יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
למה אנימציה היא הדרך המומלצת להפקת סרטון תדמית לאפליקציה חדשה?

עסקים עוברים לסלולר


זו כבר לא סיסמא. יותר ויותר לקוחות משתמשים בטלפון החכם כאמצעי עיקרי לביצוע חיפוש מידע באינטרנט ולרכישות של מוצרים חדשים. לכן רואים יותר ויותר אפליקציות המותאמות לטלפונים חכמים, אשר מנסות להגיע ללקוחות ולעודד אותם לרכוש את הפתרונות שמאחורי האפליקציה. כמות האפליקציות החדשות היא מדהימה. אלפי אפליקציות חדשות מוצעות בכול יום, ומנהלי שיווק של החברות אשר מפתחות את האפליקציות, 'שוברים את הראש' בחיפוש הכלי היעיל ביותר לקדם את האפליקציה. 

מכיוון שכיום לקוחות נעשו חסרי סבלנות, אשר מצפים לקבל את המידע החיוני עבורם במהירות המרבית, בלי לקרוא יותר מידי מידע, עולם השיווק כיום עובר לסרטוני תדמית, שהוכחו ככלי היעיל ביותר לקדם פתרונות באינטרנט. אבל, יש הרבה מאוד דרכים להפיק סרטוני תדמית, החל מאנימציה ועד לסרטי וידאו. מניסיוננו, לקידום אפליקציה חדשנית, הדרך היעילה ביותר הינה באמצעות סרטון אנימציה.
לסיכום, הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום אפליקציות חדשות הוא סרטון תדמית, אשר הופק באנימציה. באופן כזה, לקוחות פוטנציאלים יכולים להבין בצורה פשוטה וברורה את הקונספט החדשני, להזדהות עם המסרים, והנעה לפעולה מעודדת רכישה.
אולי יעניין אותך גם:   האם יש מקום לרגש בסרטוני תדמית?


                                איך מפיקים סרטון תדמית מורכב?

מנהל שיווק- פיתחם אפליקציה חדשה, ועכשיו מעוניינים לקדם אותה?

מעוניין להיכנס לשווקים חדשים עם אפליקציה חדשנית?
 

ראה תחילה סרטון תדמית באנימציה לאפליקציית השכרת דירות חדשנית

מה מיוחד בסרטון זה?

סרטון תדמית זה מציג אפליקציה חדשה, אשר מאפשרת לבעלי דירות ולשוכרים להשכיר ולשכור דירה בלי לצאת מהבית, כאשר החברה שמאחוריי האפליקציה מבטיחה את השקט הנפשי לכול המעורבים.  
 

למה סרטון באנימציה הכי יעילה לקידום אפליקציה?

אפליקציה חדשה בדרך כלל מציגה קונספט חדשני. יישום של פתרון לבעיה מסויימת בדרך לא קונבנציונלית. בדרך כלל, האפליקציה מתאימה לשווקים רבים, ולא דווקא לשוק או מקום ספציפי. הדרך הפשוטה ביותר להציג את הקונספט החדשני, היא באמצעות סרטון תדמית באנימציה. בונים 'עולם וירטואלי', בו האפליקציה מיושמת, כך שכל אחד שצופה בסרט יכול להתחבר למסרים, בלי להיות מוסח למקומות ספציפיים או אנשים ספציפיים. בנוסף, אם מאחורי האפליקציה עומד תהליך מורכב, שוב בעזרת האנימציה אפשר להציג אותו בצורה פשטנית וברורה לכל אחד. 

מבנה סרטון התדמית צריך להיות כזה שבשניות הראשונות מציגים בעיה מסויימת, ומיד לאחריה מראים איך הפתרון המוצע עונה על בעיה זו, כך שלקוח פוטנציאלי יכול להתחבר למסרים, לגלות הזדהות ולקבל החלטת קנייה. חושב שהסרט יהיה קצר, ואפילו עד דקה, בכדי לא להתיש את הצופה.
 

אבל, האם זה נכון לכל אפליקציה?

עקרונית, סרטון אנימציה מתאים כמעט לכול אפליקציה, והוכח כיעיל ביותר. אבל, ישנם מקרים בהם מעוניינים להראות ללקוחות אפליקציה חדשנית פועלת בשטח בפועל. במקרה כזה, עדיף לצלם אנשים אשר מתשמשים באפליקציה, ומקבלים פתרון לבעיה שלהם, באמצעות האפליקציה. אין ספק, אין טוב ממראה עיניים.

ראה לדוגמא סרטון תדמית לאפליקציה למניעת תאונות דרכים ברכב

סרטון תדמית זה מציג אפליקציה בטיחותית למניעת תאונות ברכב. מדובר בעצם על מערכת אלקטרונית מאוד מורכבת, שאין צורך להסביר כיצד היא פועלת. זה לא מעניין אף אחד (למעט המהנסדים שפתחו את המערכת). אבל, לראות כזו מערכת בפעולה, מבטיח למי שצופה שאכן המערכת פועלת ומספקת פתרון בטיחותי. במקרה כזה ברור שסרט וידאו עדיף על סרט אנימציה.

ראו סרטון תדמית לתוכנת ניהול גידול קנאביס רפואי שהפקנו לאחרונה

חברת ריוסול הישראלית, פיתחה תוכנה אפליקצטיבית לניהול גידול של קנאביס רפואי. ניתן היה בהחלט להפיק סרטון תדמית באנימציה, שיסביר את אפשרויות התוכנה, ןמה היתרונות למגדל הקנאביס. למרות זאת, הוחלט ביחד עם הלקוח להפיק דווקא סרטון תדמית המבוסס על צילומי וידאו, תוך הדגשת היתרונות של המערכת. באופן כזה, מגדלי קנאביס יכלו לראות בדיוק איך התוכנה משתלבת בכל שלבי הגידול, ולראות את מסכי התוכנה דרך צילומי מסך אקטיביים. אין ספק שבדרך זו נוצרת אמינות יותר גבוהה לקיום ותפקוד המערכת, ביחס לסרטון אנימציה.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית לתוכנה של חברת אקולוג'יק שהפקנו לאחרונה

אמר זה הדגיש את היתרונות של הפקת סרטון אנימציה לצורך הצגת תוכנה חדשה או אפליקציה. אולם, כדאי גם להכיר דרכים נוספות. חברת אקולוג'יק, פיתחה תוכנה חדשנית, לצורך סינכרון גידולים חקלאיים בין לאומיים, תוך בקרה על כל שרשרת האספקה החל מהמגדל הבודד ועד לצרכן הסופי. בכדי להציג את הפתרון התוכנתי של אקולוג'יק, המלצנו על הפקת סרטון תדמית זה, אשר מבוסס על צילומי וידאו הן של הבעיה והן של החברה שפיתחה את התוכנה, כך שיווצר חיבור רגשי בין קהל היעד לבין החברה. וכמובן, הסרטון כולל גם את מסכי התוכנה של אקולוג'יק, אבל לא באנימציה אלא דרך צילומי מסך אקטיביים (Dynamic Screen Shots), מה שמראה את המסכים בפועל, וגם מחזק את הקשר הרגשי לפתרון.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות