יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מאחורי הקלעים של הפקת סרט תדמית לחברת נדל"ן

מה היה האתגר בהפקת סרט תדמית לחברת נדל"ן?

התבקשנו על ידי חברת נדל"ן, להפיק עבורם סרט תדמית לקידום מכירות של קרקעות חקלאיות באזור חדרה למקיעים פרטיים, שאמור לעבור הפשרה למגורים (בלי מועד ידוע). מכירת קרקעות הוא אתגר מאוד משמעותי מבחינת מכירות, מכיוון שמדובר על מכירת 'חלום' של משהו שיתממש בעוד כמה שנים, בלי כל התחייבות לתאריך מתי זה יקרה. בדרך כלל, מי שרוכש כאלה קרקעות אתה משקיעים כבדים, מה שנקרא 'כרישי נדל"ן', שמוכנים להשקיע במשהו שישא תשואות גבוהות בתוך כמה שנים. הם מבצעים בדיקות יסודיות, ומוכנים לקחת את הסיכון שהנושא יתממש בעתיד. לקוחות פרטיים יותר נרתעים מכאלה הזדמנויות. בנוסף, אין מה להראות ללקוחות כאלה, כי מדובר רק על שטח אדמה חקלאית. אין בניינים, אין עבודות בשטח, כלום- יש רק חזון ותקווה. אלה יוצרים קושי משמעותי במכירות, ונדרשנו לשהקיע מחשבה רבה באיך להפיק את סרט התדמית, כך שיניב תוצאות.

ראו את סרט תדמית המקיף שהפקנו לחברת הנדל"ן

מדובר על סרט תדמית מקיף באורך של כ- 4 דקות, אשר מציג את כל היתרונות שברכישת קרקע במחם בחדרה, כאשר עיקר הויז'ואל הוא צילומי וידאו איכותיים מרחפן. הצילומים מכסים הן את השטח המדובר לרכישה, והן מקומות נהדרים בחדרה, החל משכונת עין הים המרהיבה שסמוכה לים, ושכונת אקו פארק המרשימה בתכנון הסביבתי שלה. בסרט משולבים גם מספר קטעי וידאו שנרכשו ממאגרי Stock Footage, בכדי לדמות נושאים שאמורים להיבנות במקום. סרט התדמית מלווה בקריינות מקצועית. הסרט מותאם לאתר החברה, ולצפיה של לקוחות פוטנציאלים שמעוניינים לקבל את הסיבות העיקריות למה כדאי להם לרכוש את הקרקע.

לסיכום, לצורך קידום מכירות מומלץ להפיק סרט תדמית שיועלה לאתר החברה, ויכול להיות מקיף ומפורט, אבל לצורך העלאה לרשתות חברתיות, מומלץ לגזור מתוך הסרט המקיף סרטון מקוצר באורך של עד דקה.

 



למידע שימושי נוסף בנושא:      מה באמת היתרונות של סרטי תדמית-  לחץ כאן



                                             סרט תדמית בעולם דיגיטלי-  לחץ כאן


 

מה המלצנו בעקבות התחקיר שבצענו?

בצענו תחקיר מקיף ביחד עם מנהלי חברת הנדל"ן, על הנושאים החשובים להדגשה ללקוחות פוטנציאלים פרטיים, ובנסוף סיירנו בשטח המדובר ובאתרים מרכזיים בחדרה, ובעקבותיו המלצנו על הנושאים הבאים:

1. שימוש מירבי בצילומי וידאו מרחפן- צילומים מרחפן באיכות גבוהה נראים נהדר, כמעט ולא משנ מה מצלמים. לכן, בעקבות הסיורים בשטח, המלצנו להרבות בצילומים מרחפן הן של השטח המתוכנן להפשרה ולבנייה, והן של שכונות ואתרים אטקרטיביים שבחדרה, ושהם יהיו הצילומים העיקריים שישולבו בסרט התדמית.

2. הצגת העתיד דרך חומרים ממאגרי וידאו- מכיוון שבשטח אין עדיין בנייה, המלצנו שהצגת העתיד שצפוי במקום תוצג דרך קטעי וידאו שירכשו מתוך מאגרים (Stock Footage), ושהם ישולבו על גבי צילומי הוידאו כך שאנשים יוכלו להתחבר לדברים שצפויים במקום.

3. קריינות מקצועית שתלווה את סרט התדמית- את כל היתרונות שבכזו רכישה, להציג באמצעות קריינות מקצועית, בעל קול סמכותי ומכיל, שהוא יהיה זה שיציג את כל היתרונות שבכזו רכישה של קרקע, במיוחד למשקיעים פרטיים.

4. ליצור שני סרטי תדמית: לאתר ולרשת חברתית- בכדי לאפשר שיווק של הפרויקט במגוון מדיות, לא ניתן להסתפק בסרט תדמית אחד. המלצנו על הפקת שני סרטי תדמית: סרט תדמית מקיף, באורך של כ- 3 דקות, אשר יכול לשמש באתר החברה, להיות מוצג על גבי טלוויזיה גדולה בחדר תצוגה של החברה, ולהיות מוצג בפועל ללקוחות פוטנציאלים בתחילת פגישות עסקיות. בנוסף, המלצנו על הפקת סרטון תדמית מקוצר, באורך של עד דקה, אשר ישמש להפצה ברשתות חברתיות, או אפילו להפצה בווטסאפ ללקוחות פוטנציאלים.
 

ראו את סרטון תדמית המקוצר שהפקנו לחברת הנדל"ן

מדובר על סרטון תדמית מקוצר באורך של כדקה, אשר הוא למעשה 'גזור' מתוך סרט התדמית המקיף, וכולל רק את עיקרי הדברים שחשובים ללקוחות. סרטון תדמית של עד דקה מותאם להעלאה ברשתות חברתיות, או אפילו להישלח לווטסאפ של לקוחות פוטנציאלים, שמבקשים פרטים נוספים. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

 ראו סרט תדמית מקיף למרכז מבקרים שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מקיף, באורך של כ- 6 דקות, אשר נועד להיות מוצג במרכז המבקרים של חוות התוכים שבכפר הס. מטרת סרט תדמית זה להכין את המבקרים במקום לקראת מה שהם הולכים לראות, אבל בעיקר להוסיף להם מידע חיוני על עולם התוכים המגוון. מכיוון שהחווה מיועדת בעיקר לילדים, סרט התדמית מעט היתולי, באופן שתוכי מדבר מציג את המקום. ניתן להכין כמובן גם גרסה מקוצרת של הסרט, אותה מציגים באתר של מרכז המבקרים.