יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטוני תדמית לאביזרים המותקנים ברכב
עודכן: אוקטובר 2023

מה הדרך הכי אמינה להציג מוצרים חדשים?

מניסיוננו, הדרך הכי אמינה להצגה של מוצרים חדשים היא לצלם אותם בוידאו, כפי שהם פועלים בשטח. חסרת סמסוניקס (Samsonix) היא יבואנית של מצלמות דרך לרכב, אשר משמשות למגוון אפליקציות. התבקשנו להכין סרטוני תדמית למוצרים השונים. בעקבות התחקיר למדנו שבעצם המראה והפונקציונליות של המצלמות מאוד דומה, אבל לכל אחת יש מספר פונקציות ייחודיות, אשר מותאמות לקהלי יעד שונים. לכן המלצנו להפיק סרטוני תדמית שונים לכל קהל יעד, בהם יראו את המצלמה הרלוונטית לאותו קהל, וישים דגש על היתרונות עבור אותו קהל היעד. ומכיוון שרצינו שכל סרטון ישדר מקסימום אמינות של המוצר המוצג, המלצנו שכל הסרטונים יצולמו בתוך רכבים נוסעים, כי מדובר על מצלמות דרך לרכב.

לפני שנציג איך כחברת הפקה התמודדנו עם האתגרים של צילום בתוך רכב נוסע, ראו שני סרטוני תדמית שהפקנו לחברה.
 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

 סרטון תדמית למצלמת דרך R-800- להורים מודאגים

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, אשר משלב צילומי וידאו של אותה מצלמ דרך מצולמת ברכב, רק שהפעם הושם דגש על היתרונות של המצלמה עבור הורים מודאגים שנתנו לילדים את הרכב.

מה היו האתגרים בהפקת סדרת סרטוני תדמית אלה?

נבהיר כאן עם איזה אתגרים התמודדנו כחברת הפקה, ומה הפתרונות שיישמנו לכל אתגר:

1. קהלי יעד שונים- לחברה ישנם הרבה מאוד סוגי מצלמות דרך, בתחום מחירים משתנה ממצלמות מאוד זולות ועד מצלמות מאוד יקרות. רובן נראות מאוד דומה חיצונית, וגם המפרטים החשמליים שלהם די דומים. אבל, לכל מצלמה יש יתרונות מסויימים שבאים לידי ביטוי ביישום שונה, או בקהלי יעד שונים. לכן, במקום להפיק סרטון תדמית שונה לכל מצלמה, הפקנו סרטון תדמית לכל יישום, או לכל קהל יעד. באופן כזה הפקנו כ- 10 סרטים שכיסו את כל סוגי האפליקציות של המצלמות. היה אפילו מקרה אחד שהפקנו שני סרטוני תדמית שונים לאותה מצלמה, שכל אחד פנה לקהל יעד אחר (אלה הדוגמאות המוצגות למעלה עבור R-800).

2. בניית אמון עבור קהל היעד- שוב, מניסיוננו הדרך הכי יעילה ליצור אמון במי שצופה בסרטון התדמית היא באמצעות צילומי וידאו של המוצר, כאשר הוא נמצא בשימוש במקום בו משתמשים במוצר. כל מצלמות הדרך מותקנות בתוך רכבים, לכן ההפקה הייתה באמצעות צילומי וידאו של כל מצלמה מצולמת בתוך רכבים נוסעים, ותצוגה אמיתית של צילומי הדרך של המצלמות בפועל. מי שצופה כיום בסרטוני התדמית רואה בברור שמדובר במצלמות פועלות ואמינות, ושניתן לסמוך עליהן.

3. צילום וידאו בתוך רכב נוסע- אני חושב שזה אחד האתגרים היותר מורכבים לצילומים. רכב שנוסע מתטלטל באופן קבוע, ומכניס רעידות לכל מצלמה המשולבת ברכב. בכדי להתגבר על הרעידות, מצלמת הוידאו קובעה לרכב, והרעידות שוככו על ידי בולמי זעזועים שהיו הן בתוך המצלמה והן בעדשת הצילומים. כמובן עדיין יש את התחושה של נסיעה ברכב דרך הרעידות הקלות, ודרך זה שהמצלמה צילמה את פנים הרכב ואת החוץ, כך שראו שבפועל נוהגים ברכב והרכב מתקדם. בעיה קשה נוספת שהיינו צריכים להתגבר עליה היא ההבדל הגדול שבין האור בחוץ והאור בתוך הרכב, במיוחד עם השמש הארץ ישראלית הכל כך חזקה (הצילומים היו בקיץ). לפתור את זה, כיסינו את כל החלונות של הרכב בפילטרים מיוחדים, שהורידו משמעותית את כניסת האור לרכב, ואיפשרו איזון בין הפנים לחוץ.

4. דגשים על היישום עבור קהל היעד- כל סרטון תדמית, התמקד רק ביתרונות המיוחדים שמספקת המצלמה לקהל היעד, בלי להיכנס למפרטים חשמליים מורכבים, שלא מעניינים אף אחד, אלא רק בערך שמקבל הלקוח הפוטנציאלי של כל מצלמה, וההצגה הייתה בשפה המותאמת לקהל היעד. כל סרטון גם היה באורך של כדקה, על מנת שלא להתיש את הצופים במידע מיותר.

5. צפייה מרשתות חברתיות- היה ברור שעיקר השיווק של סרטוני התדמית יהיה דרך הרשתות החברתיות, לכן גם הסרטים הותאמו לכך: אורך לא יותר מדקה, כל הויז'ואל גדול וברור, כולל כותרות דינמיות גדולות, והוספנו כתוביות לכל הקריינות, למקרה שצופים בסרטון התדמית ללא סאונד, כמו שמקובל ברשתות חברתיות.


לסיכום, בסרטוני התדמית של חברת סמסוניקס, שמנו את עיקר הדגש על קהל היעד של כל מצלמה, וצילמנו את כל אחד מהסרטונים בתוך רכב נוסע, בכדי לשדר מקסימום אמינות של ישימות הפתרון לקהל היעד. זה יצר אתגרים רבים בהפקת כל סרטון תדמית.
 למידע שימושי נוסף בנושא:     הפקת סרטון תדמית מרובה בטכניקות הפקה-  לחץ כאן                                             סרטון תדמית לקמפיין שיווקי-  לחץ כאן


 

 סרטון תדמית למצלמת דרך R-800- למנהל צי רכבים

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, אשר משלב צילומי וידאו של מצלמת הדרך בתוך רכב נוסע, ומציג את היתרונות המיוחדים של המצלמה עבור מנהל צי רכבים.

 ראו סרטון תדמית למערכת בטיחותית לרכבים שהפקנו לאחרונה

חברת SaverOne פיתחה מערכת בטיחותית מאוד מתוחכמת לרכב, אשר מונעת תאונות, דרך הגבלות שימוש בטלפונים חכמים ברכב. בדומה לחברת סמסוניקס, בה צילמנו את כל סרטוני התדמית למוצרים השונים, בזמן פעולה ברכב נוסע, גם כאן כל סרטון התדמית מבוסס על צילומי וידאו מאוד מורכבים בתוך רכב נוסע. היינו חייבים להתמודד גם עם השמש הישראלית החזקה שנכנסה דרך חלונות הרכב, ויצרה תנאי צילום מאוד קשים בתוך הרכב, וגם היינו צריכים להצמודד עם טלטולי הרכב בזמן נסיעה. כמובן לכל נושא יש פתרונות טכנולוגיים, ואכן כל צילומי הוידאו ברכב נראים מצויין בזמן נסיעה של הרכב. החשיבות של צילומי הוידאו בסרטון התדמית, בתוך רכב נוסע, היו מהותיים לשמכנע את הלקוחות הפוטנציאלים שהמערכת פועלת בצורה תקינה, ושאכן היא מונעת תאונות.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות