יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מה מיוחד בהפקת סרטי תדמית למשרד עורכי דין?

לשכת עורכי הדין אוסרת פירסום של משרדי עריכת דין!

לעורכי דין מאוד קשה לקדם את המשרדים שלהם, בעיקר עקב כל מגבלות הפרסום שמטילים עליהם לשכת עורכי הדין, ואף פעם לא תראו פירסומת של משרד עורכי דין בטלוויזיה, או בעיתונות הכתובה. אבל, המדיה החדשה, כלומר האינטרנט יצר עולם חדש של שיווק, שכיום כמעט כל עסק יוצר יישות דיגיטלית במדיה, כך שיוכל לקדם את העסק דרך האינטרנט. לשכת עורכי הדין גם הבינה שהם חייבים להקל על עורכי דין, ולאפשר להם חשיפה מקצועית במדיה זו, על מנת שיוכלו להתקיים ולהתקדם שיווקית. הם עדיין השאירו מספר מגבלות, שרובם נועדו רק לשמור על האתיקה המקצועית של עורכי דין, ומניעת מצב של הטעייה מכל סוג שהוא, או חשיפה שהיא פרסומית בלבד, ולא חשיפה מקצועית. זה עדיין השאיר מרחב די גדול של סרטי תדמית שעורכי דין יכולים להפיק עבור המשרדים שלהם, אשר מופצים במדיה החדשה, ומגדילים את החשיפה של המשרדים לציבור הרחב.

לפני שנציג מה מיוחד בהפקת סרטי תדמית למשרד עורכי דין, ראו כמה דוגמאות של סרטי תדמית שהפקנו למשרד של עו"ד כפיר דיין דובב:
 

 סרט תדמית מקצועי בנושא: חובות מעסיק

איזה סוגי סרטי תדמית הפקנו למשרד עורכי הדין כפיר דיין דובב? 

עבור משרד עורכי הדין של כפיר דיין דובב, הגדרנו מספר סוגים של סרטי תדמית, כאשר מכל סוג סרט תדמית הפקנו מספר סרטים, כך שלמשרד הצטברו כמות גדולה של סרטי תדמית, אשר שימשו אותם למגוון אפשרויות קידום במדיה. עדיין, אף אחד מהסרטים לא היה בנוי כפרסומת, וכמובן לא שימש כפרסומת, אלא בעיקר- סרטי התדמית נועדו לחזק את המיצוב המקצועי של המשרד, בתחומי העסקים הספציפיים של המשרד.
 
סוגי סרטי התדמית שהפקנו היו: 

1. סרט תדמית של שאלות ותשובות-
לכל תחום פעילות של המשרד, קיימים עשרות שאלות אופייניות של לקוחות. מי שמכיר הכי טוב את אותן שאלות הם עורכי הדין של המשרד, שעוסקים בתחומים השונים. לכן, ליקטנו את השאלות הכי אופייניות של הלקוחות, ולכל תחום פעילות ייצרנו סדרת סרטי תדמית, אשר כל אחד מציג שאלות אופייניות, ותשובה של עורך דין מקצועי על כל שאלה. 

2. סרט תדמית מקצועי בנושא ספציפי- בכל אחד מתחומי הפעילות של המשרד, ישנם נושאים משפטיים מורכבים, שהם עיקר הפעילות. לכן, אותם נושאים מורכבים, מוסברים בשפה פשוטה וברורה על ידי העורך דין המומחה המקצועי, כך שכל מי שצופה בסרט התדמית המקצועי, יכול יותר בקלות להבין את הנושא, וכמובן מחזק את הבטחון שלו ביכולות המקצועיות של אותו עורך דין.

3. סרט תדמית בסגנון 'סיפור הצלחה'- אין ספק, שהקשבה לסיפורי הצלחה של לקוחות משרד עורכי הדין, מחזק את הבטחון של מי שהקשיב לסרט, שגם לו יש סיכוי לזכות עם אותו עורך דין, כי הסיפור שלו דומה. לכן, לקחנו מספר מקרים של זכיה של המשרד, שהם משמעותיים גם בהיקף הזכיה, וגם מייצגים מקרים אופייניים בכל תחום, ועבור כל אחד הפקנו סרט תדמית שמציג את אותו סיפור הצלחה (כמובן, ללא שמות האשנים המעורבים). 

4. סרט תדמית להסבר תהליך משפטי- כך אדם חושש מההתמודדות בבית המשפט, בעיקר מחשש של מה הולך לקרות במהלך המשפט, ומהתוצאות במקרה של הפסד. לכן, הפקנו גם סדרה של סרטי תדמית אשר בכל אחד מהם מוסבר תהליך משפטי אחר, בשפה פשוטה וברורה, שבעיקר נועדה להסרת חששות של לקוחות פוטנציאלים, שבאמצעות סרט התדמית מרגישים שהם יכולים לסמוך על משרד עורכי הדין.

חשוב להדגיש, כל התסריטים לסרטי התדמית השונים של משרד עורכי הדין, בעצם נכתבו על ידי עורכי הדין השונים. התפקיד שלנו שחברת הפקות סרטי תדמית היה בעיקר לקחת את הטקסטים השונים, ולוודא שהם פשוטים וברורים לכל אדם, ואם קיימים מונחים משפטיים הם מוסברים. בנוסף, השקענו הרבה מחשבה בקיצור הטקסטים השונים, כך שכל סרט תדמית היה בממוצע באורך של כ 2 דקות. 


לסיכום, סרטי תדמית למשרד עורכי דין צריכים להיות כאלןה שמחזקים את המיתוג המקצועי של המשרד, כך שמי שצופה בסרט התדמית יכול להתחבר למשרד, ולסמוך על עורכי הדין שישרתו אותו בצורה הכי מקצועית.
 למידע שימושי נוסף בנושא:     עלות הפקת סרטי תדמית-  לחץ כאן                                             סרט תדמית לחיזוק המיתוג של העסק-  לחץ כאן


 

 סרט תדמית של שאלות ותשובות בנושא אובדן כושר עבודה

 סרט תדמית להסבר תהליך משפטי

 סרט תדמית בסגנון 'סיפור הצלחה'

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

 ראו סרט תדמית לחברת פונדקאות בסגנון 'סיפור הצלחה'

'סיפור הצלחה' הוא אחד הדברים החשובים בחיזוק הבטחון של לקוח פוטנציאלי, שהוא יכול לסמוך על החברה. לכן, עבור חברת הפונדקאות, שמטפלת בנושא הכי רגיש עבור זוגות שלא יכולים להביא באופן טבעי ילד לעולם, הפקנו סרט תדמית בסגנון 'סיפור הצלחה', בו זוג מספר איך הם הצליחו בתהליך הפונדקאות שביצעו, ביחד עם החברה, וכמה התהליך הצליח בסכות החברה. הסרט אמנם ארוך יחסית (כמעט 4 דקות), אבל מי שהנושא חשוב לו מרותק לסרט, ומתחבר לחברה. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות