יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
להתמקד במוצר באמצעות סרט מוצר
במטרה לקדם את העסק שיווקית, חברות ועסקים מתכננים להפיק סרט תדמית יחיד שיציג את העסק, יוטמע באתר הבית, ברשתות חברתיות ועסקיות ובדפי נחיתה. זו בהחלט גישה נבונה, במידה והחברה מעוניינת לצמצם למינימום את הוצאות השיווק, ולהתמקד בהפקת סרט יחיד. אבל, אם לעסק יש מספר קווי מוצרים, להציג את כל יכולות החברה בסרט יחיד, מחייב הפקת סרט ארוך למדי, שלא מתאים לציבור הלקוחות "קצר הרוח", שמצפה לקבל את המידע שהוא מחפש במהירות, ובעיקר- לקבל רק את אותו מידע. אם לקוח מחפש מידע על מוצר מסויים, אין טעם להתיש אותו בסרט ארוך שמציג מספר מוצרים, כי הוא ינטוש את הסרט אחרי מספר שניות. 

הפתרון לכך הוא התמקדות בצורכי הלקוח. בדיוק לצורך כך קיים סרט מוצר: סרט המתאר את התכונות והיתרונות של מוצר מסויים (או קו מוצרים) שהלקוח מחפש. 
באמצעות הפקת סרטים ממוקדים, ניתן כל סרט להטמיע במקום הרלוונטי עבורו, קרי: סרט תדמית לעסק באתר הבית, וסרט מוצר עבור מוצר מסויים, או קו מוצרים, להטמיע בדף שמציג את אותו מוצר. באופן כזה, רופא שיניים שמחפש מוצר מסויים נחשף רק לסרט שמציג את אותו מוצר, ובמידה ורופא השיניים מעוניין לבדוק למה כדאי לו לעבוד עם אותו עסק, הוא יפנה לאתר הבית של הסרט, יצפה בסרט התדמית של העסק, ויראה בנוסף גם איזה מוצרים נוספים הוא יכול לרכוש מאותו עסק.

לסיכום, על מנת לענות לצורכי הלקוחות באופן מדויק, מומלץ להפיק סרט מוצר נפרד לכל מוצר, או קו מוצרים, וסרט תדמית אחד לעסק, שיתמקד בתדמית של העסק.

מנהל עסק - מעוניין להפיק סרט לקו מוצרים חדש?

 

מעוניין לפרוץ לשווקים חדשים?

ראו תחילה סרט למוצר הנפקת שקיות אוטומטי

ראה סרט מוצר לרופאי שיניים שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט מוצר של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית ולהגדיל מכירות של מכשיר צילום חדשני לרופאי שיניים. סרט מוצר זה מבוסס כולו על צילומי וידאו, כך שקהל היעד יכול לראות את המכשיר החדש, את תוכנת ההפעלה שלו, ולהבין מה היתרונות שבמכשיר זה. סוג כזה של סרטי מוצר הוכח כמקדם מכירות הכי יעיל, במיוחד במכירות ברשת.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי מוצר, הופקו למוצרים שונים ומגוונים, וכל אחד מהם הוכיח את היעילות שלו בקידום המכירות של מוצרים אלו

יהב הפקות- סרטוני מוצר שיווקיים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות