יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרטוני תדמית לטיפול בשיטת אירידיולוגיה
עודכן: אוקטובר 2023

מהי אירידיולוגיה?

אירידיולוגיה הינה שיטת אבחון ברפואה אלטרנטיבית, הטוענת כי ניתן לאבחן את מצב בריאותו של האדם, או את נטיותיו הגנטיות, באמצעות התבוננות בתבניות, צבעים ותכונות אחרות של קשתית העין. תחום זה מוכר בישראל כרפואה אלטרנטיבית, קיימים מאבחנים מוסמכים, וקיימים חומרים טבעיים שמומלצים על ידי המאבחנים לטיפול בבעיות שונות.

 

מה התבקשנו להפיק עבור מאבחנת אירידיולוגית?

רומי חווכמה הינה מאבחנת אירידיולוגית מוסמכת, שבקשה לקדם את האבחונים שלה, וכן את חומרי הטיפול שהיא פיתחה ומשווקת, באמצעות סדרת סרטוני תדמית בתחום. המטרה הייתה לשלב את סרטוני התדמית באתר שלה, וכן לקדם אותם ברשתות החברתיות. התבקשנו שהסרטונים יהיו בלתי תלויים, כך שכל סרטון תדמית יעמוד בפני עצמו, ויעביר את כל המסרים הקשורים בנושא שלו, גם אם לא צפו בסרטוני תדמית אחרים.


ראו למטה את חלק מסרטוני התדמית שהופקו בתחום האירידיולוגיה:
 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

 סרטון תדמית למוצר IridoBalance

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, המציג מוצר שהמטפלת פיתחה, לצורך איזון כולסטרול ולחץ דם. חומר זה ממומלץ לאנשים שאובחנו בבדיקת העיניים כסובלים מבעיית איזון שהחומר יכול לטפל בכך.

איזה סרטוני תדמית הופקו להצגת הנושא?

בנושא של רפואה אלטרנטיבית, אין מחקרים מדעיים כמו בעולם הרפואה, שיכולים להוכיח טענות רפואיות. ברפואה אלטרנטיבית, צריך בעצם לסמוך על מקצועיותו וניסיונו של המטפל או המאבחן. לכן, ההמלצה הייתה לשים את המאבחנת במרכז, ושהיא זו שתציג בקולה את כל הנושאים.

בעקבות התחקיר שבצענו, הוחלט על הפקת סדרת סרטוני תדמית הכוללת את הנושאים הבאים:

1. סרטון תדמית מרכזי בנושא בדיקת עיניים- זהו הכלי המרכזי לצורך האבחון, ולכן הפקנו סרטון תדמית בנושא, המציג בפועל את תהליך הבדיקה, כאשר המטפלת המוסמכת מציגה את הנושא מול המצלמה.

2. חמישה סרטוני תדמית למוצרים השונים- המטפלת רומי פיתחה 5 סוגים שונים של מוצרים טבעיים, כל אחד מוכוון לטפל בבעיה אחרת. לכן ההמלצה הייתה להפיק סרטון תדמית נפרד לכל מוצר, כל אחד באורך של כדקה, אשר יציג בעיה קיימת, ומה היתרונות של השימוש בחומר הטבעי המוצע בסרטון. גם כאן, מי שעומדת מול המצלמה ומציגה את החומרים השונים היא רומי, אשר לאור ניסיונה הרב פיתחה את המוצרים השונים.


לסיכום, בנושאי רפואה אלטרנטיבית, מומלץ שהמאבחנים או המטפלים יהיו אלה שייצגו את הפתרונות השונים בכל סרטון תדמית שמפיקים בנושא. מומלץ שסרטוני התדמית יצולמו בוידאו, כך שהלקוחות יוכלו להתרשם בצורה בלתי אמצעית מכל נושא.
 למידע שימושי נוסף בנושא:     הפקת סרטוני תדמית לאתר מכירות באינטרנט-  לחץ כאן                                             סרטון תדמית- הפנים של העסק!-  לחץ כאן


 

 סרטון תדמית בנושא בדיקת עיניים בשיטה האירידיולוגית

מדובר על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר מציג את תהליך אבחון עיניים, ומה ניתן ללמוד ממנו בשיטה האירידיולוגית. סרטון התדמית מבוסס על צילומי וידאו במעבדת האבחון של המאבחנת המקצועית, בזמן טיפול בפועל במאובחנת. 

 סרטון תדמית למוצר IridoStrength

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, למוצר טבעי שהמטפלת האירידיולוגית פיתחה ומשווקת, אשר מחזק את המערכת החיסונית.

 סרטון תדמית למוצר IridoFemine

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, למוצר שהמטפלת פיתחה, אשר עוזר באיזון הורמונלי לנשים שאובחנו על ידה. הסרטון מציג את היתרונות של המוצר המיוחד.

 ראו סרטון תדמית לחברת וורלדשופ טכנולוגיות שהפקנו לאחרונה

חברת וורלדשופ טכנולוגיות משווקת מגוון מוצרים מקצועיים, ותכננה להתחיל לשווק את המוצרים לקהל הרחב, תוך הדגשת היתרונות הייחודיים שלה ושל המוצרים. לצורך כך, הפקנו סדרה של סרטוני תדמית, כל סרטון תדמית למוצר שונה, וסרטון תדמית אחד לחברה. כל הסרטונים התבססו על צילומי וידאו של פריזנטורית, אשר הציגה את המוצרים השונים באולפן מסך ירוק, על פי תסריטים שהוכנו מראש לכל סרטון תדמית. בעריכה, הסרנו את הרקע הירוק, ושתלנו ויזואל בהתאם לנושא שהפריזנטורית הציגה. באופן כזה, ביום צילומים יחיד הצלחנו לצלם 10 סרטוני תדמית שונים, אשר שימשו את החברה גם באתר החברה, וגם לקידום ברשתות חברתיות. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות