יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מה מיוחד בסרטוני התדמית של סוכנות עדיפים?

מה מיוחד בסרטוני התדמית של סוכנות הביטוח עדיפים?

באופן מפתיע, סוכנויות ביטוח מהססות להפיק לעצמם סרטוני תדמית, למרות שכיום ברור שהכלי השיווקי החזק ביותר לקדם כל עסק הינם סרטוני תדמית לעסק. חברתנו, יהב הפקות, הפיקה סרטונים כמעט לכל תחום ומגזר עסקי, הן בישראל והן בעולם, למעט סוכנות ביטוח. עדיפים היו הלקוח הראשון שלנו בתחום הביטוח. היה חשוב לנו להפיק עבורם סט כלים הכי רחב שאפשר, כך שיוכלו להנות מהפירות של כלי השיווק החדשניים. במהלך התחקיר, התברר לנו שהנושא הרגיש ביותר בתחום הביטוח הוא האמון שבין סוכנות הביטוח לבין הלקוחות. הלקוחות תמיד חוששים ש'מנסים להכניס להם ביטוח, אפילו שהם לא צריכים'. יש חשש גדול 'מכפל ביטוחים', ובכלל לשלם על משהו שבכלל לא קרה. בעבודה משותפת עם הסוכנות, החלטנו שהכי נכון יהיה להפיק לסוכנות את כל סרטוני התדמית שיציגו אותה באור הכי מקצועי שיכול להיות, חביבים ואמינים, בכדי ליצור קשר רגשי ומקצועי בין הלקוחות הפוטנציאלים לבין הסוכנות. 

ההחלטה הייתה להפיק את סדרת סרטוני התדמית הבאים:

1. סרטון תדמית כרקע לאתר סוכנות הביטוח

2. סרטון תדמית לסוכנות, שיועלה לדף הבית של האתר

3. סדרה של סרטוני תדמית מקצועיים קצרים, שישמשו לחיזוק התדמית המקצועית של הסוכנות, וישמשו הן לדפי המוצר השונים שבאתר הסוכנות, והן לקידום ברשתות חברתיות ועסקיות.


ראו למטה את חלק מסרטוני התדמית שהופקו לסוכנות הביטוח:
 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

 סרטון תדמית המשמש כרקע לאתר הסוכנות

מדובר על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, המציג סיור וירטואלי בין כל החדרים הרבים של הסוכנות, תוך הצגת התשתיות ואנשי הסוכנות. המטרה להזמין אנשים להגיע לפגישה בסוכנות, שהיא גם חביבה וגם מקצועית.

כמה סרטוני תדמית הפקנו לעדיפים?

לסוכנות הביטוח הפקנו 15 סרטוני תדמית: סרטון תדמית אחד לעסק, סרטון תדמית אחד כרקע לאתר הסוכנות, 11 סרטוני תדמית מקצועיים, או מה שמכונה סרטוני טיפים מקצועיים, ועוד 2 סרטוני תדמית מקוצרים להצגת שני תחומי הפעילות של הסוכנות ברשתות חברתיות. את כל 15 סרטוני התדמית הפקנו ביום צילומים יחיד. איך ניתן להפיק 13 סרטוני תדמית ביום צילומים יחיד? בעבודת הכנה מוקדמת טובה. אחריי התחקיר המעמיק שבצענו בחברה, והבנו את הצורך, הוכן בריף בנושא לקופירייטר של יהב הפקות. הקופירייטר הכין 13 תסריטים, אשר הועברו לאישור הלקוח. לאחר האישור והגיבוש של הגרסה הסופית של כל סרטון תדמית, הלקוח עבד על הטקסטים ותרגל אותם, עוד לפני שתאמנו את יום הצילומים. ליום הצילומים עצמו הבאנו מכשיר טלפרומפטר, עליו העלנו את כל הטקסטים של כל הסרטים, ואחריי תרגול עם אנשי ומנהלי הסוכנות, הצגת הטקסטים הרבים נשמעה טובה וקולחת, כך שהצלחנו לצלם את הטקסטים של כל הסרטונים ביום אחד. בנוסף, בוצעו צילומים רבים של אנשי העסק בחדרים השונים, שזה שימש כחומרי גלם לכל הסרטונים.


לסיכום, סדרת סרטוני תדמית אלה הם הראשונים שהפקנו לסוכנות ביטוח, והמטרה שלהם הייתה להציג את הסוכנות בצורה חביבה, אמינה והכי מקצועית שיש. לצורך כך הופקו לסוכנות 13 סרטוני תדמית מסוגים שונים.
 למידע שימושי נוסף בנושא:     תיק עבודות סרטוני תדמית-  לחץ כאן                                             חשיבות איש השיווק בהפקת סרטון תדמית-  לחץ כאן


 

 סרטון תדמית לסוכנות הביטוח עדיפים

מדובר על סרטון תדמית של כ- 2 דקות, אשר מציג את מנהלי הסוכנות, שמציגים את תפישת עולמם המקצועית בנושא הביטוח, כאשר המצלמה 'משוטטת' בין החדרים השונים הרבים של הסוכנות, ומציגה בצורה חביבה את אנשי הסוכנות הנוספים. 

 סרטון תדמית מקצועי בנושא: ביטוח דירקטורים

מדובר על סרטון תדמית מקצועי של כדקה, אשר גם בו מציג מנהל הסוכנות נושא חשוב בביטוח והוא ביטוח דירקטורים ונושאי משרה. ההצגה היא מקצועית, אך גם לבבית, שמחברת את הלקוח הפוטנציאלי לסוכנות הביטוח. זה גם סרטון טיפים מקצועי.

 סרטון תדמית מקצועי בנושא: ביטוח תאונות אישיות

מדובר על סרטון תדמית מקצועי של כדקה, בו מנהל הסוכנות מציג בצורה מקצועית, אבל גם חברית, את נושא חשיבות הביטוח של תאונות אישיות. סרטון תדמית מקצועי כזה נקרא גם סרטון טיפים מקצועיים.

 סרטון תדמית קצר להצגת התחום הפרטי

מדובר על סרטון תדמית קצר באורך של כ 40 שניות, אשר נועד להציג את התחום הפרטי של הסוכנות, ולהיות מקודם ברשתות חברתיות, תוך טרגוט של לקוחות פרטיים בלבד.

 סרטון תדמית קצר להצגת התחום העסקי

מדובר על סרטון תדמית קצר באורך של כ- 30 שניות, אשר נועד להציג את התחום העסקי של הסוכנות, ולהיות מקודם ברשתות חברתיות, תוך טרגוט של לקוחות עסקיים בלבד. 

 ראו סרטון תדמית מקצועי למשרד עורכי דין שהפקנו לאחרונה

סרטון תדמית מקצועי זה, הינו אחד מתוך סדרה של סרטוני תדמית שהפקנו למשרד עורכי הדין 'כפיר דיין דובב'. מכיוון שקיימות הרבה מאוד מגבלות על הפקת סרטוני תדמית למשרדי עריכת דין, אשר הוטלו על ידי לישכת עורכי הדין, הפקנו למשרד זה סדרה של סרטוני תדמית מקצועיים, בסגנון דומה לסדרת סרטוני התדמית שהפקנו לסוכנות עדיפים. כל סרטון תדמית מקצועי, באורך של כ- 2 דקות, מציג מנהל משרד עורכי הדין נושא מקצועי אחר, כאשר הכל מצולם בוידאו, וכל הטקסטים מוצגים בטלפרומפטר אשר הותקן על גביי המצלמה ביום הצילומים, כך שניתן היה להכין מראש את כל הטקסטים, ולהציג אותם לעורך הדין במהלך יום הצילומים. סוג כזה של סרטוני תדמית מחזק את התדמית המקצועית של משרד עורכי הדין, ועומד בצורה מלאה בהנחיות ובמגבלות של לשכת עורכי הדין.