יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מה היתרונות השיווקיים של סרטי תדמית?

סרט תדמית- הכלי השיווקי היעיל ביותר במדיה החדשה!

כיום כמעט כל מנהל שיווק, שקידום העסק מתנהל באינטרנט (המדיה החדשה), מבין את חשיבות הפקת סרטי תדמית לעסק. אנשים מעדיפים לראות סרט וידאו קצר שמציג את העסק ואת המוצרים, על פני כל פתרון אחר, כגון: ברושורים, או מלל שמציג את אותם דברים אבל עם הרבה מילים. צריך להבין שעולם המדיה החדש גם יצר קהל לקוחות חדש. קהל שמצפה לקבל הכל מעובד ומרוכז, כך שהוא בקלות יוכל לקבל החלטת רכישה. את זה סרט תדמית קצר וממוקד יכול לעשות בצורה הכי יעילה, ולהתקבל בצורה מאוד חיובית על ידי קהל היעד שצפה בסרט. כמובן, צריך להגיע אל אותו קהל יעד, ואת זה הדמיה החדשה נאפשרת בצורה מאוד פשוטה ומדוייקת עם כל כלי הפרסום הממוקד שבאינטרנט.


לפני שנפרט את כל היתרונות השיווקיים של סרטי תדמית, ראו 2 דוגמאות של סרטים שיווקיים שהפקנו: 

מנהל שיווק - מעוניין לקדם שיווקית את העסק?

מעוניין לפרוץ לשווקים חדשים, או לחשוף מוצר חדש בשווקים קיימים?
 

ראה תחילה סרט תדמית שיווקי של תוכנת ענן שפיתחה אקולוג'יק

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם תוכנת ענן שפיתחה חברת אקולוג'יק. סרטי תדמית לקידום תוכנות בדרך כלל מבוססים אנימציה, שמסבירה את הפתרון התוכנתי. אנחנו לעומת זאת, בסרט תדמית זה שמנו דגש על הצגת הבעיה בצילומי וידאו, וכן צילומים של החברה שפיתחה את התוכנה, כך שלקוחות פוטנציאלים יפתחו הזדהות וקשר רגשי לבעיה המוצגת ולפתרון. את הפתרון התוכנתי עצמו הצגנו דרך צילומי מסך אקטיביים, כך שלקוחות יכולים לראות את המסכים בפועל, ולא ציורי אנימציה של חלק קטן ממסכי התוכנה, כמעט ללא קשר למה שנמצא בפועל בתוכנה

סרט תדמית לסוכנות ביטוח עדיפים

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר נפתח במשפט הכי לא שיווקי: 'בוא נומר את האמת- אף אחד לא אוהב לקנות ביטוח'. לסוכנות ביטוח זה המשפט הכי לא צפוי. אבל כאן לקחנו בחשבון את 'הפוך על הפוך'. פתיחת סרט תדמית עם משפט שקהל היעד לא היה מצפה לשמוע מסוכנות ביטוח. אבל, כזה פתיח יוצר גם הזדהות של קהל היעד, וגם סקרנות לשמוע את ההמשך. ואכן, סרט התדמית מציג את שורת ההנהלה של הסוכנות, מראה את הגישה החיובית והמבינה שלהם את הלקוחות, ואת היכולות של הסוכנות לעשות את המיטב למען הלקוחות שלה. 

מה היתרונות השיווקיים של סרטי תדמית?

 
לסרטי תדמית יש מספר רב של יתרונות שיווקיים, ובכללם:

1. יותר זמן שהייה באתר-
במידה ומפיקים סרט תדמית לעסק או לאחד מהמוצרים של העסק, ומעלים אותו לאתר של העסק, זמן השהייה בדף העסק גדל, מה שמקדם את האתר של העסק אורגנית ויכול לחסוך עלות פרסום יקרה. כל זה בהשקעה חד פעמית של הפקת סרט התדמית. 

2. יותר הקלקות על סרט- סרט תדמית שעולה לאינטרנט, יוצר יותר הקלקות מאשר כל צורה אחרת של העלאת מידע לאינטרנט. אנשים מעדיפים לצפות בסרט, יותר מאשר כל מידע אחר שמוצג להם. אומרים שתמונה שווה יותר מאלף מלים, אז תחשבו כמה שווה סרט הכולל 25 תמונות בכל שנייה.

3. המידע יותר זכיר- צפייה בסרט תדמית יותר זכירה מכל צורת מידע אחרת שמוצגת ללקוח. אנשים שוכחים די מהר את רוב מה שהם קראו, אבל מידע שהוצג להם בסרט, כולל ויזואל, כותרות וקריינות, די נחרט בזכרון, ואת רוב המידע אנחנו זוכרים לאורך זמן.

4. צפייה יוצרת הזדהות- צפייה בסרט תדמית, ובמיוחד סרטי תדמית המצולמים בוידאו (כמו הדוגמאות למעלה), יוצרות הזדהות אצל קהל היעד.  הזדהות נוצרת כאשר קהל היעד רואה ושומע את העסק מדבר בשפתו, מציג לו בעיה קיימת אצלו ופתרון שהוא רואה בעצמו (כמו בסרט וידאו). הזדהות כזו היא המרכיב החשוב ביותר בתהליך קבלת החלטות לקראת רכישה של מוצר חדש.

5. התאמה גבוהה לטלפונים חכמים (סמארטפונים)- סרט תדמית הכי מותאם לטלפונים חכמים. יותר ויותר אנשים משתמשים בטלפונים החכמים לביצוע רכישות ברשת, כך שגם דרכו נחשפים למידע השיווקי. הרבה פחות נוח לקרוא טקסטים רבים בטלפון, מאשר לצפות בסרט תדמית קצר שהותאם לצפייה דרך הטלפון. 

6. הנעה לפעולה יותר גבוהה- כל סרט תדמית טוב שמסתיים בהנעה לפעולה, לקהל שכבר נוצרה בו הזדהות מצפייה בסרט, ההנעה לפעולה מאוד יעילה. אנשים בהחלט מחליטים להתקדם בתהליך הרכישה בעקבות הצפייה בסרט וההנעה לפעולה שמוצגת בסוף הסרט. 

 
לסיכום, לסרט תדמית שהופק בצורה נכונה ישנם הרבה מאוד יתרונות שיווקיים, מה שהופך סרטי התדמית לכלי השיווקי היעיל ביותר באינטרנט. זו גם הסיבה שיותר ויותר עסקים מפיקים סרטי תדמית עבור העסק והמוצרים.


למאמרים נוספים בנושא:  תיק עבודות סרטי תדמית- לחץ כאן                                      לעלות הפקת סרטי תדמית- לחץ כאן


 

ראו סרט תדמית לקידום שיווקי של מתחם נדל"ן חדש בחדרה

מדובר על סרט תדמית מקיף, באורך של כ- 4 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מתחם נדל"ן חדש באזור חדרה. הסרט מקיף, כי נועד להצגה ללקוחות פוטנציאלים, כך שבאמצעות סרט המבוסס על צילומי וידאו קרקעיים וצילומים מרחפן, הם יכולים לראות את המיקום המתוכנן, ואת כל מה שקורה בסביבה של אותו מתחם. כמובן, לקידום שיווקי ברשתות חברתיות הפקנו סרטון תדמית מקוצר של כדקה. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לקידום שיווקי של בנייני האומה בירושלים

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית את בנייני האומה בירושלים, לקהל היעד בארץ. סרט התדמית מציג את הפעילות המגוונת והחדשנית שמתקיימת בכל אחד מ- 27 האולמות של בניני האומה, החל מאולמות קטנים ואינטימיים, ועד לאודיטוריום הגדול בישראל המכיל כ- 3,000 מקומות ישיבה. כל סרט התדמית מבוסס על צילומי וידאו, כך שיוצר הזדהות מכל מה שניתן לראות בסרט, ובהחלט מעודד את קהל היעד הרלוונטי לבצע הזמנה של אירוע במקום. במקביל, הפקנו גם גרסה באנגלית של סרט התדמית, לצורך קידום בחו"ל.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות