יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
לפעמים הפקת סרט הדרכה היא הכרחית
כיום, בעקבות הירידה המשמעותית בעלויות הפקת סרטים, אנחנו ממליצים ליצרנים להפיק סרט הדרכה במקום ספר הדרכה, או ספר הפעלה. הפקת סרט ההדרכה היא הוצאה חד פעמית, לא יקרה יחסית, ואחרי שמעלים את הסרט ליוטיוב, ניתן לשלוח קישור שלו ללקוחות שרכשו את המוצר, במקום לצרף לכל מוצר את ספר ההפעלה. אבל, יש מקרים שהפקת סרט ההדרכה היא הכרחית, כי מדובר על סכנה למשתמש, שאותה מאוד קשה להעביר בספר.
מדובר על תהליך של הרכבת קולר על צוואר פרות, שהוא תהליך מסוכן במידה מסויימת, ושאים לא מקפידים על הנהלים המתקין עלול להיפצע. לכאורה, ניתן היה לכתוב הסבר מפורט כולל שרטוטים איך להימנע מהסכנה, אבל- אין טוב ממראה עיניים. בסרט הכול פשוט וברור.

סיבה נוספת להפקת סרטי הדרכה הינה הדרכת עובדים , או לקוחות, בנהלי בטיחות. כאשר מדובר על סכנת חיים למשתמש, חובה להדריך משתמש בכל נהלי הבטיחות. הטוב ביותר הינה הדרכה פרונטלית, בה מדריך מטעם החברה מסביר למשתמש בצורה הברורה ביותר כיצד להימנע מסכנת חיים במקרה של שימוש לא נכון. ברור שזו הדרך היעילה ביותר מבחינת ההדרכה, אבל היא לא מעשית מבחינת העלויות. לכן, בדרך כלל מפיקים ספר בטיחות, בו מנסים להעביר את הסכנה. לצערי, ספרים אלה הם "יציאת ידי חובה" כי לכולם ברור שאף משתמש לא יטרח לקרוא ספר בטיחות משעמם, כי כולנו חיים בהרגשה ש"לי זה לא יקרה". 

אם רוצים שלקוחות, או עובדים, באמת יכירו את נהלי הבטיחות, מומלץ להפיק סרט בטיחות, עבורו הוקדשה מחשבה רבה כיצד להעביר את ההנחיות לא רק בצורה ברורה, אלא אפילו בצורה משמעשעת, בכדי להבטיח שאכן יצפו בסרט.

לסיכום, ישנם מקרים שהפקת סרט הדרכה היא הכרחית, כמו מקרים בהם קיימת סכנה למשתמש, שאותה ניתן להדגים בצורה פשוטה בסרטי ההדרכה או סרטי בטיחות שמפיקים לטובת הנושא.אולי יעניין אותך גם:    סרט הדרכה למוצר רפואי- חובה בוידאו!                                 הפקת סרטון הדרכה לניסוי קליני

מנהל עסק - נדרש להעביר הדרכות ללקוחות?

מחפש כלי יעיל ולא יקר להדרכות מקצועיות?
 

ראו תחילה סרט הדרכה שהופק לחברה המייצרת קולרים אלקטרוניים לפרות

במידה ואתה נדרש להעביר הדרכות ללקוחות, או לעובדים, סרטי הדרכה הם הכלי היעיל והזול ביותר להעברת הדרכות מקצועיות קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי הדרכה, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי פשוטים ביותר ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים. בנוסף, ראו סרטי בטיחות שהופקו לחברות שונות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

הפקת סרט הדרכה למוצר רפואי מציל חיים

מדובר על הפקת סרט הדרכה לשימוש נכון במכשיר רפואי מציל חיים. סרט ההדרכה נועד להדריטך אחיות בבתי החולים לשימוש נכון במכשיר. מכיוון שמדובר במכשיר החייאה, שהוא מכשיר מציל חיים, לא רק שמומלץ להפיק לצורך ההדרכה את הסרט, אלא זה במפורש הכרחי. מדובר על סדרת פעולות מורכבות, שחכאורה נאפשר להסביר אותן בספר הפעלה, אבל אין ספק שהצגת השימוש הנכון בסרט שמצולם בוידאו היא הכי ברורה ומדוייקת, ומונעת טעויות פוטנציאליות של אחיות, שעלול להסתיים בסיכון של החולה שצירך את המערכת פועלת בצורה תקינה. סוג כזה של סרט הדרכה נקרא גם סרט בטיחות.

ראו סרט הדרכה לעובד חדש בחברה טכנולוגית מתקדמת

בדרך כלל, סרט הדרכה מבוסס על צילומי וידאו, בהם מציגים ללקוח מידע בצורה ויזואלית, באופן הכי קרוב למציאות- כלומר בצילומי וידאו. ישנם גם סרטי הדרכה שמבוססים על אנימציה, במידה ויותר מורכב לצלם בוידאו את המידע שמעוניינים להציג, כמו בהצגה של קונספטים חדשים, או של תוכנות. אבל, בהפקת סרט הדרכה זה השתמשנו בשילוב של צילומי וידאו עם אנימציה, כאשר כל הסרט מצולם בוידאו, ובעירכה הרכבנו על גביי הוידאו דמות אנימטיבית שמתקשרת עם העובד החדש החברה. הפקה מקורית זו יצרה סרט הדרכה מעניין ויעיל מבחינת ההדרכה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות