יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
איך מפיקים סרט תדמית לעסק שמפתח ומייצר מכלולים מכנים זעירים?
עודכן: ספטמבר 2023

הפקת סרט תדמית לחברת פיקופרטס בשנת 2015

בשנת 2015, פנו אליינו מחברת פיקופרטס (PicoParts), על מנת שנפיק עבורם סרט תדמית. בתחקיר שבצענו, היה ברור שמדובר בחברה מתקדמת לפיתוח וייצור מכלולים זעירים ברמה מאוד גבוהה. הקושי העיקרי של החברה היה המיתוג שלה בעיניי חברות בחו"ל, בהם היא נתפשה כחברה קטנה ולא מספיק מאורגנת כמו שמצפים מחברות בחו"ל. לכן, המטרה העיקרית שהוגדרה בתהליך ההפקה של סרט התדמית היה לגבש זהות חדשה לחברה, ברמה של חברת הייטק, בכל מה שקשור לתהליכי פיתוח וייצור מסודרים. היה ברור שצריך להראות את החברה, כלומר- לצלם בוידאו בחברה, ואת כל אחד מהשלבים השונים המאורגנים בחברה, החל מקבלת הזמנת לקוח, דרך כל התהליכים שמוצר חדש עובר בחברה, ועד לאספקה ללקוח. 

ראו את סרט התדמית המוגמר שהפקנו לחברה בשנת 2015.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

 סרט תדמית לחברת PicoParts- גרסת 2015

מדובר על סרט תדמית ארוך של כ- 3 דקות, אשר מציג את החברה, תחומי המומחיות שלה והתחומים בהם היא עוסקת. החלק העיקרי בסרט הוא הצגה ויזואלית של כל מה שקורה בחברה, החל מקבלת הזמנה, דרך כל התהליכים שהמוצר עובר החל מהתכנון והפיתוח, דרך תהליכי הייצור השונים ואבטחת האיכות שמתקיימת בחברה לאורך כל התהליך. הסרט מבוסס על כמה ימי צילום, בשל הצורך לארגן פעילויוןת שונות במקום, לצלם את כל סוגי מכונות הייצור המיוחדות שפיתחו בחברה לצורך ייצור המוצרים שמיוחדים, כל זאת בחברה שבלשון המעטה 'לא נראית טוב'. נדרשה הרבה מאוד עבודת הכנה לפני הצילומים, והרבה מאוד טריקים צילומיים כך שהמראה של מקומות הצילום יראה מעולה. בעריה שילבנו הרבה מאוד גרפיקה דינאמית בכדי להעשיר את הויז'ואל, כך שהחברה תמותג כמובילה בתחומה. 

כאשר סרט התדמית המוגמר הופץ ללקוחות פוטנציאלים, הוא זכה להערכה רבה מצד הלקוחות, וגרם לעלייה משמעותית במכירות של החברה, ומיתוגה כמובילה בתחום. באמצעות הסרט החברה גם נכנסה לתחומים חדשים, בהם לא הייתה לא כלל נוכחות.

לסיכום, כשבאים לתכנן הפקה של סרט תדמית לצורך קידום שיוקי של עסק, חשוב להבין לעומק את המסרים השיווקיים, לבחון חומרים קיימים בחברה, ולהתאים את הסרט למה שמקובל באותו זמן. לא תמיד זה אומר שנדרש להפיק סרט חדש. ישנם מקרים שאפילו שינוי קטן בחומרים קיימים משיג את כל המטרות השיווקיות.

 למידע שימושי נוסף בנושא:      סרט תדמית לחיזוק המיתוג של העסק-  לחץ כאן                                             סרטי תדמית לתמיכה בכל התהליך השיווקי-  לחץ כאן


 

הפקת סרט תדמית חדש לחברת פיקופרטס בשנת 2018

בשנת 2018, חזרו אליינו המחברה, במטרה להפיק סרט חדש לחברה. בתחקיר חוזר שקיימנו בחברה, התברר שהחברה אכן הצליחה למתג את עצמה כמובילה בתחום, נכנסה לשוקים חדשים, וראתה צמיחה בעסקים. בשנת 2018 היא רצתה לצאת שוב בקמפיין שיווקי במטרה להיכנס לעוד שווקים חדשים, ולהגדיל מכירות בשווקים קיימים. התחלנו לרכז את המסרים השיווקיים, וככול שהעמקנו ראינו שבעצם מבחינת החברה 'אין חדש', כלומר מה שהיה ב 2015 קיים גם כיום. בשלב הזה בחנו שוב את סרט התדמית לעסק שהפקנו ב 2015, ונראה היה שרק באמצעות שינויי עריכה, ניתן לקבל סרט תדמית חדש שיספק את כל המטרות השיווקיות של החברה, ושיוכל לשמש ככלי שיווקי עיקרי בקידום העסק. 

ראו את סרט התדמית המוגמר החדש שהפקנו לחברה בשנת 2018.

 סרט תדמית חדש לחברת PicoParts- גרסת 2018

מדובר על סרט תדמית קצר של כ- 1.5 דקות, אשר מציג את החברה על כל גווניה, רק הרבה יותר קצר מגרסת 2015 (כמעט חצי המאורך היה ב 2015). לא נוספו ימי צילום, או תוספת של גרפיקה דינאמית. בסך הכל נחתכו בעריכה קטעים פחות חשובים, ונערכו קטעים בצורה יותר דחוסה כך שמציגים יותר דברים בכל פריים. באופן כזה ניתן היה להגיע למשך זמן של סרטי תדמית מודרניים (של עד 1.5 דקות), תוך שמירת כל המסרים השיווקיים העיקריים. 

כאשר סרט התדמית המוגמר החדש הופץ בקמפיין שיווקי מסיבי, החברה הצליחה להגדיל מכירות שוב בצורה משמעותית, ולחזק את תדמיתה בחו"ל.

 ראו סרט תדמית לחברת דשן-גת שהפקנו לאחרונה

חברת דשן גת הינה מהחברות המובילות בייצור והפצת דשנים לחקלאות, עם מגוון עצום של פתרונות לחקלאות, ועם מאגר כוח אדם של אגרונומים מובילים בארץ. מטרת סרט תדמית זה הייתה לחזק את המיתוג של החברה בארץ כמובילה בתחומה, באמצעות הצגת היכולות המגוונות של החברה. סרט התדמית מבוסס על צילומי וידאו של כל אחת מהיכולות המיוחדות של החברה, כאשר הכל שזור בתוך גרפיקה דינאמית לצורך העשרת הויז'ואל. מכיוון שהחברה הייתה מעונינת להשתמש בסרט תדמית זה גם לתערוכה בארץ, אין בסרט קריינות, וכל המסרים השיווקיים מועברים באמצעות הויז'ואל והכותרות הדינמיות לאורך כל הסרט. המוזיקה גם היא מיותרת, כי לא ניתן להפעיל מוזיקה בסרטי תדמית שמוצגים בתערוכה. היא משולבת בסרט זה, אשר שולב גם באתר החברה, ומשמש לחיזוק המיתוג.