יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
כמה זה מורכב להכין סרטון תדמית?
עודכן: אוקטובר 2023
לעסקים בינוניים וגדולים- מאוד חשוב לחזק את התדמית שלהם מול קהל היעד
כמובן, כל עסק חייב לגדול ולצמוח במכירות, בכדי להגידל את הערך לבעלי העסק. אבל, עסקים בינוניים וגדולים חייבים גם לחזק את התדמית שלהם מול קהל היעד, בכדי לשכנע את קהל היעד שלהם שהם בוחרים נכון, בכל פעם שהם מבצעים רכישה מאותו עסק. כלומר, חיזוק תדמית לא נועד באופן ישיר להגדלת מכירות, אלא לחיזוק הבטחון של קהל היעד בעסק, ממנו הם ביצעו רכישה, ואולי בהמשך יבצעו עוד רכישות.

הכלי היעיל ביותר לחיזוק תדמית של עסק הוא סרטון תדמית. אבל, מדובר על משימה מאוד מאתגרת, על מנת שהסרט שמפיקים באמת יצליח ליצור תדמית מחוזקת בעיניי קהל היעד. 

לפני שנציג מהם האתגרים העיקריים בהפקת סרטון תדמית, ראו מקבץ קצר מתוך מגוון גדול של סרטוני תדמית שהפקנו לאחרונה:

אז מה האתגרים העיקריים בהפקת סרטון תדמית?

האתגרים העיקריים בהפקת סרטון תדמית לעסק, באופן שיחזק את התדמית של העסק, הם :

1. הגדרה של קהל היעד- על מנת לחזק את התדמית של העסק, חייבים קודם כל להכיר את קהל היעד של העסק. חייבים להבין מהם הצרכים של אותו קהל יעד, באיזה בעיות הם נתקלים, למי הם נחשפים בצורה רבה ומה אותם עסקים מציעים להם, וכן הלאה. מדובר על מידע שיווקי רב, שרק באמצעות תחקיר מעמיק של איש שיווק ברמה גבוהה, ניתן להבין את מכלול הנושאים. לצורך כך, חברת ההפקות ממנה איש תחקירים, עם ניסיון שיווקי רב, ומבצעת תחקיר מעמיק מול העסק שהזמין את סרט התדמית, ובעיקר- מול מנהל השיווק של העסק, שהוא זה שמכיר הכי טוב את קהל היעד. 

2. מציאת הערכים המיוחדים שהעסק יכול לספק לקהל היעד- התחקיר נועד לאסוף נתונים שידועים למנהל השיווק של העסק, ובהמשך לנתח אותם לעומק מול מידע נוסף שהתחקירן אוסף על קהל היעד. אחד הנושאים החשובים בתחקיר הוא להבין לעומק מה המתחרים של העסק מציעים לאותו קהל יעד, והאם ישנם חסכים וצרכים שהעסק יכול לספק בצורה יותר טובה לקהל היעד.  זיהוי הצרכים והחסכים של קהל היעד הם הנושאים הכי חשובים להצגה במסגרת ההפקה של סרט התדמית לעסק. זהו השלב הכי חשוב בהפקה, כי אלה הנושאים שמחזקים משמעותית את התדמית של העסק מול קהל היעד. שימו לב שכתבתי 'ערכים' ולא 'טכנולוגיה' שכמעט כ עסק כל כך גאה להציג, מכיוון שאף אחד לא קונה 'טכנולוגיה' חכמה וחדשנית ככול שלא תהיה. אנשים מוכנים להשקיע כסף בדברים שעוזרים להם, בפתרון בעיות קיימות, ואם הטכנולוגיה החדשנית עוה את זה, צריך לדבר על הבעיות שהן פותרות, והערך שהלקוח הסופי יכול לקבל, בלי להיכנס לאיך הטכנולוגיה באמת עושה את זה, כי זה מעיניין רק מהנדסים, ולא את הצרכנים של הפתרונות הטכנולוגים.

3. תרגום של הצגת הערכים לתסריט- כאשר מבינים מהם הערכים המיוחדים שהעסק יכול לספק לקהל היעד, המידע מועבר לקופירייטר של חברת ההפקות, והוא זה שאמור להכין תסריט מפורט, כולל תסריט קריינות, שיתרגם את הערכים למידע ויזואלי שיוצג לקהל היעד. חשוב שהתסריט יועבר לאישור הלקוח, לפני התקדמות בתהליך ההפקה. 

4. הפקת סרטון התדמית- עכשיו, שיש תסריט מאושר על ידי הלקוח, האתגר הבא הוא להפיק את סרטון התדמית לעסק, באופן שהערכי יוצגו בצורה הכי ברורה לכל אדם בקהל היעד המוגדר. מניסיוננו, הדרך הכי יעילה לעשות את זה היא באמצעות הפקת סרט תדמית לעסק שמבוסס על צילומי וידאו. הסיבה היא כי אנשים אוהבים לראות במו עיינייהם את העסק, את אנשי העסק, את התשתיות הפיזיות של העסק, ואת קווי המוצרים העיקריים. ואכן וידאו עושה את זה בצורה הכי טובה ומשכנעת. הוידאו מחזק את החיבור הרגשי של קהל היעד עם העסק, מה שבהחלט מחזק את המיתוג והמובילות של העסק, כאשר קיים כזה חיבור רגשי. 

5. להגיע אל קהל היעד- ההצלחה של סרטון התדמית תלויה בכך שהסרט אכן יגיע לקהל היעד, ושהוא יצפה בו. לכן, לא מספיק להפיק את סרטון התדמית, ולהעלות אותו לדף הבית של העסק. חייבים להפיץ את הסרטון לקהל היעד, לפי המקומות בו הוא מחפש מידע. מומלץ להפיק קמפיינים בדיגיטל, תוך טרגוט מדוייק של קהל היעד. בהנחה שהסרטון באמת יוצר ערכים לקהל היעד, סביר שכאשר הוא 'נתקל' בדיגיטל בסרטון, הוא יקליק עליו, ויצפה בחלקו, לא בכדי לרכוש משהו בהכרח, אלא אפילו בכדי לראות שאכן העסק מבין אותו ואת צרכיו, ושיש לו את הפתרונות לכך. זה השלב הכי חשוב בהפקה, ואתגר שיש להשקיע בו מחשבה רבה, ותקציב הפצה משמעותי, כך שניתן יהיה באמת להגיע לקהל היעד.

 
לסיכום,  סרטון תדמית לעסק הוא הכלי היעיל ביותר לחיזוק התדמית של העסק, בתנאי שהופק אחריי הבנה מעמיקה בצרכים של קהל היעד, ושאכן הסרט הגיע אל קהל היעד שבדיגיטל.
  


מאמרים נוספים בנושא:     איך ניתן ליצור סרטון תדמית במחיר נכון עבור העסק?                                       סרטון תדמית למוצר- להתמקד בעיקר!

מנהל עסק- מעוניין לחזק את המיתוג של העסק?

מעוניין להציג את המובילות של העסק בתחום העסקים העיקרי שלכם?

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו מקבץ מתוך סרטי תדמית לעסקים שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון באורך של כדקה, שהוא למעשה שואוריל 2022 Showreel של יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים. סרטון זה כולל קטעים קצרים מתוך מגוון של סרטוני תדמית שהפקנו לעסקים שונים. ניתן לראות מסרטון זה את מגוון סגנונות ההפקה הרבים, אותם אנחנו מתאימים לכל עסק, כך שיציג אותו בצורה ייחודית ומושכת.

ראו סרטון תדמית ליצרנית ציוד קוסמטי- רפואי

מדובר על סרטון תדמית לחברה שפיתחה ומשווקת סדרת מוצרים לטיפולים קוסמטים-רפואיים, שהם מובילים עולמיים בתחום. מטרת סרט תדמית זה היא לחיזוק המיתוג של העסק. הסרט מבוסס כולו על צילומי וידאו של העסק, כולל קווי המוצרים השונים, ומהם הערכים המיוחדים שהם מספקים לקהל היעד. הסרט מלווה בקריינות מקצועית באנגלית, כי מטרת הסרט היא לחזק את המיתוג של העסק בארצות הברית.

ראו סרטון תדמית לחיזוק המיתוג של בנייני האומה בירושלים

במטרה לחזק את המיתוג של בנייני האומה בירושלים, הפקנו סרטון תדמית זה, אשר מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו של המקום, הן בצילומי וידאו קרקעיים בתוך החללים השונים של בנייני האומה, והן צילומי וידאו מרחפן, מה שמאפשר לראות את המרכז מבחוץ, וכן להציג את הגישה הנוחה למקום, שזה משמעותי מבחינת קהל היעד. הסרט גם כולל תיאור של כל החידושים הטכנולוגים ששולבו במקום במהלך שנות הקורונה, ועכשיו נותנים לקהל היעד יתרונות רבים, שלא קיימים במקומות אחרים.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות