יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מה ההבדל בין סרט תדמית, סרט מוצר וסרט הדרכה?
לרשות מנהלי עסקים עומדים מספר כלים שיווקיים מאוד זולים ויעילים, אשר מאפשרים למתג מחדש את העסק, להגדיל חשיפה ללקוחות חדשים ולהגדיל מכירות. הכלים העיקריים הם: סרטי תדמית, סרטי מוצר וסרטי הדרכה. נבחן להלן את ההבדלים שבין הסרטים השונים, כולל דוגמאות.

מנהל עסק - מעוניין למתג מחדש את העסק?

מעוניין לפרוץ לשווקים חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראו דוגמא לכל סוג סרט, עם הסבר קצר

סרט תדמית לעסק

סרט התדמית נועד למתג את העסק כמוביל בתחומו, תוך שהוא מדגיש את היתרונות והכדאיות עבור הלקוח בעבודה מול אותו עסק. במידה ולעסק ישנה טכנולוגיה ייחודית, חשוב להציג אותה, ובעיקר- מה הבידול של העסק ביחס לתחרות. הסרט חייב להיות קצר וממוקד.
 
 

סרט מוצר לאחד מהמוצרים של אותו עסק

סרט המוצר מתמקד במוצר יחיד (או קו מוצרים), תוך הצגת צורך קיים (או בעיה קיימת), ואיך המוצר נותן פתרון לאותו צורך (איך הוא פותר את הבעיה). חשוב שעיקרי התכונות של המוצר יהיו ברורים ללקוח, בלי להיכנס לפירוט יתר, או תיאור טכני מורכב. כמובן חשוב, שללקוח יהיה ברור היתרונות של המוצר על פני מוצרים מתחרים (בידול תחרותי). הסרט חייב להיות קצר וממוקד.
 

סרט הדרכה עבור אותו מוצר

סרט ההדרכה מתמקד במוצר יחיד (או קו מוצרים), תוך הצגה ברורה וממוקדת כיצד נכון להשתמש במוצר, על מנת להפיק ממנו את מכסימום התועלות. לכאורה אין מגבלה על אורך הסרט, אבל עדיין צריכים להמנע מלשעמם את הלקוח שצופה בסרט. 
 
את הסרטים ניתן להעלות ליוטיוב ללא תשלום, ומשם להטמיע אותם באתר הבית או דף המוצר באתר העסק, וכן לכל אמצעי שיווקי נוסף, כגון: דפי נחיתה, בלוגים מקצועיים ורשתות חברתיות.

לסיכום, לבעלי עסקים קיימים כיום כלי שיווק רבים המאפשרים בזמן קצר להגדיל את החשיפה של העסק ללקוחות חדשים, למתג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל מכירות, כל זאת בעלויות אטרקטיביות.
 
 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות