יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
שי לוי:  054-631-0188
מיקוד- החידוש העיקרי בהפקת סרטים לעסקים

סרטי תדמית- מקדם שיווקי עיקרי לעסקים

כל עסק מעוניין לקדם את העסק, להגדיל מכירות וריווחיות. כיום, שעלות הפקת סרטי תדמית לעסקים ירדה בצורה משמעותית, וגם שיווק והפצת הידע לגבי החברה כל כך נוח במסגרת המדיה החדשה (האינטרנט), יותר ויותר בעלי עסקים אכן מפיקים סרטי תדמית, המשמשים כמקדם שיווק עיקרי של העסק.
 

מה החידוש העיקרי בהפקת סרטים לעסקים?

בעבר, סרט לעסק היה ארוך ומקיף, וניסה להציג הכל מכל בהקשר לחברה, החל מהטכנולוגיה, סל המוצרים המגוון, יתרונות, עדות של לקוחות מרוצים ועוד ועוד ועוד. סרטי תדמית לפעמים ארכו כ 10 דקות. בשני האחרונות הבינו שסרט צריך להיות יותר קצר, ולהתמקד בנושאים ספציפיים, על פי המטרות השיווקיות. כיום, כבר מצפים שהסרט יהיה מאוד קצר וממוקד, עם מעט מסרים שיווקיים, פשוטים וברורים, כך שכל לקוח פוטנציאלי יוכל בקלות ובמהירות לזהות את היתרון של העסק ביחס לתחרות (קרי- הבידול העסקי).
 
לסיכום, סרטים לעסקים כיום צריכים להיות מאוד ממוקדים בצורך השיווקי, ולהיות באורך של עד דקה וחצי. הלקוח הפוטנציאלי מקבל החלטות בתוך שניות ספורות, ולכן הסרט חייב לתפוש אותו מהרגע הראשון.


למאמרים נוספים בנושא:    סרטוני תדמית- לא יותר מדקה

                                        מה מייחד סרט תדמית לעסק?

 
 

מנהל שיווק- מעוניין בקידום שיווקי של העסק?

מעוניין להגדיל את החשיפה של העסק ללקוחות ולשווקים חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראה תחילה סרט תדמית לעסק שהופק לפני כשנתיים

סרט זה הוא באורך של כ 3 דקות, שכיום נראה כמו 'סרט עלילתי'. הוא מציג בצורה מפורטת את כל היכולות של החברה, משלב ראיונות עם גורמי מפתח בחברה, ומשדר מקצוענות. בפועל, הסרט זכה לחשיפה מצויינת, והגדיל את הפניות לחברה.

אבל כיום, לאף לקוח אין סבלנות להקדיש כיום כל כך הרבה זמן ל'סיפורים' של חברה זו. לקוחות מצפים בשניות ספורות לקבל את רוב היתרונות של העסק, בכדי לקבל החלטה אם ליצור קשר איתה או לא.
 
 

ראו לדוגמא את אותו סרט שנערך מחדש לאחרונה

בסרט זה אין צילומים חדשים, אלא רק עריכה חוזרת של אותו סרט, רק שהפעם הסרט הוא באורך של כדקה וחצי (כמעט חצי מאורך הסרט המקורי). כל המסרים השיווקיים נמצאים גם כאן, אך מובאים בצורה יותר תמציתית ומהירה. 


אם כך, מה מומלץ לעשות כיום?


כיום, אנחנו ממליצים ללקוחות שלנו, למקד את סרטי התדמית לעסקים על פי הצורך השיווקי, ולנסות ולהציג בצורה המהירה ביותר את מירב המסרים השיווקיים, בסרטים שלא יעלו על דקה וחצי. 

מבחינת התמקדות במסרט השיווקי מומלץ:

- אם מעוניינים לחזק את המיתוג של העסק, להציג טכנולוגיה מרכזית, או את הבידול של העסק ביחס לתחרות, ולהגדיל חשיפה של העסק ללקוחות חדשים- להפיק סרט תדמית

- אם מעוניינים להגדיל מכירות של מוצר מסויים, או של קו מוצרים, להגדיל את החשיפה של המוצר ללקוחות חדשים, או לשווקים חדשים- להפיק סרט מוצר
 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - שי לוי
 054-6310188 ; 03-6775922

Shay_l@Hotmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - שי לוי
  054-631-0188
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן