יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מה ההבדל בין סרט תדמית וסרט מוצר?

מה ההבדל בין סרט תדמית וסרט מוצר?

כאשר עסקים מעוניינים לקדם את העסק באמצעות סרט עבור העסק, הם בדרך כלל פונים לחברות הפקה ומבקשים להפיק סרט תדמית. לעומתם, חברות הייטק מגדירות צורך בסרט תדמית או בסרט מוצר. אם כך, מה ההבדלים ביניהם?

נבחן כעת, איזה סרט נדרש לפי סוג החברה:


חברה קטנה עם מוצר יחיד- כמובן לחברה שכזו, מומלץ להשקיע בסרט תדמית משולב, המציג את החברה והטכנולוגיה, אבל שם בעיקר דגש על המוצר ועל הייחוד שלו.

חברה בינונית עם מוצר מרכזי- אפשרי ללכת בגישה של החברה הקטנה, ולעשות סרט משולב, אולם בהשקעה נוספת ולא משמעותית, ניתן להפיק סרט תדמית אותו נעלה לאתר הבית של החברה, וסרט מוצר קצר נוסף על המוצר.

חברה בינונית/גדולה עם מספר מוצרים- לחברות כאלה, מומלץ להפיק הן סרט תדמית והן סרטי מוצר לכל מוצר, או לפחות סרט מוצר אחד על המוצר העיקרי שהחברה מעוניינת לקדם.
 
בכל מקרה, הכלל של Less is More נכון גם לסרטי תדמית וגם לסרטי מוצר. בכל אחד מהסרטים, יש לזהות לפני תחילת ההפקה, את הייחוד והבידול של החברה, הטכנולוגיה והמוצר (או השירות) ביחס לתחרות, ובהם להתרכז, תוך הדגשת הדברים במלל, בכותרות וב"אתנחתאות מוזיקליות", על מנת לאפשר ללקוח הפוטנציאלי להפנים את המסרים במכלול הערוצים. מומלץ מאוד להתייעץ עם יועצי שיווק לצורך גיבוש הבידול השיווקי של החברה.
 
בנוסף, אופי הסרט מוכתב מהמטרות השיווקיות. קיימות מטרות רבות ומגוונות להפקת סרטי תדמית, כגון: הגדלת מכירות, חשיפת מוצר חדש, מיתוג החברה, סרט לגיוס כספים ממשקיעים, שמירת יתרון תחרותי, סרט לתערוכה/כנס עובדים/כנס לקוחות/כנס מקצועי וכדומה. לכל אחד נדרש סרט תדמית או סרט מוצר, אבל- באופי שונה לחלוטין. לאחר שהוגדרו המטרות השיווקיות, חברת ההפקה תמליץ על אופי סרט התדמית או סרט המוצר בהתאם.

לסיכום, סרטי תדמית וסרטי מוצר שונים לחלוטין, בדגשים, בתכולה ובאופי הסרט. הגדרות שיווקיות מדויקות, עוד לפני תחילת ההפקה, יעזרו לחברות ההפקה לייצר סרטים שיתאימו במדויק לצרכים שלכם.למאמרים נוספים בנושא:  סרטי מוצר- סרטים שונים למוצרים שונים -  לחץ כאן

                                      מתי הפקת סרט מוצר היא הכרחית?  לחץ כאן
 

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים עבור העסק?

מעוניין להגדיל מכירות של מוצר חדש?
 

ראו תחילה דוגמאות לסוגי הסרטים השונים, עבור חברות הייטק

סרט תדמית לחברת הייטק

סרט תדמית- נועד בעיקר למתג את החברה, באמצעות סרט וידאו שיתאר את החברה, ואת הטכנולוגיה העיקרית שבה היא מתמחה. סרט התדמית ישים דגש על הדברים שהלקוח מעוניין לקדם, קרי- את הייחוד של החברה או הייחוד של הטכנולוגיה. הסרט יהיה בדרך כלל באורך של 2-3 דקות. סרט התדמית, או סרטון תדמית משמש למטרות מגוונות כגון: התקנה באתר הבית של החברה, מצגות חברה, כנסים, תערוכות וכד.
 

סרט מוצר למכונת חירור מהפכנית של חברה טכנולוגית

סרט מוצר- נועד בעיקר להציג מוצר מסוים של החברה, אשר אותו היא מעוניינת לקדם. כלומר, במקרה זה הדגש הוא על המוצר, ולא על החברה. כמובן, במידה והמוצר מתבסס על טכנולוגיה ייחודית, סרט המוצר יתאר גם את הטכנולוגיה בקצרה, אבל הדגש יהיה על הפתרון והייחוד שלו. הסרט בדרך כלל יהיה באורך של 1-2 דקות. סרטים כאלו מקובל בדרך כלל להתקין בדף המוצר באתר החברה (ולא באתר הבית של החברה). במידה והחברה מייצרת מספר מוצרים, מקובל להפיק סרט אחד לכל מוצר.
 

ראו סרט מוצר למערכת ניהול דיגיטלית של קווי ייצור שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית למוצר, או סרט מוצר, למערכת ניהול מתקדמת של קווי ייצור, אשר נותנת ללקוחות אבטחה של שיפור ניהול הייצור, ואבטחת האיכות של המוצרים שבקו הייצור. סרט המוצר מבוסס ברובו על צילומי וידאו של המערכת, כולל צילומים של המערכת כפי שהיא מותקנת אצל לקוח מרוצה. תיאור המערכת מבוסס על גרפיקה דינאמית, מה שמאפשר הבנה קלה ופשוטה של מרכיבי המערכת וצורת פעולתה. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי מוצר, שהופקו למוצרים שונים ומגוונים, כאשר כל אחד מהם הוכיח את היעילות שלו בקידום המכירות של אותם מוצרים

יהב הפקות- סרטי מוצר שיווקיים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות