יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מה קורה עם הפקת סרטוני תדמית השנה?
נכתב:  מאי 2023
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית,שהופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

 

המצב הכלכלי הקשה כבר מורגש בהפקת סרטוני תדמית

אם בשנה שעברה, ראינו שגשוג משמעותי כמעט בכל תחום עסקים, זה גם בא לידי ביטוי בהשקעות השיווקיות של עסקים. כולם הבינו שכיום ההשקעה הכי יעילה בשיווק של מוצרים חדשים, היא באמצעות הפקת סרטון תדמית לעסק או למוצר החדש שמעונינים לקדם. יהב הפקות, שמתמחה בהפקת סרטוני תדמית לעסקים, שגשגה גם היא, משפע הפניות להפקות, כמעט בכל תחום עסקים, וכמעט מכל גודל של עסקים, מהכי קטנים ועד לחברות תעשייתיות. 

אבל, בלי להיכנס להאשמות, או להבעת עמדה פוליטית, מצב העסקים הוא בכי רע, מאז עליית ממשלת הימין מלא-מלא, ובמיוחד מהמאמצים הכבירים להעברת הרפורמה המשפטית. הראשונים שנפגעו הם חברות ההייטק, שסבלו מהססנות של משקיעים, או בעבודה מול חברה 'ישראלית'. הרבה סטארט-אפים חדשים נרשמו כחברות בחו"ל, רק בכדי להצליח לגייס כספים. בהמשך, ראינו איך יותר ויותר עסקים מפטרים עובדים, ומצמצמים כמעט לחלוטין את ההשקעות בשיווק. מספר הפניות אליינו להפקת סרטוני תדמית פחת בצורה משמעותית, וגם אלה שכן פנו היו מאוד זהירים בקבלת החלטות, וגם תקציבי השיווק היו נמוכים יחסית.

לפני שאציג מה לדעתי כדאי להפיק כיום, במיוחד לאור המצב, ראו סרטון תדמית שהפקנו לאחרונה:

 

אז מה כן מומלץ מבחינה שיווקית כיום? 

מכיוון שהמצב הכלכלי קשה, ואנשים משתדלים לצמצם הוצאות, יש סיכוי סביר שצרכים אמיתיים, או פתרון של בעיות בקהלי יעד מסויימים, כן יזכו לתשומת לב, וכן ניתן יהיה למכור מוצרים כאלה, במידה והמידע יגיע לקהל היעד. לכן, מה שאני ממליץ לעסקים, שיש להם פתרונות אמיתיים לבעיות קיימות אצל קהל היעד שלהם, להשקיע כן בשני נושאים:

1. הפקת סרטון תדמית למוצר- שוב, רק במידה והמוצר המדובר אכן פותר בעיה אמיתית אצל קהל היעד, אני ממליץ להפיק סרטון תדמית בעלות מינימלית, כזה שיצולם בוידאו, כך שקהל היעד יוכל לראות את המוצר 'בעיניים', כאשר תוכן הסרטון מציג קודם כל את הבעיה שאיתה מתמודד קהל היעד, ורק אותה, ומיד איך המוצר שמוצג בסרטון התדמית אכן פותר את אותה בעיה, ובנוסף- להציג מה הבידול של אותו מוצר, כלומר במה הוא יותר טוב מהמתחרים, במידה וקיימים, או מפתרונות חלופיים. באופן כזה, קהל היעד יוכל לראות את הפתרון לבעיה שלו, ולהבין למה כדאי לו לרכוש את הפתרון דווקא מהעסק שמציע אותו בסרטון התדמית, כאשר ברור שהפתרון קיים ועובד כי רואים אותו מצולם בוידאו בסרטון. הפקה של כזה סרטון יכולה להיות בעלות ממש סבירה, ולהתאים כמעט לכל עסק. ברור שבלי השקעה בכזו הפקה- הסיכוי של העסק להתאושש מהמצב שבו הוא נמצא הוא אפסי. אז זה בסדר גמור לצמצם הוצאות בעסק, בכדי להתייעל, אבל השקעה שיווקית מינימלית כמו שאני מציע- אותה כן מומלץ להשקיע, כי היא גם נמוכה, וגם יש לה סיכוי טוב לעזור לעסק להתאושש. 

2. העלאת קמפיין שיווקי בדיגיטל- הפקת סרטון תדמית הוא מהלך מצוין, שבהחלט יכול לעזור לעסק לשווק את המוצרים שלו, אבל- ההפקה היא רק השלב הראשון בתהליך השיווקי. מיד אחריי ההפקה של הסרטון, חייבים להביא אותו לידיעת קהל היעד. לא יעזור אם רק יעלו את הסרטון לאתר העסקי, ויחכו שלקוחות פוטנציאלים יגיעו לאתר. הרבה יותר יעיל, זה להעלות קמפיין שיווקי בדיגיטל, תוך טרגוט של קהל היעד, על פי מילות מפתח בתחום. בצורה כזו, מובטח שבמידה וקהל היעד מחפש פתרון לבעיה קיימת, הוא יחשף לקמפיין ולסרטון שהפקתם, מה שכמעט בוודאות יגרום לאותו ציבור ליצור קשר עם העסק לקבלת פרטים נוספים. עלות כזה קמפיין, במיוחד כזה שמטרגט רק את קהל היעד, הוא בעלות ממש נמוכה, וכזו שכמעט בוודאות מבטיחה שקהל היעד יחשף לסרטון, ובסבירות גבוהה אם הסרטון מספק מענה לבעיה קיימת- קהל היעד ייצור קשר. 

 

איזה תהליך מעניין נוסף קרה בתקופה האחרונה?

מה שמאוד מעניין בתקופה האחרונה, זה שבמקבי לכך שהפקת סרטוני תדמית ירדה למספר מאוד מצומצם של הפקות, פונים אליינו המון אנשיפ פרטיים, בבקשה להפקת סרטים ביוגרפים. אנשים מעוניינים בהפקת סרט ביוגרפי לאבא מבוגר, או לסבתא מבוגרת, או אפילו סרט ביוגרפי לכל המשפחה. זה אפילו לא קורה לקראת יום הולדת עגול, או לקראת איזשהו אירוע. פתאום יותר ויותר אנשים מעוניינים להנציח ביוגרפיה של האנשים המבוגרים שבמשפחה. חשוב להבין, לא מדובר על סרטים דוקומנטרים שממומנים על ידי קרנות קולנוע, או ערוצי הפקה כגון יס דוקו, או הוט 8. מדובר על אנשים פרטיים, שמוכנים להוציא מכיסם סכומים לא קטנים, העיקר להנציח את המשפחה. אנחנו, כחברה שמפיקה גם סרטים דוקומנטרים, וסרטים ביוגרפים, ממש מוצפים בכאלה פניות. כשחושבים על זה, לדעתי גם זה קשור למצב במדינה. השיח המרכזי כיום בכל משפחה, זה חוסר הביטחון האישי, וחוסר האמון שהממשלה הנוכחית מסוגלת להוציא אותנו מהמשבר הנוכחי. אולי דווקא להייפך- הם רק הולכים ומסתבכים, וממש לא רואים מוצא מהמצב שנוצר. לדעתי, זה חיזק אצל האנשים את הקשר המשפחתי, ולכן יותר ויותר אנשים מעוניינים בכאלה הפקות, לפנישיהיה מאוחר מידי, כי הזמן לא עומד מלכת, והוריינו והורי הוריינו רק הוכלים ומתבגרים. 

 ראו סרטון תדמית לחברת סימפון סלולר

מדובר על הפקת סרטון תדמית, באורך של כדקה, אשר נועד לקדם שיווקית את חברת סימפון סלולר. מכיוון שהחברה ביקשה הפקה בתקציב מאוד מוגבל, הפקנו סרטון תדמית זה, אשר מבוסס כולו על צילומי וידאו בתוך העסק, עם בימוי מינימלי, כך שתועבר חוויית קנייה במקום, ויוצגו היתרונותהמיוחדים של החברה, בצורה הכי פשוטה וברורה, בלי להתחכם, או בהשקעות רבות שיוצרות סרטוני תדמית מלאי 'רעש וצילומים', במעלות מאוד גבוהה.
לסיכום, למרות המצב הכלכלי הקשה, על מנת שעסקים יוכלו להמשיך ולמכור את המוצרים שלהם, אנחנו ממליצים להפיק סרטון תדמית קצרים, המבוססים על צילומי וידאו, ולקדם אותם במסגרת קמפיין בדיגיטל, תוך טרגוט של קהל היעד. באופן כזה, בעלות סבירה, ניתן להמשיך ולקיים את העסקים.

מאמרים נוספים בנושא סרטוני תדמית, שאולי יעניינו אתכם:

 

                             
עלות הפקת סרטון תדמית לא חייבת להיות יקרה


סרטון תדמית למוצר- להתמקד בעיקר!

 ראו עוד סרט ביוגרפי שהפקנו לאחרונה

מדובר על הפקת סרט ביוגרפי, לאדם בן 80, כאשר הפעם ההפקה היא בסגנון 'חיים שכאלה'. כלומר, בסרט ביוגרפי זה, שומעים בעיקר את המספר שמציג את סיפור חייו המרתק, אבל בנוסף גם רעייתו, קורובי משפחתו וחברים, מציגים ומשלימים מידע נוסף מחייו של המספר, ומעשירים את הסיפור המרתק של חייו. גם בסרט זה משולבים תמונות סטילס מעברו של המספר.

 ראו דוגמת סרט ביוגרפי שהפקנו לאחרונה

מדובר על הפקת סרט ביוגרפי של אדם בן 90. הסרט הביוגרפי מספר את סיפור חייו, דרך שיחות איתו ועם אנשים שקרובים אליו. הסרט כולל לא רק צילומים בתוך הבית של המספר, אלא גם צילומי חוץ, שמעשירים את הסרט מבחינה ויזואלית, וגם מזכירים למספר ארועים שקשורים באותם מקומות. בסרט הביוגרפי גם משולבים תמונות סטילס מתקופות שונות בחיי המספר.

 ראו סרטון תדמית למנשא תינוק למים שהפקנו לאחרונה

מדובר על הפקת סרטון תדמית באורך של כדקה, על מנת לקדם מנשא מיוחד לתינוק במים. גם סרטון זה מבוסס כולו על צילומי וידאו, בהם רואים קודם כל את הבעיתיות של נשיאת תינוקות במים, ומיד לאחר מכן רואים כמה המנשא החדש המוצע, מאפשר אחיזה בטוחה ונוחה של התינוק במים. גם הפה זו הייתה בעלות מאוד סבירה, במיוחד שמדובר על עסק קטן שפיתח את המנשאים, והיה מעונין להתחיל ולשווק אותם.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות