יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מה הקשר בין Facebook Watch וסרטי תדמית לעסקים?

קודם כל- מה זה Facebook Watch?

בימים אלה פייסבוק חשפה שירות חדש חינמי שהיא מקדמת בשם פייסבוק ווטש (Facebook Watch). השירות הוא בעצם ערוץ וידאו, שנכנסים אליו דרך אייקון בצורת טלוויזיה, בחלק העליון של הפיד. כשנכנסים אליו מקבלים 'רשימת צפייה' שאלה כל הערוצים שכוללים סרטוני וידאו, ו'סרטונים מובילים בשבילך' שאלה אוסף גדול של סרטוני וידאו, מאורגנים לפי נושאים בתחומים בהם הצופה הספציפי גילה עיניין. כרגע, הערוץ כולל בעיקר סרטונים קצרים (1-4 דקות), על פי תחומי העיניין של המשתמש. אבל בהמשך הערוץ יכלול גם תוכניות טלוויזיה, תוכניות ספורט, הפקות מקור ותוכן של גולשים. בכך, בעצם יהוו תחרות ישירה מול יוטיוב.


מה ניתן להבין ממהלך זה של פייסבוק? 

לפייסבוק מאוד חשוב לשמור את הצופים בפיד שלה, ואם כבר מישהו נכנס לאפליקציה- אז שיישאר כמה שיותר. גם פייסבוק מבינים שאנשים מעדיפים פחות ופחות לכתוב או לקרוא פוסטים, אבל מוכנים להקדיש זמן צפייה משמעותי בנושאים שמעניינים אותם. יוטיוב הבינה את זה כבר לפני הרבה שנים, ומבחינת פייסבוק זה הכלי שלה לשמר את הלקוחות בערוץ, בכדי שלא יעברו ליוטיוב.
 

מה הקשר לסרטי תדמית לעסקים?

ובכן, מאוד קשור. כיום, כל מידע החיפוש של לקוחות הוא באתרי האינטרנט השונים. כאשר בוחנים את התנהגות הלקוחות הפוטנציאלים בכניסה לאתרים, זה שבמידה ודף האינטנרט של העסק כולל מלל בלבד, זמן השהייה הממומצע בדף נמוך יחסית. אבל, אם בדף קיים סרט- זמן השהייה הממוצע גודל משמעותית. זה מאוד סביר בהתחשב בכך שאנשים מעדיפים לקבל את המידע במהירות ובצורה ממוקדת והכי ברורה. אין ספק שסרט עושה את זה בצורה הכי מוצלחת. זו הסיבה שיותר ויותר מנהלי שיווק תומכים בהפקת סרטי תדמית לעסקים, לצורך קידום העסק ולקמפיינים שיווקיים.

מנהל שיווק- מעוניין להגידל את החשיפה של העסק ללקוחות חדשים?

מתכנן קמפיין שיווקי?
 

ראו תחילה סרט תדמית למערכת ניהול מתקדמת

מדובר על סרט תדמית של כדקה וחצי, אשר מציג מערכת מתקדמת לניהול קווי ייצור של עסקים יצרניים. הסרט מבוסס ברובו על צילומי וידאו של הצגת הבעיה, הצגת הפתרון, הצגת המערכת כפי שמותקנת אצל לקוח מרוצה. בנוסף, מוצגת בגרפיקה דינאמית הסבר על מבנה המערכת המורכבת, בצורה מאוד פשוטה וברורה.

אז איך לעשות את זה נכון?

כיום אין ספק שסרט תדמית לעסק הוא הכלי השיווקי היעיל ביותר שלקוחות אוהבים. אבל, מאוד חשוב להפיק את הסרט באופן שאכן ישמור את הצופים בסרט, שלא ינטשו אותו במהירות, מה שיפגע בקידום של העסק.

להפקה נכונה של סרטי תדמית לעסקים, אנחנו ממליצים להקפיד על הנושאים הבאים:

1. סרט המצולם בוידאו- אומרים 'אין טוב ממראה עיניים', וסרט המצולם בוידאו מעביר את החוויה של מוצר חדש בצורה המוצלחת ביותר. חשוב שהלקוחות הפוטנציאלים יראו במו עינייהם את המוצר, איך הוא מותקן, איך משתמשים בו, אנשים אחרים שמשתמשים ומרוצים וכן הלאה.

2. הצגת הבעיה איתה לקוחות מתמודדים- להציג בעיה קיימת אמיתית, שהפתרון של העסק יכול לפתור. לקוחות מזדהים עם פתרונות, אם הם משתכנעים שאתם מבינים את הבעיה שלהם, ומדברים באותה שפה.

3. לשים דגש על ערך ללקוח- מאוד חשוב שהצופה בסרט יבין מה הערך שהחברה/מוצר/שירות יכולים לתת לו, ובדרך כלל גם לא אכפת לו איך תעשו את זה. לא מעניין אותו מפרטים חשמליים, אלא מה הערך שזה נותן לו.

4. להניע לפעולה- אל תניחו שאם הלקוח התלהב- הוא כבר ייצור קשר. תעודדו אותו ליצור קשר, כולל הבטחה שהוא יאהב, וכמובן את כל פרטי ההתקשרות. שיהיה למתלבט הכי קל לבצע פעולה חיובית מבחינת העסק.

לסיכום,  כיום גם פייסבוק מודה שהעולם עבר לוידאו, דרכו לקוחות מעדיפים לקבל מידע ומוכנים להשקיע בו זמן. בדיוק אותו דבר לגבי קידום עסקים, הכי יעיל לעשות זאת באמצעות סרטי תדמית לעסקים.למאמרים נוספים בנושא:  חשיבות המיתוג בסרט תדמית שיווקי? - לחץ כאן

                                      הרגש כמקדם מכירות בסרט תדמית - לחץ כאן


 

ראו סרט קצר שמציג: מה כולל סרט תדמית מנצח?

מדובר על סרט תדמית באורך של כדקה, המבוסס על קטעים קצרים מתוך סרטי תדמית שהפקנו, שעונה על השאלה: מה כולל סרט תדמית מנצח, כשהתשובה היא: הצגת הבעיה, הצגת הפתרון, הצגת הבידול והנעה לפעולה. בדיוק כמו שהוגדר במאמר למעלה. בסרט זה כל נושא מודגם עם קטעים קצרים מתוך סרטי תדמית, כשמה שברור שהכי משכנע הם סרטי תדמית המבוססים על צילומי וידאו.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית למצלמת דרך חדשנית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית לעסק, שמיישם את כל מה שהמלצנו במאמר למעלה: סרט התדמית מצולם כולו בוידאו, הוא מציג בעיה איתה מתמודדים מנהלי צי רכבים, מראה איזה ערך מקבלים מנהלי צי רכבים במידה ומתקינים את המצלמות ברכבי השירות אותם הוא מנהל, ולבסוף הנעה לפעולה. את כל זה הצגנו בסרט תדמית באורך של כדקה, כך שבפועל הסרט הוכח כמאוד יעיל, וקידם את המכירות של המצלמה בקהל היעד שמוצג בסרט תדמית זה. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות