יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מה מאפיין סרטוני תדמית שהפקנו לאחרונה?
נכתב:  אפריל 2023
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית,שהופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

 

נראה ששנת 2023 הולכת להיות שנה קשה לעסקים

אין ספק, המצב הכלכלי, ביחד עם מצב הרוח הלאומי נמצא בשפל חסר תקדים. זה ממש לא נראה טוב, ועסקים רבים זועקים לעזרה. אפילו חברות הייטק, שהם הקטר העיקרי של המשק, נמצאים ברחובות, להילחם על המערכת המשפטית, כי בלעדיה- המשקיעי יברחו מישראל, ובלי משקיעים אין עסקים. הבוקר אפילו פירסמו, שההשקעות בהיטק ברבעון הראשון של 2023, צנחו ב 50% (!), נתון הכי נמוך שהיה אי פעם בהשקעות בהייטק בישראל. מצד שני, אי אפשר להפסיק לשווק ולקדם את העסקים, כי אז ברור שהעסקים יסגרו. כלומר, חייבים להקצות תקציבים שיווק, ולקדם את העסקים. ומכיוון שסרטון תדמית עבור העסק הוא הכלי השיווקי היעיל ביותר לקדם את העסק, במיוחד דרך קידום בדיגיטל (במדיה החדשה), הפניות אליינו כחברת הפקות של סרטוני תדמית, דומה לתקופות 'רגילות', אבל השיח ממש לא 'רגיל'. מנהלי שיווק די חוששים, ומעוניינים גם להצדיק כל השקעה בשיווק, וגם לראות תוצאות, אחרת העסקים יהיו ממש בבעיה. שווה להסתכל על ההפקות של סרטוני תדמית אחרונים שהפקנו, על מנת לקבל מושג מה מאפיין סרטוני תדמית שהפקנו לאחרונה?

לפני שנציג מה מאפיין סרטוני תדמית שהפקנו לאחרונה, ראו דוגמה של סרטון תדמית מייצג שהופק לאחרונה:

 

אז מה מאפיין את סרטוני התדמית שהפקנו לאחרונה? 

מתוך הסתכלות על ההפקות האחרונות של סרטוני תדמית, שהפקנו בחודשים האחרונים, למגוון גדול של עסקים בתחומים שונים, ועסקים בגדלים שונים, ישנם כמה מאפיינים די בולטים, שחזרו על עצמם, דרך הבקשות של מנהלי שיווק שונים, איתם תקשרנו בחודשים האחרונים. 

המאפיינים העיקריים שחזרו על עצמם בהפקות האחרונות של סרטוני התדמית הם:

1. רק צילומי וידאו- כיום נראה שאנשים מאמינים ר למה שהם רואים, במיוחד עם כל ההונאות הכל כך מתוחכמות שרואים בשנה האחרונה. לכן, מנהלי שיווק של עסקים מעוניינים להראות לקהל היעד שלהם את המוצרים, בצורה הכי אמיתית, כלומר- בצילומי וידאו. דרך הצילומים לקוחות יכולים לראות לא רק איך נראה המוצר, אלא גם איך משתמשים בו, לראות אנשים אחרים משתמשים במוצר ונהנים, ואפילו איך המוצר משתלב במערכות אחרות (אם זה רלוונטי). 

2. צילומים בתוך העסקים- שוב, בגלל כמות ההונאות, לקוחות רוצים לראות שיש למוצרים שמציעים להם גם 'אבא', כלומר עסק רציני שקודם כל הוא קיים, ושגם יהיה שם לאורך זמן לתמוך במוצרים. לכן, מנהלי שיווק מתאמים צילומים בתוך העסקים, למרות ההפרעה לעבודה השוטפת בזמן הצילומים, והצורך בהתארנות לקראת הצילומים. 

3. חוש הומור מעודן- כשהמצב קשה- אנשים מוכנים לצחוק. לכן, חוש הומור הוא מאפיין חשוב בהפקות האחרונות שלנו. אבל כמו שכתבתי- לא הומור ממש מצחיק, אלא יותר הומור מעודן שמעלה חיוך. כזה שמתקבל בצורה טובה על ידי כל האנשים, בלי שאף אחד יפגע, מה שיכול להפוך לשיווק שלילי, שזה הדבר שכולם חוששים ממנו. לכן רואים בהפקת סרטון תדמית חדש גם שילוב של הומור מעודן, כזה שמעלה חיוך על שפתי הצופים.

4. הפקות פשוטות- שם המשחק כיום מול מנהלי שיווק זה: 'מבקש שההפקה תהיה פשוטה, קצרה ובלי יותר מידי רעש וצילצולים'. חשוב למנהלי השיווק שהסרטון יהיה זמין בתוך זמן קצר יחסית, ולא ישדר התנשאות, ותראו כמה כסף השקעתי. להיפך- מעוניינים שהסרטון ישדר את המסרים העיקריים אבל בדרך 'צנועה', בהפקה פשוטה.

5. בלי חומרים ממאגרי וידאו לרכישה- בהרבה הפקות השתמשנו בחומרי גלם מצולמים בוידאו, שרכשנו מתוך מאגרים. מדובר על חומרי גלם באיכות נהדרת, אבל בדרך כלל די סתמיים, ויכולים להתאים לכל עסק. כיום, מכיוון שמנהלי שיווק מעוניינים להציג את העסקים בפועל, הם אפילו מבקשים להימנע משילוב של קטעי וידאו סתמיים מתוך מאגרים, אלא רק של העסק בפועל.


לסיכום, המצב לא מנע הפקות של סרטוני תדמית, אבל בהחלט יצר כמה מאפיינים מיוחדים, כגון: הפקות פשוטות, המבוססות בעיקר על צילומי וידאו בתוך העסקים, כך שניתן לראות את העסק ומובילי העסק. את סרטוני התדמית מקדמים בדיגיטל, במטרה לראות תוצאות בזמן קצר יחסית.

 ראו הפקת סרטון תדמית לחברת יזמות והשקעות בנדל"ן

מדובר על סרטון  תדמית באורך של כדקה, אשר מבוסס כולו על צילומי וידאו בחברה, כך שניתן לראות את העסק, להכיר חלק ממובילי העסק, ואת התשתיות המרשימות שבחברה. מה שמייחד הפקת סרטון תדמית זה הוא תסריט מתוכחם, שנכתב במטרה להעלות חיוך קל על שפתי מי שצופה בסרטון. בהומור חייבים להיות זהירים. יש לא מעט אנשים שעלולים להיפגע מחוש הומור, ולכן במידה ומעוניינים להפיק סרטון 'קליל', ההומור צריך להיות מעודן, כזה שמעלה חיוך על השפתיים, ולא כזה שנסה ממש להצחיק.

מאמרים נוספים בנושא סרטוני תדמית, שאולי יעניינו אתכם:מגמות בהפקת סרטוני תדמית לקראת שנת 2023

                              
איזה סרטון תדמית אנחנו ממליצים לעסק קטן?

 ראו סרטון תדמית לחברת סימפון סלולר שהפקנו לאחרונה

מדובר על הפקת סרטון תדמית באורך של כדקה, בו מציגים בצורה הכי פשוטה וברורה את העסק ומובילי העסק. כל הסרטון מבוסס על צילומי וידאו בתוך העסק, כולל הצגה של כל אנשי העסק, ואפילו לקוחות מרוצים שנמצאים במקום. דרך הקריינות, שמסונכרנת לצילומי הוידאו, מציגים את הייחוד של המקום, ובמה הוא שונה ממקומות חלופיים. 

 ראו סרטון תדמית למנשא תינוק במים

מדובר על הפקת סרטון תדמית באורך של כדקה, אשר גם הוא מבוסס כולו על צילומי וידאו של המוצר, כפי שמשתמשים בו בפועל. מכיוון שמדובר על אביזר עבור תינוק, בסרטון משולבים תינוקות חמודים וחייכנים, שנישאים במנשא המיוחד אל תוך המים. כלומר, לא רק שרואים בפועל את המוצר, אלא גם את צורת השימוש במוצר, את הנוחות של האמא שמשתמשת במנשא, ואת ההנאה של הצינוקות במים על גבי המנשא.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות