יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מה ההבדל בין סרטוני תדמית לאתר עסקי ולרשתות חברתיות?
לערוצי מדיה שונים- נדרשים סרטים שונים
קיים הבדל מהותי בין סרטוני תדמית שמעלים לאתר החברה, לבין סרטוני תדמית המשמשים לקידום ברשתות חברתיות. ההבדל העיקרי הוא:

- סרטון תדמית לאתר החברה- סרטון מקיף יחסית של עד 2 דקות, אשר מציג את היכולות של החברה והבידול שלה ביחס לפתרונות מתחרים

- סרטון תדמית לרשת חברתית- סרטון קצר של 30-60 שניות, המתמקד בנושא יחיד, ומציג אותו בצורה הכי אטרקטיבית ומושכת

לכאורה, הבדלים כאלה מהותיים מחייבים הפקות שונות, כאשר לכל סוג סרטוני תדמית מוצגת העלות עבור הפקה זו. בהרבה מקרים מדובר על הכפלת מאמץ, וכפועל יוצא גם הכפלת העלות.

אבל, בכדי להוזיל עלויות, ניתן להיות יותר יעילים, ובתכנון נכון מראש אפשר באותה הפקה לייצר גם סרטוני תדמית לאתר החברה, וגם סרטוני תדמית לרשתות חברתיות, בתוספת עלות סבירה (ולא בהכפלת העלות).

ראו לדגומא הפקה אחת שבוצעה לרשת מוסכים אשר פיתחו שיטה ייחודית לתיקון פגיעות פח של רכבים, ללא צורך בצביעה מחדש. במסגרת ההפקה הפקנו סרטון תדמית מקיף לאתר הבית של רשת המוסכים, וכן כמה סרטוני תדמית קצרים לקידום ברשתות חברתיות.
לסיכום, לאמצעי מדיה שונים נדרשים סרטוני תדמית שונים. אבל, בתכנון נכון מראש ניתן לחסוך עלויות, ובאותה הפקה להפיק גם סרטוני תדמית לאתר החברה וגם סרטוני תדמית לקידום בפייסבוק.אולי יעניין אותך גם:      איזה עסק צריך סרטון תדמית?


                                   למה סרטון תדמית כל כך יקר?

מנהל שיווק- מתכנן קמפיין שיווקי ברשתות החברתיות?

מעוניין לחדור לשווקים חדשים או לסוג לקוחות חדשים?
 

ראה תחילה סרטון תדמית לאתר הבית של רשת מוסכי אלומה

מדובר על סרטון תדמית של כדקה וחצי, המצולם כולו בוידאו, ומלווה בקריינות מקצועית, אשר מציג 3 סוגי פגיעות אופייניות ברכב, אשר גורמים לפגיעה בפח שרשת המוסכים יכולה לפתור, ובסרטון מוצג בוידאו כיצד זה נעשה.

ראה לדוגמא סרטוני תדמית לפייסבוק עבור רשת מוסכי אלומה

כאן מוצגים שלושה סרטוני תדמית קצרים, כל אחד של כ- 40 שניות, ונועדו לקידום שיווקי בפייסבוק. בכל סרטון מוצג תרחיש אופייני אחר של פגיעה ברכב, ואיך הרשת מטפלת בכאלה בעיות. הסרטים הם הומוריסטיים, קצרים ומעבירים את המסרים בצורה פשוטה וברורה, כך שבהחלט מתאימים לפרסום ברשת חברתית. כל הסרטים הם בעצם 'קיצור' של סרטון התדמית, כאשר כל התהליך בוצע בהפקה אחת.
איך לחסוך עלויות בהפקת סרטוני תדמית לאתר העסקי ולרשתות חברתיות?
 
ראו להלן כמה המלצות חשובות, כאשר מתכננים הפקה של סרטוני תדמית לאתר עסקי של חברות, ובנוסף סרטוני תדמית לשיווק ברשתות חברתיות:

1. תחקיר מקיף- במסגרת התחקיר, להבין לעומק את ניכולות של העסק, ומה תוכניות השיווק שלו. 

2. תסריט מאסטר, ותסריטי משנה- להכין תסיר ראשי (מאסטר) שהוא התסריט לסרטון התדמית של האתר, וממנו לגזור תסריטי משנה לכל סרטוני התדמית המתוכננים לרשתות החברתיות. לדאוג שהקלטת הקריינות תכלול את הקיינות של כל הסרטונים

3. צילומים לכל הסרטונים- צריך לוודא שצילומי הוידאו יספקו חומרי גלם לכל הסרטונים, ולבצע צילומי השלמה במידה ונדרש דברים מיוחדים לסרטונים השונים

4. עריכה מותאמת- קודם כל לערוך את סרטון המאסטר שמותאם לאתר החברה, ולקבל עליו את אישור הלקוח. רק לאחר מכן, לגזור מתוכו את כל הסרטונים הנדרשים לקידום ברשתות החברתיות. 

ראו סרטון תדמית למערכת תאורה חדשנית לבית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 25 שניות, שהוא אחד מתוך סדרה של סרטוני תדמית קצרים, שנועדו לקדם שיווקית מערכת תאורה חדשנית לבית ברשתות חברתיות. לצורך כך, כל אחד מסרטוני התדמית הוא באורך של עד 30 שניות, כאשר כל המידע מועבר בצורה ויזואלית, ללא כל צורך בקריינות או בכותרות על מנת להבין את כל המסרים. זה בדיוק מה שנדרש בהפקה של סרטוני תדמית לרשתות חברתיות. אנשים מקדישים שניות בודדות לקבלת החלטה אם להמשיך לצפות, ובדרך כלל בלי להפעיל את הסאונד. הצורך במספר סרטונים הוא כדי לאפשר הצגה של מגוון גדול של סיטואציות ביתיות שהמערכת תאורה החדשה פותרת.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למצלמת דרך לרכב שהפקנו לאחרונה

ראו סרטון תדמית באורך של כדקה, שנועד לקדם מכירות של מצלמת דרך חדשה לרכב, בעיקר בפרסום ברשתות חברתיות. לכן, סרטון התדמית הותאם במיוחד לצפייה ברשתות חברתיות, וזה כולל: אורך של עד דקה, הפנייה היא אל קהל יעד מאוד ממוקד (הורים מודאגים שנותנים את הרכב לילדים) הן מבחינת הנושא והן מבחינת הטירגוט רק אל קהל היעד ברשת החברתית, קריינות מכילה ומדרבנת, כל הויזואל ברור לחלוטין גם כאשר לא שומעים את הקריינות כמו שמקובל ברשתות חברתיות, כאשר בנוסף יש גם כתוביות בתחתית המסך של כל הנאמר בקריינות, וכותרות גדולות להדגשת המסרים העיקריים. ואכן, הסרטון הפך כמעט לויראלי, עם עשרות אלפי צפיות ושיתופים רבים של האוכלוסיה שטורגטה. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות