יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מה מיוחד בהפקת סרטון התדמית של חברת נתיב מערכות ניהול?

מה חברת נתיב מערכות חינוך ביקשה לקדם?

חברת נתיב מערכות חינוך הינה חברה ישראלית ותיקה, שפועלת מעל 25 שנים, בתחום הייעוץ הכלכלי והתקציבי של מוסדות חינוך בכל הארץ. החברה פיתחה פתרון תוכנה ייעודי לניהול ובקרה של מוסדות חינוך. החברה ביקשה להפיק סרטון תדמית קצר, אשר יוצג למנהלי בתי ספר, במטרה לעודד שימוש בתוכנה. בעבר, המלצנו ללקוחות שלנו, שבמידה ומעוניינים לקדם מוצר תוכנה, עדיף להפיק סרטון תדמית קצר באנימציה, שיסביר מה התוכנה עושה. כיום, אנחנו מאמינים בגישה שונה, של העדפת הפקת סרטון תדמית המבוסס על שילוב של צילומי וידאו, עם צילומי מסך אקטיביים מהתוכנה בפועל, מה שיוצר אמינות בהצגת התוכנה שאכן קיימת ובשימוש, והלקוחות יכולים לראות בדיוק איך נראים המסכים העיקריים של התוכנה, ולא סתם סרטון אנימציה כללי. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

 ראו תחילה את התוצאה הסופית- סרטון תדמית לנתיב מערכות ניהול חינוך ורווחה

מדובר על סרטון תדמית של כ- 2 דקות, בו מוצגת חברת נתיב מערכות בקצרה, ומציגים את התוכנה הייעודית שפיתחה החברה, דרך שילוב של צילומי וידאו, וצילומי מסך אקטיביים של המסכים העיקריים של התוכנה הייעודית שהחברה פיתחה. בנוסף, שילבנו גרפיקה דינאמית להסבר חלק מהפונקציות שהתוכנה מבצעת, מה שמפשט את ההסברים לגביי התוכנה.

לסיכום, הפקנו לחברת נתיב מערכות ניהול סרטון תדמית, אשר מציג את התוכנה הייעודית שהם פיתחו, באמצעות סרטון המבוסס על צילומי וידאו בשילוב של צילומי מסך אקטיביים מהתוכנה בפועל. צורת הצגה זו של התוכנה, יותר יעילה מסרטון תדמית המבוסס על אנימציה.

 למידע שימושי נוסף בנושא:      מגמות בהפקת סרטוני תדמית לקראת שנת 2023                                             איזה סרטון תדמית אנחנו ממליצים לעסק קטן?


 

מה מיוחד בהפקת סרטון התדמית של התוכנה של נתיב מערכות ניהול?

סרטון התדמית שהפקנו לנתיב מערכות, הוא לא סרטון אנימציה כמקובל בסרטוני תדמית להצגת תוכנות, אלא סרטון תדמית שיותר קרוב לסרטון המבוסס על צילומי וידאו. הנושאים העיקריים המייחדים סרטון תדמית זה הם:

1. צילומי וידאו- הסרטון כולל מספר קטעים של צילומי וידאו, בהם ניתן לראות אנשים עובדים מול מחשב, או דיונים בחדרי ישיבות בהם קיימים מחשבים, מה שמשדר את נושא הניהול והבקרה בפועל, שנדרש לבצע באופן שוטף בבתי ספר, ובלי כלי תוכנה שמאפשר זאת, הניהול והבקרה הרבה פחות יעילים. באופן כזה מתכתבים עם הבעיות העיקריות בבתי ספר, בהם לא קיימת כזו תוכנה שמאפשרת ניהול ובקרה שוטפים.

2. צילומי מסך אקטיביים- לאורך כל סרטון התדמית, משולבים צילומי מסך אקטיביים (Dynamic Screen Shots) של כמה מסכים עיקריים של התוכנה, כך שמנהלי בתי ספר שצופים בסרטון יכולים לראות איך נראית התוכנה, או לפחות את המסכים העיקריים, ולהבין שיש כאן כלי שעובד בפועל, ולא תוכנית לפתח כלי תוכנה עתידי. זה משמעותי למנהלי בתי ספר, שלא היו רוצים להיות שפני ניסיון של תוכנה חדשנית, אבל כזו שלא תיתן להם פתרון מיידי לנושא ניהול ובקרה שחיונית עבורת עכשיו. 

3. שילוב גרפיקה דינאמית- זה נכון שניתן באמצעות סרטון אנימציה להסביר בצורה די פשוטה וברורה כיצד תוכנה פועלת, או להסביר קונספטים חדשים. החסרון של אנימציה היא שהתחושה מצפייה בסרטון אנימציה זה שמדובר אולי על משהו שעדיין בפיתוח. מה שעשינו בהפקת סרטון תדמית זה הוא ששילבנו בכמה הסברים של פעולת התוכנה, גם גרפיקה דינאמית שהעשירה את הויז'ואל, ואיפשרה הסברים יותר מובנים לכל  מי שצופה בסרטון.

4. שילוב כותרות דינאמיות- לכל המסרים השיווקיים החשובים, שילבנו כותרות גדולות ודינאמיות, שמוצגות לאורך כל הסרטון, מה שמחזק את הזכירות של הנושאים הכי משמעותיים שהתוכנה מאפשרת.

5. קריינות מקצועית- הסרטון כולל קריינות מקצועית של קריינית, אשר הוקלטה באולפן קול אקוסטי, כך שהמובנות של הקריינית המקצועית, עם הדיקציה המושלמת, מבטיחה שכל המסרים יועברו לכל מי שצופה בסרטון.

 ראו עוד דוגמא של סרטון תדמית להצגת תוכנה מבוסס צילומי מסך אקטיביים

מדובר על סרטון תדמית שהפקנו לחברת אקולוג'יק, אשר פיתחה תוכנה לסינכרון גידולים חקלאיים בינלאומיים. גם סרטון זה אני סרטון אנימציה, אלא סרטון תדמית המשלב צילומי וידאו של החברה, עם צילומי מסך אקטיביים של התוכנה, כאשר הכל מלווה בקריינות מקצועית באנגלית, עם כותרות מודגשות של המסרים העיקריים. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות