יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מה היתרון השיווקי של סרטון תדמית בסגנון 'סיפור הצלחה'?

אנחנו חיים כיום בעולם סקפטי, עם ציבור לקוחות חשדן!

אין ספק, האינטרנט פתח בפניי כל החברות שבעולם, שוק חדש לפעולה, עם מגוון אינסופי של לקוחות בכל העולם. מעולם לא היה כל כך קל להגיע לציבור בכל העולם. לצערי, הזדמנות זו גם יצרה עולם שלם של נוכלים, שגם הם מנסים למכור 'חלומות' ללקוחות בכל העולם, כאשר בפועל אין מאחורייהם כלום. הרבה מאוד אנשים ניכוו מנוכלים אלה, מה שהפך את כולם לחשדניים וסקפטיים. צריך היום לעבוד קשה באינטרנט, בכדי לשכנע את הלקוחות הפוטנציאלים שלא מדובר על נוכלות, אלא על פתרון קיים שיכול להתאים גם עבורם. את זה סרטוני התדמית מנסים לעשות, ובדרך כלל בהצלחה רבה, אם נעשו בצורה מקצועית וטובה.

אחת הדרכים לחזק את הבטחון של לקוח פוטנציאלי בקיום פתרון, הוא להפיק סרטון תדמית בסגנון 'סיפור הצלחה', בו הלקוח ישמע עדות מלקוח מרוצה, אשר מעיד על שביעות רצונו מהפתרון, כך שבעצם זה גם מעודד לרכוש את המוצר המוצע בסרטון התדמית.

ראו שלושה סגנונות שונים של סרטוני תדמית שהופקו בצורת 'סיפור הצלחה':

מנהל שיווק- מעוניין לחזק את המיתוג של העסק?

מעוניין לפרוץ לשווקים חדשים, במקומות שבהם החברה לא מוכרת?
 

ראה תחילה סרטון תדמית לחברת אקסייט סיסטמס

מדובר על מערכת לבטיחות של שדה תעופה, שפיתחה חברה ישראלית בשם אקסייט סיסטמס. בנושא זה קיימת רגישות רבה, מכיוון שמדובר על שאלת חיים, והשבתה של שדות תעופה. לקוחות מאוד חשדניים ושמרנים, ומתקשים לקבל החלטה לשלב כזה סוג של מערכת ולבטוח בה שאכן תציל חיים. לצורך כך, הפקנו את סרטון תדמית הזה, באורך של כ- 3 דקות, בו מציג לקוח מרוצה את הפתרון של אקסייט סיסטמס, בכנס בין לאומי בתחום הבטיחות של שדות תעופה. מכיוון שמדובר על כנס בין לאומי, ומי שמציג את הפתרון הוא לא איש חברת אקסייט, אלא לקוח שכבר קנה את המערכת, השתמש בה במשך שנה, והיה כל כך מרוצה, שבעצם בכנס הוא אמר שהוא: 'ממליץ להתקין כזו מערכת בכל שדה תעופה'! אין ספק שסיפור הצלחה שמוצג בכזו צורה בסרטון התדמית, הוא הדרך הכי יעילה לקדם את המכירות של אותו מוצר.
לסיכום, סרטון תדמית שהופק בסגנון של 'סיפור הצלחה' יכול להיות מקדם מכירות מאוד יעיל, מכיוון שמסיר חשדנות וסקפטיות של לקוחות פוטנציאלים, ששמחים לשמוע עדות של לקוח מרוצה.אולי יעניין אותך גם:    סרטוני תדמית לקמפיין דיגיטלי


                                 שיווק באמצעות סרטוני תדמית- הוידאו הוא המלך!

ראה סרטון תדמית של עורך דין כפיר דיין דובב

לעורכי דין יש הרבה מאוד מגבלות, כאשר הם מעוניינים להפיק לעצמם סרטוני תדמית. עדיין, בכדי לקדם את עצמם, הם יכולים להפיק סרטוני טיפים, סרטוני שאלות ותשובות, או סרטוני תדמית בסגנון 'סיפור הצלחה'. אמנם, מדובר על סיפור הצלחה שמוצג על ידי עורך הדין, כי אין אפשרות להציג 'לקוח מרוצה' שאכן נהנה מהשירותים של אותו עורך דין, מחמת הסודיות. אבל, הצגה של עורך הדין, של סיפור אמיתי, גם ללא השמות של הלקוחות, בהחלט יכול לשמש כסרטון תדמית ולחזק את משרד עורכי הדין שהשיגו את אותה הצלחה כפי שעורך הדין מתאר. 

ראה סרטון תדמית פנימי של חברת סימנס

סרטון תדמית זה אמנם משמש לצרכים פנימיים של חברת סימנס, אבל הוא כן דוגמא טובה של העברת 'סיפור הצלחה' דרך עדות של 'לקוחות פנימיים' בארגון, שהם בעצם בלתי תלויים, כך שגם עדות כזו מחזקת את הנושא ויוצרת אמינות. ברור שאם העדות היתה של אנשים מחוץ לארגון, זה היה נחשב סרטון תדמית יותר יעיל, אבל מכיוון שמדובר על שימוש פנימי בחברה, אז עדות פנימית בהחלט מספיקה עבור סרטון תדמית זה
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות