יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרטון תדמית איכותית: זו ההמלצה שלנו להפקה מקצועית ואיכותית
נכתב מחדש : מרץ 2024

סרטון תדמית- אמצעי עיקרי בקמפיין שיווקי

כיום, כמעט כל עסק מתכנן קמפיין שיווקי שיקדם את העסק, שאותו מבצעים כיום בעיקר ברשת המדיה החדשה (האינטרנט), שמספק הרבה מאוד כלים לצורך קידום העסק. מנהלי שיווק כיום מקצים תקציב משמעותי לשיווק של העסק, תוך התבססות על סרטוני תדמית, הן לעסק והן למוצרים. אחת השאלות הנפוצות כיום על ידי מנהלי השיווק שפונים אליינו: מה זה אומר הפקה איכותית של סרטון תדמית?

מטרת מאמר זה היא להציג איזה נושאים מומלץ שיהיו בהפקת סרטון תדמית איכותית, כולל דוגמאות של כאלה הפקות במיוחד מהשנים האחרונות. 

מנהל שיווק- מתכנן קמפיין שיווקי שייתבסס על סרטון תדמית?

מעוניין לדעת מהי הפקה איכותית של סרטון תדמית?
 

איזה נושאים מומלץ שיהיו בהפקת סרטון תדמית איכותית?

שילוב של מירב הנושאים שמוצגים כאן, הם אלה שנחשבים להפקת סרטון תדמית איכותית, והם:

1. סרט המצולם בוידאו- אומרים 'אין טוב ממראה עיניים', וסרטון תדמית המצולם בוידאו מעביר את החוויה של מוצר חדש בצורה המוצלחת ביותר. חשוב שהלקוחות הפוטנציאלים יראו במו עינייהם את המוצר, איך הוא מותקן, איך משתמשים בו, אנשים אחרים שמשתמשים ומרוצים וכן הלאה. כל צילומי הוידאו צריכים להיות באיכות הכי גבוהה שקיימת כיום בציוד מקצועי. הצילומים צריכים להתבצע על ידי צלמים מקצועיים, כל שתובטח איכות הצילומים.

2. הצגת הבעיה איתה לקוחות מתמודדים- להציג בעיה קיימת אמיתית, שהפתרון של העסק יכול לפתור. לקוחות מזדהים עם פתרונות, אם הם משתכנעים שאתם מבינים את הבעיה שלהם, ומדברים באותה שפה. זה גם יוצר חיבור ריגשי של הלקוחות עם המוצר שמוצג להם בסרטון, מה ששוב מגביר את התפיסה שההפקה של הסרטון היא איכותית.

3. לשים דגש על ערך ללקוח- מאוד חשוב שהצופה בסרט יבין מה הערך שהחברה/מוצר/שירות יכולים לתת לו, ובדרך כלל גם לא אכפת לו איך תעשו את זה. לא מעניין אותו מפרטים חשמליים, אלא מה הערך שזה נותן לו.

4. הצגת הבידול- כל לקוח פוטנציאלי שרואה שמוצג לו פתרון, מן הסתם מעודד מכך שקיים כזה פתרון שנותן לו ערך, אבל מיד שואל את עצמו: 'למה לרכוש דווקא מעסק זה שמציג את הסרטון'? לכן, מאוד חשוב שסרטון התדמית יכלול גם מידע על הבידול של העסק או המוצר, כלומר- במה המוצר יותר טוב מפתרונות חלופיים או מן המתחרים. ברוב המקרים זהו השיקול העיקרי בקבלת החלטות של הלקוח. כאשר הסרטון מציג בצורה שפוטה וברורה את הבידול- זה בהחלט מחזק את האיכות של ההפקה של הסרטון.

5. להניע לפעולה- אל תניחו שאם הלקוח התלהב- הוא כבר ייצור קשר. תעודדו אותו ליצור קשר, כולל הבטחה שהוא יאהב, וכמובן את כל פרטי ההתקשרות. שיהיה למתלבט הכי קל לבצע פעולה חיובית מבחינת העסק.

6. אורך הסרטון- עד דקה- הצגתי למעלה הרבה מידע שצריך לספק ללקוח פוטנציאלי, על מנת לגרום לו ליצור קשר. אבל, באותה מידה גם אותו לקוח חסר סבלנות, ואם תספקו לו יותר מידי מידע הוא גם יתבלבל וגם ינטוש את הסרטון. לכן, צריך להציג את עיקרי המידע בסרטון תדמית באורך של פחות מדקה. אתגרי? בהחלט, אבל גם מעשי, אם מתמקדים בעיקר.

7. בניית סיפור מרתק- אחד הנושאים החשובים בהפקות איכותיות של סרטוני תדמית, היא בניית סיפור מרתק, שהוא משמעותי לקהל היעד. במידה והצופים בסרטון מזדהים עם הסיפור שמוצג להם, והם מתחברים ריגשית, הם יקשרו בין האיכות של הסרטון לבין האיכות של המוצר שמוצג להם. במקרה כזה, סביר שהם יפנו לחברה שמציגה להם את הסרטון לקבלת פרטים נוספים.

לסיכום,  הפקת סרטון תדמית איכותית היא כזו שגורמת ללקוח להמשיך ולהתעניין במוצר או השירות שמוצגים לו בסרטון. זה נתן להשגה באמצעות: סרט המצולם בוידאו, שמציג את הבעיה איתה הלקוח מתמודד, מציג את הפתרון ובעיקר את הבידול של המוצר.למאמרים נוספים בנושא:  איך לשלב סרטון תדמית באיסטרטגיית שיווק רישתי?                                       מה עלות הפקת סרטון תדמית לעסק?


 

ראו סרטון תדמית למערכת תאורה חדשנית

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות בלבד, אשר הוא חלק מתוך סדרה של סרטוני תדמית שנועדו לקדם צערכת תאורה חדשנית לבית. מדובר על הפקה סופר איכותית, שהתבססה על צוות שחקנים מקצועי, שצולם על ידי צוות צילום גדול ומקצועי, וכן תאורנים ברמה גבוהה, שטיפלו בשינויי התאורה הנדרשים במהלך הצילומים, ויצרו סדרת סרטוני תדמית באיכות מדהימה, למרות שמדובר על סרטונים לאינטרנט. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למערכת אגירת מים ברכבי עבודה

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר נועד לקדם שיווקית מערכת לאגירת עודפי מים ממזגנים ברכבי עבודה. למרות הזמן הקצר של הסרטון, מדובר על כיסוי מלא של כל ההמלצות במאמר זה: הצגת הבעיה, הצגת הפתרון והערך שהלקוח מקבל, הצגת הבידול, וקריאה לפעולה, כאשר הכל מצולם בוידאו באיכות גבוהה. אין ספק שמדובר על הפקה איכותית ברמה מאוד גבוהה.

ראו תחילה סרטון תדמית למכונת חירור יריעות פלסטיק מתקדמת

מדובר על סרטון תדמית באורך של כדקה, אשר מציג מכונת חירור יריעות פלסטיק לעטיפת מוצרי מזון. למרות האורך המאוד קצר של סרטון תדמית זה, שמנו דגש על הדברים הכי חשובים מבחינת העסק והמוצר: הצגת הבידול ביחס לפתרונות חלופיים, והערך שהלקוח יכול לקבל מהמוכנה החדשנית. את כל זה הצגנן דרך צילומי וידאו של המכונה בפעולה, מה שמראה ללקוחות פוטנציאלים שלא רק שהמכונה קיימת ופועלת, היא מספקת את הערכים שהיא מציגה ללקוחות.

ראו סרטון תדמית למנשא תינוק למים

סטון תדמית זה, באורך של כדקה, נועד לחשוף לציבור הלקוחות, מנשא ביטוחתי לכניסה עם תינוק למים. כידוע, אחד הפחדים הכי משמעותיים לאמהות שנכנסות עם תינוק למים, זה הנושא הבטיחותי. בסרטון זה, מצולמים בוידאו באיכות גבוהה, אמהות שנכנסות למים עם תינוק על הידיים, והחשש של כולם מהכניסה הלא בטוחה. מיד לאחר מכן, מצולמות אמהות שנכנסות למים עם המנשא, ואז כולם מחייכים ונהנים. אין ספק שהפקה כזו של סרטון תדמית, מחברת את קהל היעד לנושא, ולכן גם החשיפה של המוצר הייתה מאוד גבוהה.

ראו סרטון קצר על: חשיבות הפקת סרטון תדמית לעסק

מדובר על קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר מציג בצורה ויזואלית וברורה, מה החשיבות של הפקת סרטון תדמית לעסק. בסרטון היתרונות של סרטון תדמית מוצגים בכותרות גדולות ומודגשות, כמו שמקובל בסרטונים ברשתות חברתיות, כאשר הויז'ואל עצמו הם קטעים קצרים מתוך מגוון גדול של סרטוני תדמית שהפקנו בשנתיים האחרונות, בהן שמנו דגש גדול על צילומי וידאו של עסקים ומוצרים.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות