יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מהו 'גיבוש קונספט' לסרטון תדמית?

מה כולל השלב של 'גיבוש קונספט'?


אחרי שהעסק החליט להפיק סרטון תדמית, מתחיל שלב ההפקה על ידי חברת הפקת סרטוני תדמית לעסקים. שלב גיבוש הקונספט הוא שלב בהפקה שבין התחקיר לבין כתיבת התסריט. כלומר, לאחר שהסתיים התחקיר, ומבינים מה הייחוד של העסק, ומבינים מהם המסרים השיווקיים שמעוניינים להעביר, מתחיל שלב גיבוש הקונספט, שעקרונית כולל שני נושאים:

1. גיבוש קונספט ויזואלי- שמשמעותו 'איך יראה הסרט מבחינה ויזואלית'?

2. גיבוש קונספט שיווקי- שמשמעותו באיזה ערוצים ישווק הסרט?

 

מה כולל שלב 'גיבוש קונספט ויזואלי'?


בשלב זה מחליטים על בסיס המידע שנאסף במהלך התחקיר, איך יראה סרטון התדמית מבחינה ויזואלית. ההתלבטות בדרך כלל היא בין החלופות העיקריות הבאות:

1. סרטון וידאו- הכוונה שסרטון התדמית יתבסס על צילומי וידאו. בקונספט הויזואלי אין צורך להחליט 'איפה יצולם הסרט'. את זה משאירים לתסריט, בו מוגדר גם הלוקיישן של הצילומים (בעסק, צילומי חוץ, צילומים באולפן וכד). 

2. סרטון אנימציה/גרפיקה דינאמית- הכוונה שהעסק או המוצר יתוארו באמצעות הפקת סרטון תדמית באנימציה/גרפיקה דינאמית, ללא צורך בשילוב של צילומי וידאו

3. סרט היברידי- הכוונה לסרטון תדמית המשלב כמה טכנולוגיות הפקה, כלומר: צילומי וידאו, אנימציה/גרפיקה דינאמית ו/או הדמיות תלת ממד.

 

מה קריטריון ההחלטה בין החלופות השונות?


הקריטריון העיקרי שקובע באיזה חלופה בוחרים הוא: מה יעביר את המסר בצורה הכי יעילה? בשלב הזה מתקיימים דיונים בתוך חברת ההפקה של סרטוני התדמית, כשמעורבים בכך האנשים שבצעו את התחקיר, מפיק הסרטון, והקופירייטר, במטרה לקבל החלטה. אין כללי אצבע בנושא שאוכל להגדיר למקרה א' מתאים סרט וידאו, בזמן שלמקרה ב' מתאים סרט אנימציה. כל עסק הוא עולם ומלואו, וההחלטה צריכה להתקבל בהתאם לעסק הספציפי.

 

מקרה שהתלבטנו בין סרטון וידאו לסרטון אנימציה


לפני כשנה, התחלנו בהפקת סרטון תדמית לחברת שורו, שעוסקת במחזור אלקטרוניקה. לחברה ישנן תשתיות מאוד מרשימות, שבידל אותה מהמתחרה הישראלית העיקרית, ולכן חשבנו שכדאי שסרטון התדמית יהיה מבוסס על צילומי וידאו במעסק. אבל, כל הקונספט של 'מחזור אלקטרוניקה' הוא יחסית חדש, ולא מספיק מוכר על ידי הלקוחות. נדרש היה להציג את הקונספט בצורה מפורטת, ואין ספק שהדרך הנוחה ביותר להצגת קונספט חדש היא באמצעות סרטון בגרפיקה דנאמית. לאחר הרבה התלבטויות, הן פנימית בחברת ההפקה, והן עם הלקוח, הוחלט להפיק שני סרטונים: סרטון וידאו להצגת התשתיות, וסרטון אנימציה להצגת הקונספט.

ומה כולל שלב 'גיבוש קונספט שיווקי'?


זהו השלב הנוסף ב'גיבוש הקונספט', בו מבינים בתיאום עם הלקוח באיזה ערוצי שיווק מתכננים לשווק את סרטון התדמית. לערוצי השיווק גם יש השפעה על הקונספט הויזואלי. לדוגמא, אם הערוץ העיקרי של השיווק הוא הרשתות החברתיות, סרטון התדמית חייב להיות בעל מאפיינים שמותאמים לערוץ זה, כגון: אורך מאוד קצר, דינאמיות גבוהה, כל מה שמוצג חייב להיות גדול וברור, וכן הלאה. 


לסיכום, גיבוש קונספט לסרטון התדמית הינו השלב שמתבצע אחריי תחקיר בעסק, ומטרתו לעצב איך יראה הסרטון מבחינה ויזואלית, כאשר השלב הבא הינו כתיבת תסריט לסרטון. האפשרויות העיקריות הינן: סרט וידאו, סרט אנימציה או סרט היברידי.אולי יעניין אותך גם:    צילום סרטון תדמית ברכב


                                 צילום סרט תדמית לעסק באולפן מסך ירוק

 
 

מנהל שיווק- מעוניין בהפקת סרטון תדמית עבור העסק?

מעוניין לפנות לקהלים חדשים, או לפרוץ לשווקים חדשים?
 

ראה תחילה את סרטון התדמית לשורו שהופק באנימציה

בסרטון תדמית זה, מוצג הקונספט של 'מחזור אלקטורוניקה' באנימציה מסוג גרפיקה דינאמית, שזו הדרך הפשוטה והנוחה להצגת קונספט חדש. בסרטון גם מציגים מה הייחוד של שורו, ולמה ללקוחות מומלץ לאמץ את הפתרון של החברה.

ראה את סרטון התדמית לשורו המבוסס על צילומי וידאו

בסרטון תדמית זה, מוצגות התשתיות של החברה, דרך צילומי וידאו בכל המקומות הפיזיים בהן מבוצעת עבודת מחזור. באופן כזה, אחריי שרואים את הסרט שמציג את הקונספט, וצופים בסרטון זה, ניתן לראות בדיוק איך התהליך מבוצע, ושאכן לחברת שורו יש את כל התשתיות המתאימות לתמוך בתהליך בצורה הכי מקצועית. 

ראו סרטון תדמית ליצרנית ציוד קוסמטי-רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית קצר, לחברת אקטיב מערכות, מפתחת, מייצרת ומשווקת של ציוד קוסמטי רפואי מתקדם. ביחד עם הלקוח, גיבשנו קונספט ויזואלי המבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו, הן של המכשירים באולפן מסך ירוק, והן של הדגמת השימוש במכשירים השונים על דוגמנית בחדר טיפולים. באופן כזה, קהל היעד יכל לראות בפועל גם את הציודים עצמם, וגם את השימוש הנוח בכל נכשיר, תוך הצגת היתרונות הטכנולוגים היישומיים של כל מכשיר. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למערכת ניהול דיגיטלית שהפקנו לאחרונה

סרטון תדמית זה באורך של כ- 1.5 דקות, נועד לקדם שיווקית מערכת ניהול חדשנית לקוויי ייצור במפעלים. עבור מערכת זו, גובש קונספט ויזואלי היברידי, כלומר כזה שמשלב סרט המצולם בוידאו, עם סרט הכולל קטעי אנימציה והדמיות תלת ממד. המטרה הייתה להציג בכל נושא את צורת ההפקה הכי מתאימה לנושא. כלומר, בכדי להציג את המערכת כפי שהיא נראית, וכפי שהיא מותקנת אצל לקוח קיים, צילמנו אותה בוידאו. בכדי להסביר כיצד המערכת פועלת, הצגנו את הקונספט באמצעות אנימציה בגרפיקה דינאמית. ובכדי להציג את המכלולים השונים של המערכת בצורה דינאמית בצענו הדמיות תלת ממד של חלקי המערכת. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות