרות השיווקיות. כיום, כבר מצפים שהסרט יהיה מאוד קצר וממוקד, עם מעט מסרים שיווקיים, פשוטים וברורים, כך שכל לקוח פוטנציאלי יוכל בקלות ובמהירות לזהות את היתרון של העסק ביחס לתחרות (קרי- הבידול העסקי).
 

אם כך, מה מומלץ לעשות כיום בהפקה של סרטי תדמית לעסקים?


כיום, אנחנו ממליצים ללקוחות שלנו, למקד את סרטי התדמית לעסקים על פי הצורך השיווקי, ולנסות ולהציג בצורה המהירה ביותר את מירב המסרים השיווקיים, בסרטים שלא יעלו על דקה וחצי. 

מבחינת התמקדות במסרט השיווקי מומלץ:

- אם מעוניינים לחזק את המיתוג של העסק, להציג טכנולוגיה מרכזית, או את הבידול של העסק ביחס לתחרות, ולהגדיל חשיפה של העסק ללקוחות חדשים- להפיק סרט תדמית

- אם מעוניינים להגדיל מכירות של מוצר מסויים, או של קו מוצרים, להגדיל את החשיפה של המוצר ללקוחות חדשים, או לשווקים חדשים- להפיק סרט תדמית למוצר

מה המאפיינים העיקריים של סרטי תדמית לעסקים כיום?


כיום, בכל הפקה של סרטי תדמית לעסקים, מומלץ להקפיד על המאפיינים הבאים:

1. מיקוד- לגבש ביחד עם הלקוח את המסר העיקרי, ואותו בלבד להציג ללקוח. יותר מידי מסרים- מבלבלים את הלקוחות.

2. קצר- מומלץ שכל סרט תדמית לא יעבור את ה- 90 שניות. עדיף אפילו עד 60 שניות. קצר וממוקד, כמו פרסומת.

3. מותאם לטלפונים חכמים- רוב הלקוחות כיום צופים בסרטי תדמית דרך הטלפונים שנמצאים איתם בכל מקום ובכל זמן. חשוב שבהפקת סרט התדמית הוא יותאם לצפייה יעילה גם דרך המסכים הקטנים של הניידים.

4. חוויה חיובית- לא להפחיד ולא לאיים על הלקוחות הפוטנציאלים. להיפך, סרט התדמית חייב לייצר ללקוח שצופה חוויה חיובית, כייפית, כאילו הוא כבר רכש את המוצר, ואיך הוא מרגיש עכשיו בכייף עם זה.


לסיכום, סרטי תדמית לעסקים כיום צריכים להיות מאוד ממוקדים בצורך השיווקי, ולהיות באורך של עד דקה וחצי. הלקוח הפוטנציאלי מקבל החלטות בתוך שניות ספורות, ולכן סרט התדמית חייב לתפוש אותו מהרגע הראשון.


למאמרים נוספים בנושא:    סרט תדמית- להפוך תנועה באתר למכירות                                        מה מייחד סרט תדמית לעסק?
 

מנהל שיווק- מעוניין בקידום שיווקי של העסק?

מעוניין להגדיל את החשיפה של העסק ללקוחות ולשווקים חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראה תחילה סרט תדמית לעסק שהופק לפני כשנתיים

סרט תדמית זה הוא באורך של כ 3 דקות, שכיום נראה כמו 'סרט עלילתי'. הוא מציג בצורה מפורטת את כל היכולות של החברה, משלב ראיונות עם גורמי מפתח בחברה, ומשדר מקצוענות. בפועל, הסרט זכה לחשיפה מצויינת, והגדיל את הפניות לחברה.

אבל כיום, לאף לקוח אין סבלנות להקדיש כיום כל כך הרבה זמן ל'סיפורים' של חברה זו. לקוחות מצפים בשניות ספורות לקבל את רוב היתרונות של העסק, בכדי לקבל החלטה אם ליצור קשר איתה או לא.

ראו לדוגמא את אותו סרט תדמית שנערך מחדש לאחרונה

בסרט תדמית זה אין צילומים חדשים, אלא רק עריכה חוזרת של אותו סרט, רק שהפעם הסרט הוא באורך של כדקה וחצי (כמעט חצי מאורך הסרט המקורי). כל המסרים השיווקיים נמצאים גם כאן, אך מובאים בצורה יותר תמציתית ומהירה. 

ראו סרט תדמית ליצרנית ציוד קוסמטי-רפואי שהופק לאחרונה

לפני כ- 5 שנים, הפקנו לחברה שמפתחת ומייצרת ציוד קוסמטי-רפואי, סרט תדמית מקיף באורך של כ- 4 דקות, שהציג את מגוון המוצרים של החברה. לאחורנה, חידשנו את סרט התדמית, כשבעיקר קיצרנו אותו משמעותית, ובסרט התדמי החדש, התמקדנו רק בבידול של החברה ביחס לפתרונות חלופיים. באופן כזה גם הסברנו למה כדאי להתקשר דווקא עם חברה זו, והסרט תדמית החדש היה באורך של כדקה בלבד. זה שם המשחק כיום: להתמקד בעיקר!

ראו סרט תדמית לחברת אקולוג'יק שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם תוכנה שחברת אקולוג'יק פיתחה. לכאורה, סרטי תדמית לתוכנה, מומלץ להפיק עבורם סרטי אנימציה. אבל, סרט תדמית זה מבוסס ברובו על צילומי וידאו, ובהמשך צילומי מסך אקטיביים של התוכנה שהחברה פיתחה. הסיבה לכך היא בכדי ליצור חיבור רגשי בין הצופים בסרט, לבין החברה שפיתחה את התוכנה. מדובר על מערכת סינכרון גלובלית של גידולים חקלאיים, כך שניתן יהיה לפתור את בעיית ההזמנה הגלובלית בעשורים הבאים. זה חייב חיבור רגשי, וצילומי הוידאו משיגים מטרה זו בצורה הכי מוצלחת.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות