יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מה הקשר בין ניסיון הסחיטה של שירביט  וסרטי תדמית?
איך משפיע ניסיון הסחיטה של שירביט על עולם השיווק בדיגיטל?
בשנים האחרונות, אנחנו שומעים שוב ושוב על הסכנות שבעולם האינטרנט. מעבר לכך שמומחים מזהירים מפני הסכנות, אנחנו גם קוראים מידי פעם על מעשי נוכלות ברמות שונות, ואפילו על עקיצות מדהימות. אבל זה עדיין לא מרגיש כמו משהו שיכול לקרות לנו. ניסיון הסחיטה של שירביט, שרק התחיל לאחרונה, הולך ומסתבך, ומעורר חשש שהחברה עלולה להתמוטט, לא רק בגלל עלויות הסחיטה, אלא בעיקר עקב החשיפה הגדולה, ואובדן המוניטין, שלא לדבר על התביעות הייצוגיות של לקוחות שפרטיהם נחשפו באינטרנט. אירוע זה מעלה חשש מידי, אצל כל לקוח שמתכנן לבצע רכישה דרך האינטרנט, כי כל אחד עכשיו מבין כמה עוצמה קיימת בצד של הנוכלים, ואפילו כמה זה לכאורה פשוט. 

אני מניח שכיום כל מנהל שיווק שמתכנן לקדם את העסק שלו, או קו מוצרים חדש, דרך קמפיין שיווקי בדיגיטל, מבין שהדבר החשוב ביותר שהוא צריך לעשות על מנת להרגיע לקוחות פוטנציאלים, זה לשכנע אותם באמינות של החברה והמוצרים, ושאכן הם באמת קיימים, ולא סתם עוד מעשה נוכלות ברשת. 

לפני שנציג כיצד ניתן לחזק את אמון הלקוחות, ראו שתי דוגמאות של סרטי תדמית בוני אמון: 
לסיכום, אנשים שצופים בסרטי תדמית בדיגיטל הפכו ליותר ויותר חשדניים, עם חשש גדול מהונאות. הפקת סרט תדמית המבוסס על צילומי וידאו, ויוצר קשר רגשי עם הלקוח הפוטנציאלי, בסבירות גבוהה יקדם את העסק. למאמרים נוספים בנושא:   למה ענקיות המדיה מצליחות, ואיך זה קשור לסרטי תדמית?                                       מה הקשר בין השווי של חברת וויקס וסרטי תדמית?

מנהל שיווק- מעוניין לחדש את הפעילות העסקית בימים שאחריי הקורונה?

מעוניין לפנות לקהלים חדשים, או לחשוף מוצרים חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לחברת PicoParts

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, המבוסס כולו על צילומי וידאו בחברה, המייצרת מכלולים מכנים זעירים לשימושים מגוונים. סרט התדמית מציג בצורה הכי פשוטה וברורה את התשתיות האנושיות ואמעצי הייצור, אשר מאפשרים את פיתוח וייצור של המכלולים המכניים המיוחדים, מכיוון שהכל מצולם בוידאו. כל לקוח פוטנציאלי שצופה בכזה סרט תדמית בעצם מרגיש כאילו הוא מבקשר בפועל בחברה, ורואה את היכולות שלה. אין הצגה יותר אמינה מכך של חברה. ברור שאין כאן כל בסיס לנוכלות.

ראו סרט תדמית לחברת אקולוג'יק

חברת אקולוג'יק פיתחה תוכנה ייחודית, אשר מאפשרת סינכרון גלובלי של גידולים חקלאיים, כך שתובטח יעילות גידול ושיווק של המוצרים החקלאיים החל מהמגדל הבודד ועד לצרכן הסופי. לכאורה, שיווק של תוכנות חדשות היה מקובל באמצעות סרטי תדמית באנימציה, אשר מציגים את הקונספט שמאחורי התוכנה. אבל, סרט תדמית זה מבוסס על צילומי וידאו של החברה, ועל צילומי מסך אקטיביים של התוכנה, כך שכל לקוח פוטנציאלי יכול לראות שיש על מי לסמוך, ושהתוכנה קיימת ועובדת. שוב, אלה הבסיסים הכי חזקים בבניית אמון.
מה מומלץ בהפקת סרטי תדמית בכדי לבנות אמון של לקוחות בדיגיטל?
במידה ומתכננים לקדם את העסק והמוצרים באמצעות הפקת סרטי תדמית וקידומם בדיגיטל, בכדי לבנות אמון של לקוחות, אנחנו ממליצים להקפיד על הנושאים הבאים:

1. 'מראה עיניים'- לקוח פוטנציאלי שמגיע אל בית העסק, פוגש את אנשי העסק, ורואה את המוצר שהוא מעוניין לרכוש בהדגמה, הכי משתכנע בקיום שלו ובכך שיש סיכוי טוב שהוא יפתור לו בעיה קיימת, ושיש על מי לסמוך. את אותה חווייה מאוד מומלץ להציג ללקוחות הפוטנציאלים דרך סרט התדמית שמתכננים להפיק עבור העסק, או המוצר הספציפי. תפיקו סרט תדמית שבו ניתן לראות בצילומי וידאו איכותיים כמה שיותר דברים שקשורים לקיום של העסק ולאנשי העסק. צלמו אנשים בעבודה, ציוד פיתוח ואמצעי ייצור. במידה ומדובר על מוצר ספציפי, צלמו אותו בפעולה, כולל אנשים שמשתמשים במוצר ונהנים ממנו. אם מדובר על מערכת גדולה ומורכבת, הכי יעיל לצלם אותה בעבודה אצל לקוח קיים, כך שגם מי שצופה בסרט התדמית לא ירגיש שהוא הולך להיות הלקוח הראשון של המוצר, ולההיפך לשפן ניסיונות. כלומר, כל מה שמנטרל את חששות הלקוח, כדאי ומומלץ לשלב בסרט התדמית, גם אם חושבים שזה  'יאריך את הסרט'. אם עלול להתעורר חשש- עדיף להשקיע זמן בסרט בכדי לנטרל אותו, גם על חשבון הארכת הסרט.


2. חשיבה מחדש בהצגת תוכנות חדשות- עד לשנים האחרונות, בדרך כלל הצגה של קונספט חדשני, אפליקציה חדשה או תוכנה חדשה, המלצנו ללקוחות שלנו להפיק עבורם סרט תדמית באנימציה, שמציג את הפתרון. זה הוכח כמאוד יעיל וכדרך הכי פשוטה להסביר את היתרונות של התוכנה המוצעת. אבל, הקיום של מעשי נוכלות ברשת, שהפך לכל כך נפוץ, גורם לנו לחשוב על כך מחדש. כיום, גם הצגה של תוכנות חדשות, או אפליקציות מתקדמות, אנחנו ממליצים להציג בצילומי וידאו, הכוללים אנשים שצריכים את התוכנה, בהתאם לקהל היעד, ואת התוכנה עצמה להציג לא באיורים פשטניים של אנימציה, אלא דרך צילומי מסך אקטיביים (Dynamic Screen Capture) של מסכי התוכנה בפועל, כך שלקוחות יוכלו לראות ממש איך נראים מסכי התוכנה, ושאכן התוכנה קיימת, ולא סתם איורים שלא אומרים כלום על איך התוכנה נראית, או שבכלל היא קיימת.


3. יצירת רגש- אין כמו בניית רגש אצל מי שצופה בסרט התדמית, בכדי ליצור אמון. למרות שמקובל לומר שהעידן הדיגיטלי כיום הוא 'קר ומנוכר', אני מאמין שהחלטות רכישה לא השתנו. אנשים שמתחברים רגשית למוצר, סביר שירכשו אותו במידה והם גם מאמינים שהמוצר אכן פותר להם בעיה קיימת. לכן, זה בדיוק המקום שבו קופירייטרים צריכים לבוא לידי ביטוי. מומלץ להכין תסריט לסרט תדמית אשר מציג בעיה קיימת וידועה אצל קהל היעד, ורק אצלו, ודרך בניית סיפור רגשי להציג א הפתרון ואת הייחוד שלו ביחס למתחרים, כך שקהל היעד יתחבר רגשית למסרים. כמובן, אם יעשה שימוש רב בצילומי וידאו, כמו שהמלצנו בסעיפים הקודמים, ברור שהמסר יועבר בצורה יותר חזקה, והסיכוי להתקדם בתהליך הרכישה גדול יותר. 

ראו סרט תדמית למוצר רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית שיווקי למוצר רפואי שפונה לאוכלוסיה המבוגרת, שמאפשר בדיקות מגוונות, במטרה לזהות שינוי בבריאות של אדם מבוגר. מכיוון שהמוצר פונה ישירות לאוכלוסיה המבוגרת, ולא לרופאים, היה חשוב להפיק סרט תדמית שישכנע את קהל היעד בקיום של המוצר, בבטיחותו, ובכך שכדאי להם לרכוש אותו. לכן, סרט התדמית מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו של המוצר, של אנשים מבוגרים אחרים שמשתמשים במוצר ומרוצים. בנוסף, מכיוון שהכוונה הייתה לשווק את המוצר בספרד, סרט התדמית כולל קריינות בספרדית, ולא כתוביות תרגום.

ראו סרט תדמית מקצועי למשרד עורכי דין שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מקצועי למשרד עורכי הדין של עו"ד כפיר דיין דובב. גם סרט תדמית זה הינו בקטגוריה של סרט בונה אמון, רק כשכאן מוצגת דרך נוספת. במקום להציג ולשבח את משרד עורכי הדין, שכיום מאוד מוגבל בפרסום על פי הנחיית לשכת עורכי הדין, סרט תדמית זה מחזק את הפן המקצועי של משרד עורכי הדין, באמצעות הצגה מקצועית של נושא בתחום הפעילות של המשרד, כאשר מנהל המשרד מציג את התוכן המקצועי. סרט זה הינו אחד מתוך סדרת סרטי תדמית מקצועיים שהפקנו למשרד, והועלו לאתר החברה, ולרשתות חברתיות. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות