יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מה ההבדל בין שיווק ומכירות, ומה הקשר לסרטי תדמית לעסקים?

שיווק ומכירות לקידום העסק

בעולם העסקי, רוב אנשי המכירות מגדירים את תפקידים "כאנשי שיווק ומכירות", שמבצעים גם את המכירות וגם את השיווק. בעולם ההייטק, קיימת הפרדה ברורה בין השיווק למכירות, שבדרך כלל מבוצעות על ידי אנשים שונים עם התמחויות שונות לחלוטין.


נבחן תחילה מהו שיווק ומהי מכירה? 

שיווק- נועד לטפל במיתוג ובמיצוב של העסק, בבחינת היכולות הטכנולוגיות והכנסת יישומים ופתרונות חדשים לחברה, פיתוח קווי מוצרים חדשים, כניסה לתחומי עסקים חדשים ופריצה לשווקים חדשים.

מכירות- נועדו למכור את קווי המוצרים הקיימים בחברה.

ברור אם כן, שלביצוע של מטלות כל כך שונות, בדרך כלל רצוי שיהיו אנשים שונים, עם יכולות שונות. אותו דבר גם לגבי סרטים לעסקים. לצורך שיווק ולצורך מכירות נדרשים סוגים שונים לחלוטין של סרטים.

נבחן עכשיו, איזה סרטים מתאימים לשיווק או למכירות?

סרט תדמית- לתמיכה בשיווק- סרט תדמית מטפל בעיקר במיתוג העסק, ביכולות הטכנולוגיות, וביתרון התחרותי

סרט מוצר- לתמיכה במכירות- סרט מוצר מציג קו מוצרים יחיד, במטרה לקדם את המכירות של אותו מוצר
לסיכום, סרטי תדמית נועדו לקדם שיווקית את העסק ולשפר את מיצובו העסקי. סרטי מוצר נועדו לקדם מכירות של קו מוצרים קיים. אולי יעניין אותך גם:    איזה עסק צריך סרט תדמית? 

                                 מה התפתחויות בתחום הפקת סרטי תדמית?
 
 

מנהל עסק - מעוניין במיתוג מחדש של העסק?

מעוניין להגדיל מכירות של קו מוצרים חדש?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי מוצר, אשר הופקו עבור מגוון מוצרים, החל ממוצרי צריכה ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים.

ראו תחילה דוגמאות לשני סוגי הסרטים: סרט תדמית וסרט מוצר

סרט תדמית לחברה יצרנית

סרט תדמית- נועד בעיקר למתג את החברה, באמצעות סרט וידאו שיתאר את החברה, ואת הטכנולוגיה העיקרית שבה היא מתמחה. סרט התדמית ישים דגש על הדברים שהלקוח מעוניין לקדם, קרי- את הייחוד של החברה או הייחוד של הטכנולוגיה. הסרט יהיה בדרך כלל באורך של 2-3 דקות. סרט התדמית, או סרטון תדמית משמש למטרות מגוונות כגון: התקנה באתר הבית של החברה, מצגות חברה, כנסים, תערוכות וכד.
 

סרט מוצר לעגלת-אופניים מתוחכמת

סרט מוצר- נועד בעיקר להציג מוצר מסוים של החברה, אשר אותו היא מעוניינת לקדם. כלומר, במקרה זה הדגש הוא על המוצר, ולא על החברה. כמובן, במידה והמוצר מתבסס על טכנולוגיה ייחודית, סרט המוצר יתאר גם את הטכנולוגיה בקצרה, אבל הדגש יהיה על הפתרון והייחוד שלו. הסרט בדרך כלל יהיה באורך של 1-2 דקות. סרטים כאלו מקובל בדרך כלל להתקין בדף המוצר באתר החברה (ולא באתר הבית של החברה). במידה והחברה מייצרת מספר מוצרים, מקובל להפיק סרט אחד לכל מוצר.
 

ראו סרט תדמית ליצרנית צוד קוסמטי-רפואי אשר הופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית, חברה שמפתחת ומייצרת ציוד קוסמטי רפואי מתקדם, וכן למתג אותה כמובילה בתחום. סרט התדמית מציג את הבידול של היברה ביחס לחברות מתחרות שמציעות פתרונות דומים, אך פחות מכוונים טכנולוגית, ופתחת עשירים בהיצע שלהם. סרט התדמית מבוסס כולו על צילומי וידאו של המוצרים כשהם בפעולה מודגמים על מטופלת, מלווים בקריינות מקצועית. 

ראו סרט תדמית לתוכנה שפיתחה חברת אקולוג'יק אשר הופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית תוכנה חדשנית שפיתחה חברת אקולוג'יק הישראלית. מדובר על תוכנה לשימוש גלובלי, אשר דואגת לתיאום כל התהליך של גידולים חקלאיים, החל המחקלאי הבודד ועד להצבת המוצרים ברשתות השיווק בעולם. סרט התדמית משלב צילומי וידאו של הצגת הבעיה, והצגת החברה שפיתחה את התוכנה, עם צילומי מסך אקטיביים של התוכנה, כך שמי שצופה בסרט התדמית יכול להזדהות עם הבעיה, ולהבין את הפתרון המוצג בסרט.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות