יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
להתמקד במוצר באמצעות סרט מוצר
במטרה לקדם את העסק שיווקית, חברות ועסקים מתכננים להפיק סרט תדמית יחיד שיציג את העסק, יוטמע באתר הבית, ברשתות חברתיות ועסקיות ובדפי נחיתה. זו בהחלט גישה נבונה, במידה והחברה מעוניינת לצמצם למינימום את הוצאות השיווק, ולהתמקד בהפקת סרט יחיד. אבל, אם לעסק יש מספר קווי מוצרים, להציג את כל יכולות החברה בסרט יחיד, מחייב הפקת סרט ארוך למדי, שלא מתאים לציבור הלקוחות "קצר הרוח", שמצפה לקבל את המידע שהוא מחפש במהירות, ובעיקר- לקבל רק את אותו מידע. אם לקוח מחפש מידע על מוצר מסויים, אין טעם להתיש אותו בסרט ארוך שמציג מספר מוצרים, כי הוא ינטוש את הסרט אחרי מספר שניות. 

הפתרון לכך הוא התמקדות בצורכי הלקוח. בדיוק לצורך כך קיים סרט מוצר: סרט המתאר את התכונות והיתרונות של מוצר מסויים (או קו מוצרים) שהלקוח מחפש. 
באמצעות הפקת סרטים ממוקדים, ניתן כל סרט להטמיע במקום הרלוונטי עבורו, קרי: סרט תדמית לעסק באתר הבית, וסרט מוצר עבור מוצר מסויים, או קו מוצרים, להטמיע בדף שמציג את אותו מוצר. באופן כזה, רופא שיניים שמחפש מוצר מסויים נחשף רק לסרט שמציג את אותו מוצר, ובמידה ורופא השיניים מעוניין לבדוק למה כדאי לו לעבוד עם אותו עסק, הוא יפנה לאתר הבית של הסרט, יצפה בסרט התדמית של העסק, ויראה בנוסף גם איזה מוצרים נוספים הוא יכול לרכוש מאותו עסק.

לסיכום, על מנת לענות לצורכי הלקוחות באופן מדויק, מומלץ להפיק סרט מוצר נפרד לכל מוצר, או קו מוצרים, וסרט תדמית אחד לעסק, שיתמקד בתדמית של העסק.

מנהל עסק - מעוניין להפיק סרט לקו מוצרים חדש?

מעוניין לפרוץ לשווקים חדשים?
 

ראו תחילה סרט למוצר הנפקת שקיות אוטומטי

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי מוצר, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי צריכה ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן