יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרט תדמית לחברת מחם מערכות
עודכן: אוקטובר 2023

איך מבצעים שינוי תדמית חברה באמצעות סרט תדמית?

אני תמיד אומר שבכדי למתג את החברה כמובילה בתחום, הכלי הכי יעיל הוא סרט תדמית, אותו מעלים לדף הבית של החברה. זה גם נכון כאשר רוצים לשנות את התדמית של החברה, ואת זה בדיוק עשינו לחברת 'מחם קשיחים'. מדובר על חברה ותיקה, אשר פועלת בארץ כבר מעל 30 שנים, ומספקת 'קשיחים' לתעשייה. כך גם היא נתפשת בתעשייה. במהלך התחקיר שבצענו בחברה, לקראת הפקת סרט תדמית, התברר שלחברה יכולות טכנולוגיות מאוד מתקדמות, שהתפתחו עם השנים, ובפועל הם כיום באמת מעורבים כמעט בכל שלבי הפיתוח והייצור של מוצרים בתעשייה. נראה שהם מעורבים בכ- 4 תחומים שונים של התעשייה, שבכל אחד מהם יש להם יתרונות ייחודיים שהתעשייה בפועל מעריכה. 

בעקבות התחקיר הכנו תסריט, אשר התבסס על חומרי גלם בוידאו של יצרניות שהם מייצגים, עם קריינות שמדגישה את הייחוד של מחם, אשר מוצגת לא כ'מחם קשיחים' אלא כ'מחם פתרונות לתעשייה'. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

 סרט תדמית לחברת מחם פתרונות לתעשייה

מדובר על סרט תדמית ארוך של כ- 3 דקות, אשר מציג את חברת מחם כגוף המספק פתרונות לתעשייה, דרך ייעוץ מקצועי רב תחומי, תוך אופטימיזציה של עלות-תועלת. מציגים את הלקוחות העיקריים של החברה, ביניהם שמות כמו: רפא"ל, אלביט ואינטל. הצגנו את ארבעת תחומי הפעילות של החברה, בהם היא מספקת 'פתרונות' ולא 'קשיחים', והם: פתרונות מכניים לזיווד, פתרונות אלקטרו-מכניים, פתרונות ייצור מותאמים ללקוח, וקשיחים לתעשייה (שכיום הוא החלק הכי קטן בפעילות של החברה). בכל תחום פעילות מוצג הייחוד של החברה באספקה מקצועית של פתרונות בתחום, כאשר היא מעורבת בכל מוצר החל משלב הפיתוח ועד לייצור סדרתי. כל תחום מלווה בסרטי וידאו של המכלולים שמשמשים את החברה באותו תחום. אין ספק, כזה סרט תדמית מציג את החברה באור חדש לחלוטין, ואכן ממתג אותה כספקית פתרונות ולא כספקית רכיבים. 

לסיכום, הכי יעיל לשנות מיתוג של עסק באמצעות סרט תדמית, אשר יציג את הייחוד של העסק ביחס למתחרים. ההפקה חייבת להיות מקצועית, ועדיף צילומים בוידאו כך שתתקבל גם אמינות גבוהה לחברה ולאנשים המקצועיים.

 למידע שימושי נוסף בנושא:      סרטי תדמית לתמיכה בכל התהליך השיווקי-  לחץ כאן                                             סרט תדמית לחיזוק המיתוג של העסק-  לחץ כאן


 

מה מומלץ בהפקת סרט תדמית לשינוי תדמית חברה?

כאשר עסק מעוניין לשנות תדמית, כמובן שסרט תדמית חדש הוא הכלי היעיל ביותר לצורך כך. מה שאנחנו ממליצים בתהליך ההפקה הם הנושאים הבאים:

1. לבצע תחקיר מעמיק בחברה, ולזהות את נקודות החוזק על העסק ביחס למתחרים.

2. להכין בריף של אותן נקודות חוזק, ומה המסרים השיווקיים שמעוניינים להעביר לשוק היעד. לקבל את אישור הלקוח לבריף.

3. על בסיס הבריף המאושר, קופירייטר מקצועי צריך להכין תסריט שמעביר את המסרים השיווקיים בצורה הכי טובה וברורה. מקבלים אישור של הלקוח לתסריט.

4. מצלמים כמה שיותר דברים בוידאו בתוך העסק, ואפילו 'מראיינים' את האנשים המקועיים של העסק, כך שהמסרים הרעיוניים יועברו ויומחשו באופן הכי ריאליסטי. אין כמו וידאו לתת תחושת אמינות ללקוחות.

5. בגמר הצילומים, מקליטים את הקריינות (במידה ונדרשה) בצורה הכי מקצועית שיש, ועורכים את הסרט על ידי עורכים מקצועיים, כך שהתוצאה תראה מקצועית ומשכנעת.

6. את סרט התדמית המוגמר מעלים לדף הבית של העסק, ליוטיוב, ובהמשך כקישור למיילים שיווקיים, ולקמפיינים ברשתות חברתיות או עסקיות, או בגוגל.

 סרט תדמית לחברת מחם פתרונות לתעשייה- גרסה לשיווק בחו"ל

מדובר על אותו סרט תדמית של חברת מחם, שהופק בגרסה בעברית (כמו שניתן לראות למעלה), רק כשהפעם הסרט כולו באנגלית. השינויים כללו: הפקת קריינות באנגלית, על ידי קריין שהוא American Native Speaker, ושינוי והתאמת הסרט על מנת שיהיו מסונכרנים לקריינות החדשה. בנוסף, כל הכותרות הוחלפו בכותרות באנגלית. 

 ראו סרט תדמית לחברת הפונדקאות תמוז- בסגנון סיפור הצלחה

גם סרט תדמית מקיף זה לחברת תמוז, נועד לחזק את התדמית של החברה, רק שכאן זה נעשה בסגנון של סיפור הצלחה. כלומר, זוג שעבר תהליך פונדקאות בחו"ל, בעזרת חברת תמוז, מציג למצלמה את הסיפור שלהם, תוך הדגשת מה תמוז הייתה עבורם בכל התהליך. אין ספק שעדות לקוח מרוצה, ובמיוחד בנושא רגיש כמו פונדקאות, מעביר את המסר בצורה החזקה ביותר, ומחזק את המיתוג של תמוז כמובילה בתחומה. מכיוון שסרט התדמית כולל צילום של תינוק, חשוב שבחברה יישמר העתק חתום על ידי ההורים, שמאשרים כל שימוש בסרט התדמית, כולל העלאה לאינטרנט. אחרת, ההורים יכולים בכל עת למנוע הפצה של הסרט. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות