יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
איך סרטון תדמית יכול להציג טכנולוגיה חדשה בצורה הכי פשוטה?
עודכן: ספטמבר 2023

מה האתגר העיקרי שאיתו קבוצת 207 מתומדדת?

קבוצת 207, אשר יושבת באשדוד, מתמחה במתן פתרונות לוגיסטיים לכל סוגי המטענים והמכולות, טרם שחרורם מהמכס, מרגע פריקתם מהאוניה באשדוד, ועד לרגע הגעתם למחסן, או לבית הלקוח. כמות התנועה שעוברת דרך הקבוצה היא עצומה, כאשר בכל בוקר צובאים עשרות, ולפעמים מאות נהגים עם משאיות, בכדי לשחרר סחורה, ולהעבירה אל הלקוחות. התורים בדרך כלל מאוד ארוכים, כי כל נהג מגיע עם מסמכי שחרור, שבמקרים מסויימים גם לא מתאימים, ונוצרת התמרמרות מוצדקת כמעט בכל יום. 

בסוף שנה שעברה, הוציאה הקבוצה מוצר חדשני, שמאפשר שחרור מטענים ומכולות ללא ניירת כלל. רק להתייצב מול המכשיר, שמבצע הזדהות אוטומטית, מציג את הסחורה לשחרור, ומספק הרשאות לנהגים. אבל, למרות המכשיר החדשני, נהגים המשיכו להגיע עם ניירת, ולעמוד בתורים בכניסה לקבוצה 207. לכן, הוחלט בקבוצה להפיק סרטון תדמית למוצר החדש, כך שההטמעה תהיה קלה יותר.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

 ראו תחילה את התוצאה הסופית- סרטון תדמית למוצר שחרור דיגיטלי של מכולות ומטענים

מדובר על סרטון תדמית של כ- 2 דקות, אשר מציג דרך צילומי וידאו, את המצב שהיה קיים באשדוד לפני שהכשיר המתקדם יצא, ואז להראות כמה פשוט וקל לעמוד מול המכשיר ואז הכל נעשה כמעט אוטומטית, החל מזיהוי הנהג, ועד להצגת הסחורה לשחרור על ידי אותו נהג, וקבלת השראה להיכנס ולקחת את הסחורה.

לסיכום, מטרת סרטון תדמית זה הייתה להטמיע מכשיר חדשני שקבוצת 207 הכניסה לשימוש, לציבור הנהגים שמגיעים בכל בוקר למקום, במטרה לשחרר מטענים ומכולות. לצורך כך נבנה תסריט מקורי ומיוחד, שבפועל הוכיח את יעילותו.

 למידע שימושי נוסף בנושא:      סרטון תדמית- הפנים של העסק-  לחץ כאן                                             סרטוני תדמית- לפרסום אישי מקוון (Online)-  לחץ כאן


 

מה מיוחד בסרטון התדמית של המוצר החדשני?

מטרת סרטון התדמית הייתה להטמיע את השימוש במכשיר החדשני, לקהל הנהגים שמגיע בכל בוקר לקבוצת 207, בכדי לשחרר מטענים ומכולות. בסרטון תדמית זה הושקעה מחשבה רבה, מה נדרש לעשות, על מנת שאכן הסרטון יתקבל בצורה חיובית, ויעביר את הנהגים משימוש בניירת לשימוש במכשיר. 

לצורך כך, השתמשנו במספר אלמנטים, שבפועל הוכיחו את עצמם, והם:

1. הצגת מצב קיים- סרטון התדמית מתחיל בסצנה קצרה שביימנו במקום, בה רואים קבוצה של נהגים מצטופפת בכניסה לאשדוד, מנפנפים בעצבנות ניירת שהביאו איתם במטרה לשחרר את המטען. בפועל, 'רתמנו' נהגים שהיו באותו בוקר במקום, על מנת שישחקו אותה מול המצלמה. שיתוף הפעולה היה מצויין, כי הנהגים באמת מתעצבנים על התורים במקום. הבעיה היחידה היתה 'איך גורמים להם להפסיק לצחוק בזמן הצילומים'? 

2. הצגת היכולות המתקדמות של קבוצת 207- הסצנה השנייה היא מראה חדר הבקרה המתקדם של קבוצת 207, דרכו מנוהלת ומווסתת כל תנועת המטענים והמכולות שבקבוצה, במטרה למנוע פקקים. עם היכולות הטכנולוגיות המתקדמות של הקבוצה, הקריין מסביר שפותח מכשיר חדשני, כמעט אוטומטי לחלוטין, לשחרור מטענים ומכולות, ובעצם מזמין את הצופה (הנהג) להצטרף לעידן הדיגיטלי, בו לא נדרשת יותר ניירת שחרור. 

3. כמה מהיר, פשוט וקל להשתמש במכשיר- למרות שהמכשיר החדש מאוד מתקדם, ומבוסס על טכנולוגיות פורצות דרך כגון: זיהוי פנים אוטומטי, בסצנה השלישית של סרטון התדמית רואים נהג מתייצב מול המכשיר, ובכמה פעולות פשוטות, ניתן לשחרר את המטענים והמכולות, ללא כל צורך בניירת. הנהג שבסרט מבצע את כל תהליך השחרור, מרגע ההזדהות האוטומטית, ועד לקבלת הרשאה לשחרור מטען או מכולה. כמובן, לא מדברים על טכנולוגיה, אלא רק מראים כמה התהליך מהיר, פשוט וקל.

4. האושר שבשחרור- הסצנה הרביעית מראה נהג שקודם עמד ממורמר וחסר סבלנות בתור שבכניסה (סצנה ראשונה), יוצא משערי קבוצת 207, עם המטען שהגיע לשחרר, מחייך באושר. 

 ראו סרטון תדמית תדמית תפעולי לאתר הקרוזים אייקרוז שהפקנו לאחרונה

גם סרטון תדמית זה הינו סוג של סרטון תדמית תפעולי, המעודד אנשים שנכנסו לאתר של אייקרוז להזמין את הקרוז אונליין. מכיוון שרוב האנשים היו רגילים להזמין קרוזים אחריי שיחה עם סוכן נסיעות, בכדי שהחברה תוכל לעבור למכירות אונליין, היה צריך להוסיף לאתר החברה סרטון תדמית תפעולי כזה. הסרטון מציג הנחיות בסגנון 'צעד אחר צעד' מה נדרש לבצע באתר, בכדי להשלים את ההזמנה של הקרוז. סרטוני תדמית תפעוליים חשובים בכל פעם שמנסים לקדם נושא שקהל היעד שלו לא רגיל לכזו צורת מכירה, וסרטון פשוט של הנחיות, בהחלט מעודדים את אלה המתקשים לבצע את ההזמנה, ואפילו לחוש סוג של הצלחה בסיום התהליך. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות