יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מהם השימושים העיקריים של סרט תדמית שמפיקים עבור עסק?
נכתב: מרץ 2024
לסרט תדמית שמפיקים עבור עסק יכולים להיות שימושים רבים
בשנים האחרונות די השתרש שלצורך חיזוק התדמית של העסק, מומלץ להפיק סרט תדמית עבור העסק, וכדי לקדם מוצרים, כדאי להפיק סרטון תדמית למוצר. אבל, זה ממש לא המצב. לסרט תדמית שמפיקים עבור עסק יכולים להיות שימושים רבים, ומאוד חשוב להגדיר אותם מראש לחברת ההפקות של סרטי תדמית, כי לפי השימושים ניתן להכין סרט תדמית שיענה בצורה מיטבית על השימוש, ויניב את התוצאות הרצויות עבור העסק. 

מטרת מאמר זה היא להציג את השימושים העיקריים בסרט תדמית שמפיקים עבור עסק, ומה המשמעות מבחינת הסרט בכאלה שימושים.

אלה השימושים העיקריים של סרט תדמית שמפיקים עבור עסק
אלה השימושים העיקריים שניתן לעשות בסרט תדמית שמפיקים עבור עסק או חברה, לא לפי סדר החשיבות, והם: 


1. הכרת המותג ובניית זהות- זהו אחד השימושים הכי נפוצים לסרט תדמית שמפיקים עבור עסק. סרט תדמית לעסק מאפשר לעסק להציג את עצמו ואת המוצרים או השירותים שלו, בפני ציבור הלקוחות באופן מקצועי ואסתטי. הסרט מסייע בבניית זהות מותגית ייחודית ובהגדלת המודעות למותג בין הצרכנים.

2. יצירת קשר עם הלקוח- סרטי תדמית יכולים ליצור קשר ריגשי עם הלקוח, ולהעביר את ההודעה של העסק באופן מרגש ומשכנע. הסרטים מאפשרים לחברה ליצור קשר אישי עם הלקוח ולהציג לו את הערך של החברה ואת רעיונותיה באופן ישיר.
 
3. הסברת מוצר או שירות- סרט תדמית מציג באופן ברור ומרשים את המהות של המוצר או השירות של העסק, ואת היתרונות שלהם. הם יכולים להציג את המוצר בפעולה, להציג את תכונותיות ואת היתרונות שלו באופן חזותי ומרשים. 

4. שיווק חדשני ויצירתי- סרטי תדמית מאפשרים לעסק להשתמש ביצרתיות ובחדשנות, כדי להעביר את ההודעה שלו באופן מעוצב ומרשים. הם מספקים פלטפורמה לביצועי קריאטיבים, ולשימוש בטכנולוגיות חדשניות כגון: גרפיקה דינאמית, תלת ממד, אנימציה וכן הלאה. 

5. קידום מכירות- סרט תדמית יכול לסייע בקידום מכירות ובהגברת רווחים על ידי הצגת המוצרים והשירותים בצורה מרשימה ומשכנעת. הוא מסייע לשפר את המודעות למוצר, ולהגדיל את העיניין בקרב קהל היעד.  

6. הסברת תהליכים ושיטות עבודה-  סרטי תדמית יכולים לשמש ככלי להסברת תהליכים ושיטות עבודה בעסק. לדוגמה, חברות טכנולוגיה יכולות להשתמש בסרט התדמית כדי להסביר איך המוצרים פועלים, או איך משתמשים בהם, או אפילו איך הם משתלבים במערכות אחרות, כפי שהם אמורים לעבוד בפועל בשטח.

7. הצגה פיזית של מוצר סופי- לעסקים שמפתחים ומשווקים מוצרים פזיים או תוצרים יחודיים, ניתן באמצעות שימוש בצילומי וידאו בסרט התדמית, להציג את המוצרים באופן מרשים ואת היתרונות של לקהל היעד, ובכך גם להשיג אמינות לקיום המוצר.
 
8. כלי להדגמת פעולת מוצרים- כיום כשהשיווק של מוצרים הוא גלובלי, במקום לבצע הדגמה פיזית של המוצרים בתוך העסק, או בחדרי תצוגה, ניתן באמצעות סרט תדמית להציג את המוצר בפעולה, באופן אמין ומרשים דרך צילומי וידאו.  

9. הגדלת חשיפה וגיוס לקוחות חדשים- סרטי תדמית מעניקים לעסקים נוכחות חזותית חזקה ברשת ובפלטפורמות השיווק השונות. הם מאפשרים לעסקים להציג את עצמם באופן מקצועי, אטרקטיבי ומשכנע בפני קהל רחב, שעד לאותו זמן לא נחשף לעסק ולמוצרים. בכך, סרטי תדמית תורמים לחשיפה מוגברת של העסק והמוצרים, ופונים בעצם ללקוחות פוטנציאלים חדשים. 

10. גיוס מימון ממשקיעים- סרט תדמית הוא כלי מצויין לפנייה למשקיעים, לצורך גיוס מימון להשלמות פיתוח ותחילת שיווק של מוצרים חדשים. בסרט התדמית ניתן להציג למשקיעים את גודל השוק הצפוי לפיתוח החדש, ומה היתרונות של המוצר ביחס לחלופות, וכן את צוות ניהול הפיתוח. סרט תדמית אמנם לא מסיים את תהליך הגיוס, אך ברוב המקרים הוא פותח דלתות אצל משקיעים, עבור פגישה להצגה מפורטת של הפיתוח והגיוס הנדרש.    

11. יצירת לגיטימציה ומהימנות-  סרט תדמית מקצועי ומרשים, מעניק לעסק מראה מהימן ומקצועי. כאשר לקוחות צופים בסרט תדמית מרשים, הם מפיקים אמון כלפי העסק ומזהים אותו ככזה איכותי ורציני. סרטי תדמית הם כלי חשוב ביצירת לגיטימציה בשוק.

12. בנייה ושימור של דימוי חיובי- העסק נהנה מיתרון גדול, כאשר הוא מצליח לבנות ולשמר דימוי חיובי בקרב קהל היעד. סרט מאפשר לעסק לשלוט בנרטיב, לספר את הסיפור שלו בדרך שהוא רוצה ולהדגיש את החזון, הערכים והיתרונות שלו. מסרים חזותיים חדים וחיוביים תורמים להטמעת דימוי מותג חזק וחיובי.

13. גיוס והשארת כוח אדם איכותי- סרט תדמית יכול לשמש ככלי יעיל לגיוס עובדים חדשים ומוכשרים לעסק. על ידי הצגת התרבות הארגונית, הערכים והיתרונות של מקום העבודה, העסק יכול למשוך מועמדים ]וטנציאלים איכותיים. כמו כן, סרט כזה עשוי לתרום להשארת עבודים קיימים בארגון, ואפילו להגביר את המוטיבציה שלהם. 

14. מיצוב העסק כמוביל תחום- סרט תדמית איכותי ומרשים, יכול לסייע בהצגת העסק כמוביל ומומחה בתחומו. כאשר לקוחות חשים שהם נחשפים למקצועיות, ניסיון וידע עמוקים, הדבר יכול להקנות לעסק יתרון תחרותי משמעותי.

 

אבל, אין סרט תדמית אחד לשימושים שונים

מכל מה שכתבתי למעלה, על השימושים הרבים של סרט תדמית, ניתן בטעות לחשוב שניתן להפיק סרט תדמית אחד, ולהשתמש בו לצרכים שונים. ובכן, זה ממש לא המצב. בתחילת התהליך של הפקת סרט תדמית, חייבים להגדיר לחברת ההפקות של סרטי התדמית, מה המטרה המדוייקת של סרט התדמית, ואיך הולכים להשתמש בו ולהפיץ אותו. על בסיס זה, חברת ההפקות מציעה את התוכן של סרט התדמית, שיאפשר את השגת המטרות המוצהרות של סרט התדמית שמפיקים עבור אותו עסק. ברוב המקרים, יש שוני מהותי בין המטרות השונות, ואפילו סיכוי נמוך שניתן יהיה להשתמש באותו סרט אפילו לשתי מטרות שונות. 

 
לסיכום,  סרט תדמית הוא כלי רב תכליתי ויעיל ביותר עבור עסקים מכל הסוגים והגדלים. סרט תדמית תורם להצלחה בתחומים חיוניים כגון: שיווק, מכירות, גיוס כוח אדם, דימוי ומיצוב תחרותי. מאמרים נוספים בנושא:     מה עלות הפקת סרט תדמית לעסק?                                       תיק עבודות של סרטי תדמית של יהב הפקות

מנהל שיווק- מעוניין לקדם את העסק באמצעות הפקת סרט תדמית?

מעוניין לדעת במה תוכל להשתמש בסרט התדמית של העסק?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו תחילה סרט תדמית לגיוס מימון ממשקיעים 

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לגיוס ממימון ממשקיעים להשלמת פיתוח של מוצר חדשני. הסרט מציג בצורה מקצועית, איכותית וברורה את גודל השוק, את הסרטטוס של המוצר, כולל הדגמת פעולה של המוצר מצולם בוידאו, וכן רואים ושומעים את היזם. אין ספק שכזה סרט תדמית יכול לסייע משמעותית בגיוס המימון הנדרש לפיתוח, דרך פתיחת דלתות של משקיעים.

ראו סרט תדמית לחברה מובילה בתחום ההובלות ועבודות מנוף

מדובר סרט תדמית לחברה מובילה בתחום עבודות מנוף, הובלות וחומרי ביניין. הסרט כולל צילומי וידאו שמציגים את הגודל של החברה, כמות הרכבים והפרוייקטים הענקיים בהם החברה מעורבת, מה שמחזק את המיתוג של החברה, וההובלה בתחום בו היא פועלת. צילומי נוידאו הם גם צילומים קרקעיים, וגם צילומים מרחפן.

ראו סרט תדמית לגיוס מימון ממשקיעים לבנייה מודולרית חדשנית

 גם כאן מדובר על סרט תדמית לגיוס מימון ממשקיעים מוסדיים, באורך של כ- 3 דקות. גם סרט תדמית זה מציג בצורה ברורה ומרשימה, את גודל השוק הצפוי לבנייה המודולרית החדשנית, דרך מחקר שוק רציני. בנוסף, מציגים עבודות בנייה שכבר בוצעו בשיטה המדוברת, וכן את התשתיות שקיימות בחברה לבנייה המודולרית בתוך החברה, לפני היציאה לשטח, וכן את כל היתרונות שהשיטה מאפשרת.

ראו סרט תדמית למרכז הקונגרסים בירושלים

זהו סרט תדמית מעודכן לשנת 2023, שהופק עבור מרכז הקונגרסים בירושלים- בינייני האומה, שנועד לחשוף את המקום ללקוחות חדשים בכל העולם, תוך הצגת המובילות של המרכז בישראל. בסרט שמצולם בוידאו, הן קרקעי והן מרחפן, מיצגים גם את היתרונות של הסביבה בה המרכז נמצא, עם קירבה לאתרי תיירות חשובים, וכן את היכולות המגוונות שקיימות במרכז הקונגרסים, כולל אולם אחד שהוא מהגדולים הישראל.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות