יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
למה מומלץ להעלות סרט תדמית ליוטיוב?

כל עסק צריך סרט תדמית

היום די ברור לבעלי העסקים, שבכדי לקדם את העסק מומלץ להפיק סרטים עבור העסק, החל מסרט תדמית לעסק, דרך סרטי מוצר לכל אחד מקווי המוצר, ועד לסרטים מיוחדים, כגון: סרט לתערוכה, סרט למשקיעים, סרט לאירוע עסקי וכן הלאה.

כיום, כאשר הפקות הסרטים הם באיכות של Full HD, ולפעמים גם יותר, הסרטים המוגמרים הם בעצם קבצים גדולים, של כמה מאות מג"ב כל אחד. ואז, נשאלת השאלה איפה מומלץ לאחסן את הסרטים? 

מהרגע שסרטי התדמית מוכנים, מה האפשרויות מבחינת אחסון הסרטים?

ניתן כמובן להעלות את סרטי התדמית לאתר החברה. אבל, באיכות ההפקה של סרטי תדמית לעסקים כיום, כל סרט הוא קובץ מאוד גדול (בדרך כלל, כמה מאות מג"ב). רוב אתרי החברות מוגבלים בגודל הקבצים שהם יכולים לאחסן, או שעלות התוספת לאחסון קבצים אלה די יקרה. בנוסף, קיימים הרבה מאוד פורמטים בהם מופקים סרטים לעסקים, ובהחלט ייתכן שהאתר שלכם לא תומך בכל הפורמטים, כך שסרט שתעלו לאתר החברה לא ירוץ כאשר הוא יופעל על ידי לקוח פוטנציאלי.

אפשרות נוספת היא להעלות את הקובץ לאתר שיתוף קבצים של Vimeo. מדובר על אתר מאוד אמין, אשר תומך כמעט בכל הפורמטים המוכרים, כך שהפעלה ל הסרטים לא תהווה בעיה, אבל- האתר מגביל את גודל הקבצים שניתן להעלות בחינם. ניתן כמובן תמורת תשלום של כמה עשרות דולרים לרכוש מנוי חודשי לאחסון הקבצים.

 

אז איפה הכי מומלץ לאחסן את סרטי התדמית?

לדעתנו, האפשרות המומלצת לאחסון סרטי התדמית היא יוטיוב (Youtube). אתר שיתוף קבצים זה הוא בעל יתרונות רבים מבחינת סרטים לעסקים, ובכללם:

- שירות האחסון ניתן ללא תשלום

- אין כמעט מגבלה על גודל הקבצים שניתן להעלות לאתר

- האתר תומך במגוון עצום של פורמטים, כך שלא תהיה בעיה עם כל פורמט של סרט שהופק עבורכם

- האתר מאפשר הטמעה מאוד נוחה אל אתרי העסקים, עם גמישות רבה של התצוגות, כולל אפשרות להפעלה אוטומטית של הסרט ברגע שלקוח נכנס לדף באתר החברה

- יוטיוב מאוד אמין, כך שתוכלו לסמוך על כך שסרט התדמית שלכם תמיד יהיה זמין להצגה ומגובה ביוטיוב

- האתר מספק נתונים סטטיסטיים רבים על הצפייה בסרט, כגון: מספר צפיות, משך צפייה ממוצע וכד, נתונים חשובים מבחינת הצלחת הסרטים. 

לסיכום, קיימות אפשרויות רבות לאחסון והצגת סרטי תדמית לעסקים. אנחנו ממליצים על אחסון ביוטיוב, שירות שניתן ללא תשלום באמינות מאוד גבוהה, וכמעט ללא מגבלות. סרט התדמית שלכם תמיד יהיה זמין ללקוחות, וללא עלות.אולי יעניין אתכם גם:   מדריך להעלאת סרטי תדמית ליוטיוב


                                 כמה זמן באמת צופים בסרט תדמית באינטרנט?

מנהל שיווק- מעוניין לקדם שיווקית את העסק?

 

מעוניין להגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, או להיכנס לשווקים חדשים?

ראו תחילה מקבץ מתוך סרטי תדמית לעסקים שהועלו השנה ליוטיוב

ראו סרט תדמית לשיווק מתחם נדל"ן חדש שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית ארוך יחסית של כ- 4 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מתחם נדל"ן חדש באזור חדרה. מכיוון שהאזור עדיין בתחילת תהליך שיווקי, אין בו בנייה, אלא רק מוגדר האזור המתוכנן לשיווק. בכדי להפיק את הסרט תדמית, צילמנו כמעט את כולו באמצעות צילומי וידאו מרחפן, שכולם היו באיכות 4K, הן באזור של המתחם, אבל גם באזורים רבים נוספים בחדרה. בשל היקף הסרט (4 דקות), וזה שרובו צולם באיכות 4K, הקובץ של הסרט מאוד גדול. אם היו מעלים ישירות את הקובץ לאתר החברה המשווקת, הוא היה מעמיס מאוד האתר, עולה די הרבה כסף לשלב אותו באתר, ועלול להיות שאיכות הצפייה הייתה מקוטעת. לעומת זאת, ביוטיוב אין כל מגבלה על גודל הקבצים, והסטרימינג מיוטיוב מתאים את עצמו לקצב הצפייה של הלקוח הפוטנציאלי שצופה בסרט. לכן, מומלץ להעלות את הסרט ליוטיוב, ומשם להטמיע אותו בצורה שקופה באתר החברה. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית להצגת תחומי פעילות של חברת מחם שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית ארוך יחסית של כ- 3 דקות, אשר נועד להציג את תחומי הפעילות השונים של חברת מחם פתרונות לתעשייה. מכיוון שלחברה ארבעה תחומי פעילות שונים, בהם היא מספקת מגוון גדול מאוד של פתרונות לתעשייה, סרט התדמית יצא ארוך יחסית. כאשר מייצרים קובץ דיגיטלי של כזה סרט תדמית, ובאיכות של Full HD, הקובץ יוצא די גדול. אם מעלים את הקובץ לאתר החברה, הוא די מכביד על האתר, ועלול לייקר את השימוש באתר.  לעומת זאת, ניתן ללא עלות להעלות את סרט התדמית ליוטיוב, וממנו להטמיע את הסרט באתר העסק, או כקישור למיילים שיווקיים. יוטיוב דואג להציג את הסרט בהתאם לערוץ בו הלקוח הפוטנציאלי צופה. יתרון משמעותי כאשר עובדים עם מגוון כל כך גדול של אמצעי צפייה, החל מדקטופים על איכות אינטרנט מאוד גבוהה, ועד לטלפונים חכמים עם ערוצי צפייה פחות איכותיים.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות