יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
למה נטשנו את המשרדים- להפקת סרטוני תדמית?
נכתב:  נובמבר 2022
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים


עד שנת 2020- פעלנו מתוך משרדי הפקה גדולים בתל אביב

כמעט כל חברות ההפקה של סרטוני תדמית הגדולות, פעלו מתוך משרדי הפקה גדולים, רובם באזור המרכז. גם אנחנו, יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים, פעלנו מתוך משרדי הפקה גדולים בתל אביב. במשרדים היה חדר דיונים גדול, גם לצורך ישיבות תאום פנימיות, וגם פגישות עם לקוחות. היו משרדים נפרדים, עם טלפון קווי, לכל אחד ממנהלי ההפקות השונים, חדר גדול נוסף לעורכים המוכשרים שלנו, עם מחשבי עריכה חזקים, ותוכנות עריכה ותוכנות גרפיות הכי מתקדמות. בנוסף, היה חדר אחסון לכל ציוד הצילום המקצועי, בו הצלמים היו משתמשים לימי הצילומים של סרטוני התדמית השונים. התלבטנו אם להרחיב את המשרדים גם לטובת אולפן מסך ירוק, רק שבאזור המרכז יש המון מקומות מקצועיים, עם תשתית מצויינת באולפן, כולל אולפן אחד שהיה ממש קרוב אליינו, ודי שמחנו לעבוד איתם. הקופירייטר היה מגיע למשרדים בדרך כלל רק לישיבות התאום, והצלמים הגיעו גם לדיונים בתחילת כל פרוייקט, וגם לאסוף ציוד לימי הצילומים. 

מה שדי קומם אותי, הן עלויות השכירות שהלכו וגדלו בכל שנה, וכן הארנונה לעסקים בתל אביב. כמובן, שבלית ברירה העמסנו עלויות אלה על הלקוחות, מה שאולי קצת פגע בתחרות שלנו מול חברות הפקה קטנות, שהציעו מחירי הפקת סרטוני תדמית ברמה שלא היכרנו, ותמיד הפתיעו אותנו מחדש איך מישהו מרוויח עם כאלה מחירי הפקה. גם כמות חברות ההפקה שקמו בעשור האחרון, במיוחד עם התפתחות הפרסום בדיגיטל, עוד יותר הגדיל את התחרות, ובהרבה מקרים נאלצנו לעבוד במתח רווחים נמוך יחסית. כמובן, כל הזמן שאלנו את עצמנו איך אפשר להתייעל, במטרה להיות יותר ריווחיים, וכמובן שאלת המשך שימוש במשרדים הגדולים עלתה על הפרק, אבל כולנו הסכמנו שיש לכך יתרון של עבודת צוות. 

 

בתחילת 2020, עם הופעת הקורונה, נטשנו את המשרדים

כאילוץ, כבר במרץ 2020, עם תחילת הסגרים בעקבות התפרצות הקורונה, התחלנו כולנו לעבוד מהבית, ובעצם נטשנו את המשרדים. כל ישיבות התאום נעשו באמצעות הזום, הפקנו הרבה יותר סרטי אנימציה, מה שלא מחייב צילומי וידאו בעסקים, שחלקם היו סגורים, אבל רצו סרטון תדמית לעסק, כך שיוכלו לקדם מכירות אונליין. 

בשנה הראשונה המשכנו לשלם שכירות על המשרדים, למרות שכמעט ולא הגענו אליהם, וזה פחות הפריע כי קבלנו חלק מהעלויות חזרה דרך המענקים. אבל, כשהבנו שלא מדובר במענקים, אלא בהכנסה, שנצטרך לשלם עליה מס הכנסה, למרות מיעוט ההכנסות, החלטנו לבדוק אם אכן המשרדים בתל אביב חשובים עבורנו. הרי לא מקיימים כלל פגישות עסקים עם לקוחות במשרדים, אלא הכל היה בזום, או טלפונית. אותו דבר גם לגביי פגישות תאום וסינכרון בין כל האנשים בהתאם לכל פרוייקט, גם הם היו בזום. לכל עורך היה בבית מחשב מספיק חזק, שעליו התקנו את התוכנות הכי מתקדמות, וסיפקנו להם מספיק דיסקים לשמירת החומרים ולגיבויים. חומרים נשלחו בין האנשים דרך Dropbox, מה שאיפשר סינכרון מלא בין כל המעורבים בפרוייקט. גרסאות ביניים הועלו ליוטיוב בקישור מוגן, כך שניתן היה להעיר גם על ידי שאר אנשי הצוות, וגם לקבלת הערות של הלקוחות. צלמים בכל מקרה לא הגיעו למשרדים, גם לפני הקורונה, למעט פגישות תאום, או למשיכת ציוד צילום לפני ימי הצילומים בשטח. מפיקים עבדו מהבית, כי שוב רוב העבודה שלהם היא תאומים טלפונים, וסינכרון עשינו בזום. 

בכל שנת 2020, ואפילו במהלך שנת 2021, ראינו שממש אין בעיה לעבוד מהבית, אנשים דווקא די מרוצים, והתוצאות היו באותה רמה והתלהבות כמו בשנים קודמות. לכן באמצע שנת 2021 החלטתי להתיר חוזה שכירות של המשרדים שבתל אביב, והחלטנו שממשיכים לעבוד מהבית, גם ביום שאחריי הקורונה. לשמחתי, מהלך זה חסך לנו עלויות רבות, וגם האנשים שמחו לעבוד מהבית והפכו ליותר יעילים, תוך חסכון זמן נסיעה יקר להיכנס לתל אביב ולצאת בכל יום. חלק מהאנשים אמרו לי שזה חוסך להם כל יום מעל שעתיים. מדהים. החלטתי, שאת כל החיסכון אני מעביר לטובת הלקוחות, דרך הצעות מחיר יותר  אטרקטיביות. 

 

כיום כל עסק חייב סרטון תדמית!

אני זוכר שבימים שלפני הקורונה, עד שנת 2019, היינו משקיעים די הרבה מאמצי שיווק לקדם את הצורך של סרטון תדמית לעסק, תחום בו היינו די חלוצים, עוד משנת 2009. רוב הלקוחות היו בינוניים, שעבורם הצורך הלך וגדל עם השנים. אבל במהלך שנות הקורונה, כשעסקים ראו את הצמיחה המטורפת במכירות אונליין, והבינו שסרטון תדמית עבור העסק הוא הכלי השיווקי היעיל ביותר להפצה במדיה החדשה (בדיגיטל), כמעט כל עסק פנה לבקש הפקת סרטון תדמית לעסק, וסרטוני תדמית למוצרים השונים. גם אנחנו גדלנו, ועדיין יכולנו להציע ללקוחות הפקות סרטוני תדמית במחירים יותר אטרקטיביים מאשר בעבר. כל הצוות עובד מהבית, ובהחלט הרבה יותר מרוצים מאשר בעבר, עם כל הנסיעות המתישות למשרדים. גם לקוחות כבר לא מצפים לקיים פגישות במשרדים שלנו. אני מעדיף להגיע ולראות את העסקים שמעוניינים בהפקות של סרטוני התדמית, שזה הרבה יותר חשוב מאשר להיפגש במשרדי חברת ההפקות, בלי לראות את העסקים שמבקשים את ההפקות.

 ראו סרטון תדמית ליהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית קצר של כדקה, שהפנו לאחרונה, ואשר מבוסס על קטעים קצרים מתוך הפקות שבצענו בתקופה האחרונה, עם הדגשה של היתרונות בלעבוד עם יהב הפקות. ניתן לראות את מגוון סגנונות ההפקה של החברה, והמגוון הרחב של הנושאים שאנחנו מפיקים, החל מסרטוני תדמית לעסקים, סרטוני מוצר למוצרים שונים וסרטוני הדרכה במקום ספרי הפעלה. גם הלקוחות שלנו מאוד מגוונים, החל מעסקים קטנים, ועד לענקיות התעשייה, וחברות הייטק מתקדמות. כולם צריכים סרטוני תדמית!

מאמרים נוספים בבלוג זה, שאולי יעניינו אתכם:מאוד מומלץ שלא להתמודד לבד עם הפקת סרטון תדמית

                              
הפקת סרטוני תדמית- צריך לדעת לרגש

 ראו סרטון תדמית לחברת ריוסול

מדובר על הפקת סרטון תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר הופק עבור חברת ריוסול, להצגת מערכת ניהול גידול קנאביס רפואי. הסרטון מבוסס כולו על צילומי וידאו, שבוצעו בתוך חממת גידול קנאביס בישראל, בתנאים מאוד קשים. בסרטון ניתן לראות בפועל, איך מערכת הניהול משתלבת בכל תהליך הגידול, החל מצח האם ועד לאסקפת התוצרים ביציאה מהחממה. הסרטון הוא לקידום שיווקי של המערכת בחו"ל, לכן הקריינות והכותרות הן באנגלית.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות