יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מומלץ שלא להתמודד לבד עם הפקת סרטון תדמית לעסק!
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים


כבר לא צריך להסביר את חשיבות סרטוני תדמית לעסק!

 השנים האחרונות הוכיחו, שהאינטרנט כבש את כל החזיתות העסקיות. כיום, כל מידע אנחנו שואבים מהאינטרנט, וכמעט את כל הרכישות שלנו אנחנו עושים אונליין. הכל זמין, ועם הטלפונים החכמים, גם בכל מקום ובכל זמן. ולא מדובר רק על מוצרים פשוטים וזולים. הכל עבר לאינטרנט. גם המוצרים הכי מתוחכמים, מקודמים כיום באינטרנט. 

תקופת הקורונה של החודשים האחרונים, שאני חושש שתהיה איתנו עוד חודשים רבים, רק חיזקה את הפעילות באינטרנט, כי הרי אף אחד כיום כבר לא טס לחו"ל לקדם את העסק, ואנשים נמנעים מפגישות עסקיות. לכן, הצורך בסרטון תדמית מייצג לכל עסק הפך לקריטי בימים אלה. קריטי, קריטי, אבל- מצד שני קיים גם קושי תזרימי. כאשר העסקים במצב חלש, קשה להתחייב להוצאות נוספות. מלקוחות רבים אני שומע על צמצום משמעותי בתקציב השיווק, אפילו עד כדי סגירת התקציב עד שהעסק יתאושש. לצערי זו הפעולה הכי לא נכונה בכדי לעזור לעסק להתאושש. השיווק הוא זה שמקדם את העסק. אז נכון, לא תמיד רואים מיד את התוצאות, ולכן כשקשה נוטים לצמצם הוצאות. עדיין, השיווק היא ההוצאה האחרונה שכדאי לצמצם, למעט אם בעל העסק החליט לסגור את העסק. אבל, עסקים חפצי חיים- חייבים להשקיע בשיווק. 

 

המלצה- אל תתמודדו לבד עם הפקת סרטון תדמית עבור העסק!

הנטייה לצמצם הוצאות שיווקיות גדלה משמעותית בגלל הקורונה שכמעט והשביתה עסקים. באותם עסקים, שכמובן מבינים את חשיבות הפקת סרטון תדמית עבור העסק, התחילה נטייה לנסות ולהפיק סרטון תדמית באופן עצמאי. שמעתי כבר אנשים אומרים: 'המצלמה בטלפון הסלולרי היא ברמה מעולה, למה שלא נפיק סרטון באופן עצמאי'? האמת זה נכון. מצלמות הוידאו שבטלפונים החכמים די מרשימות. למה באמת שלא ניקח טלפון, ונצלם את מנהל העסק, או מנהל השיווק, מסביר את היתרונות הנהדרים של העסק? יכול לצאת סרטון 'נחמד מאוד'. כן, אפשר בהחלט לעשות את זה, אבל התוצאה היא לא 'נחמדה מאוד', אלא תוצאה 'מביכה וחובבנית'. הצילום הוא חלק מאוד קטן מהפקה של סרטון תדמית לעסק. ויותר מכך- סרטון תדמית שהופק באופן עצמאי, משדר חובבנות שמשמעותה: שמדובר על עסק חובבני, עם מוצרים לא אמינים!  

 ראו סרטון תדמית שמשלב צילומים מקצועיים עם צילומים מטלפונים סלולרים

מדובר על סרטון תדמית להצגת הצלחה של נושא בחברת סימנס ישראל. הסרטון בנוי בצורת 'סיפור הצלחה', ונועד לשימוש פנימי בסימנס. לצרוך ההפקה, נדרשו בין השאר כמה המלצות של קולגות בחברה, שנמצאים במדינות שונות. מכיוון שמדובר על סרטון פנימי בחברה, הוחלט שכל ההמלצות מקולגות יצולמו בטלפונים סלולרים. התוצאה הסופית לפנייכם: כל הדקה בראשונה הינה סרטון תדמית מקצועי, מצולם בצורה נהדרת, ומבוסס על תסריט מקצועי שנכתב על ידי קופירייטר. אבל, מהדקה השנייה, עיקר הצילומים הם של הקולגות, אשר אמרו את מה ש'חשבו שנכון לומר' ללא תסריט, וצולמו במצלמות של טלפונים סלולריים. איכות הצילומים, ואפילו המידע שנמסר, נשמע ונראה מאוד לא מקצועי. לצופה חיצוני זה יכול אפילו להתפש כחובבני ולא אמין. כלומר, כל המקצועיות של הסרטון נופלת ונקבעת על פי החוליה החשלה שבסרטון, שבמקרה זה הם הצילומים ממצלמות טלפונים סלולרים. תחשבו אם כך איך יראה סרטון תדמית שמבוסס כולו על צילומים ממצלמות סלולךריות?

סרטון תדמית לעסק- מקצוענות לאורך כל הדרך!

מהדוגמא למעלה, די ברור שהפקה עצמאית של סרטון תדמית, המבוסס כולו (או אפילו חלקו) על צילומי וידאו ממצלמה של טלפונים סלולרים, עלולה ליצור סרטון ברמה מאוד נמוכה, אפילו חובבני, שעלול לשדר שזו האיכות של העסק ומוצריו. חשוב להבין, צילומי הוידאו הם רק חלק קטן מההפקה של סרטון תדמית עבור העסק. 

סרטון תדמית מקצועי, מחייב את הפעולות הבאות (כמינימום), על מנת שהוצאה תהיה מקצועית ותקדם את העסק:

1. תחקיר- מפגש של 1-3 שעות, בין נציג חברת ההפקה, עם רקע שיווקי, לבין מובילי העסק, בכדי להבין את היכולות של העסק, והבידול שלו ביחס לתחרות.

2. כתיבת תסריט- זהו השלב בו מגובש הקונספט הויזואלי והתכני של העסק, אותו מכין קופירייטר של חברת ההפקה, ונשלח לאישור וגיבוש מול הלקוח. 

3. צילומי וידאו- אלה הצילומים אשר מבוצעים על ידי צוות של חברת ההפקה, שכולל: במאי צילומים, צלם, עוזר צלם, תאורן, מקליט סאונד, מאפרת וכל מי שנדרש על מנת שהצילומים יראו 'מיליון דולר'

4. עריכה- עריכה מקצועית של חומרי הגלם, וחומרים נוספים שנרכשים על ידי חברת ההפקה, בסטודיו מקצועי לעריכה.

כמובן שקיימות פעולות רבות נוספות, אשר נקבעות במדוייק לכל עסק ועסק על פי הצורך, אבל תמיד כמינימום אלה ארבעת הפעילויות ההכרחיות בכדי להשיג תוצאה של סרטון תדמית מקצועי. כל חסכון בפעילויות אלה, גורם להפקת סרטון תדמית לא מקצועי, חובבני, שבמקום לקדם את העסק, עלול לפגוע בו. במקרים אלה- עדיף לוותר על ההפקה של סרטון התדמית.

מאמרים נוספים בבלוג זה, שאולי יעניינו אתכם:הפקת סרטוני תדמית- צריך לדעת לרגש

                              
הפקת סרטון תדמית לעסק- למה דווקא עכשיו?

 ראו סרטון תדמית למערכת ניהול גידול של קנביס רפואי שהפקנו לאחרונה

גידול קנביס רפואי מוגדר על ידי משרד הבריאות כמוצר רפואי, ולכן מחוייב בהרבה מאוד רגולציות מאוד נוקשות שחיבים ליישם בתהליך הגידול. חברת ריוסול פיתחה מערכת מאוד מתוחכמת, אשר מאפשרת את ניהול הגידול בצורה מאוד מבוקרת. סרטון תדמית לעסק זה מציג את מערכת הניהול המתקדמת, איך היא מאפשרת עמידה ברגולציה הנוקשה של משרד הבריאות, ואיך המערכת מותקנת בפועל אצל לקוח מרוצה, כאשר הכל מצולם בוידאו באיכות גבוהה. סרטון התדמית הופץ לכל מגדלי קנביס רפואי בארץ, מה שאיפשר לחברת ריוסול למכור את המערכת כמעט לכל המגדלים בארץ, ועכשיו מתכננת פריצה לשווקים שונים בחו"ל עם המערכת, אחריי שתוסב לגרסה באנגלית.