יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
לא קיים סרטון תדמית מקצועי בפחות מ- 10,000 ש"ח!
כמעט כל עסק מעוניין להפיק סרטון תדמית עבור העסק!
כיום, שעיקר העסקים עברו לדיגיטל, כמעט כל עסק מבין שעל מנת להגדיל את המכירות, ולקדם את העסק, הוא מוכרח שגם לו יהיה סרטון תדמית לעסק. לצערי, בימים טרופים אלה של השתוללות הקורונה (שנת 2020), לעסקים רבים ובמיוחד עסקים קטנים, אין את התקציב הנדרש להפקת סרטוני תדמית, והם נאלצים להסתפק במינימום שבמינימום, העיקר 'שיהיה סרטון לעסק'. יש כאלה שפונים אליי,, וטוענים שקבלו הצעות מחיר להפקת סרטון תדמית ב- 1,000 ש"ח, או תקציבים דומים. לכאלה עסקים אני כמובן מאחל 'בהצלחה', כי אלה תקציבים שאנחנו כמובן לא מסוגלים להתחרות, וגם לא מעוניינים, כי אני אומר: 'שלתקציב נמוך אין גבול. תמיד יהיה מישהו שיציע משהו עוד יותר זול'. העצוב זה שבעלי העסקים מודעים לכך שבמלחמת מחירים כולם מפסידים, כי תמיד יהיו כאלה שמציעים מוצרים מתחרים במחירי הפסד. עדיין, כשזה נוגע להוצאות שלהם, כמו הזמנת סרטון תדמית, הם ממשיכים ללחוץ על המחיר עד שמוצאים חברה שמציעה סרטונים במחירים מגוחכים כמו 1,000 ש"ח. 


לפני שנציג את עלויות המינימום מבחינתנו, ראו שתי דוגמאות של סרטוני תדמית הכי זולים שהפקנו עד כה:
לסיכום, על מנת להפיק סרטון תדמית לעסק שיאפשר לקדם את העסק, נדרשים שלבים הכרחיים, שהם: תחקיר, כתיבת תסריט, רכישת חומרי גלם ועריכה. לכן, לא ניתן להפיק סרטון תדמית מקצועי, בפחות מ- 10,000 ש"ח. למאמרים נוספים בנושא:   דנים על סרטון תדמית? דברו על סרטון ייחוס!                                       סרטון תדמית לעסק- מצחיק או מרגש?

מנהל עסק- מעוניין לקדם את העסק, ולחדש את הפעילות העסקית?

מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?
 

ראה תחילה סרטון תדמית לתערוכה עבור תוכנה יישומית לרכבים

מדובר על סרטון תדמית, אשר מבוסס כולו על חומרי גלם קיימים אצל הלקוח, וחומרי גלם שנרכשו ממאגרי וידאו לרכישה (Stock Footage). לצורך חיזוק המסרים השיווקיים, סרטון התדמית מלווה בכותרות דינמיות גדולות ומודגשות. מכיוון שמדובר בתערוכה, בה לא ניתן להפעיל את ערוץ השמע, ויתרנו על הקריינות, שכמובן הייתה תורמת משמעותית להעברת המסרים. עדיין, לצורך הפקת הסרטון, בוצע תחקיר מעמיק מול הלקוח, לצורך הבנת הבידול, והסרטון מבוסס על תסריט שהכין הקופירייטר של יהב הפקות. 

ראה לדוגמא סרטון תדמית לקידום חברת שייט נורבגית

גם סרטון תדמית זה, שמקדם חברת שייט נורבגית שפועלת בארץ, מבוסס על חומרי גלם שקבלנו מהלקוח, והשלמנו את הסרטון באמצעות קטעי וידאו שרכשנו ממאגרים (Stock Footage), בכדי להשלים את הסרטון על בסיס התסריט המפורט שהוכן על ידי הקופירייטר שלנו. בסרטון תדמית זה, חיזוק המסרים השיווקיים בוצע על ידי קריינות בעברית שמלווה את הסרטון לכל אורכו, מה שלא ניתן לשלב בסרטונים לתערוכות.
אז למה לא ניתן להפיק סרטון תדמית מקצועי בפחות מ- 10,000 ש"ח?
הפקה של סרטון תדמית לעסק כוללת מספר רב של שלבים הכרחיים, על מנת שהסרטון יניב תוצאות לעסק. כמובן, שבמידה ומוגבלים תקציבית, לא משתמשים בכל הכלים הקיימם לחברות ההפקה, אלא רק בכלים ההכרחיים שיאפשרו הפקה מקצועית ושבסופו של יום הלקוח יראה תוצאות עבור העסק. 

ראו כאן את הכלים המינימליים ההרכחיים לצורך הפקה מקצועית של סרטוני תדמית לעסקים:

1. תחקיר- לדעתי, זהו הכלי החשוב ביותר לצורך הפקת סרטון תדמית לעסק. זה מאוד פשוט לדעת 'מה העסק עושה', אבל בתכלס- לא זה מה שמעניין לקוחות. מה שמעניין אותם בעיקר זה: 'למה כדאי לי לקנות דווקא מהעסק שמציכ לי את המוצר המסויים, ולא מהמתחרה'? לזה קוראים הבידול של העסק. בלי שחברת ההפקות תבין לעומק מה הבידול של העסק, כלומר- במה הוא יותר טוב מהמתחרים, לא ניתן להפיק סרטון שיספק את הסחורה. תחקיר זהו תהליך של כמה שעות, בו נציג של חברת ההפקות, עם ניסיון רב בשיווק, נפגש עם מובילי החברה, לומד לעומק את הפיתרון, ובמיוחד את הבידול, אחריי שמבצעים תחקיר מתחרים מעמיק. זה לוקח זמן, ורק לאחריו אפשר להתקדם בהפקה. 

2. כתיבת תסריט-  רק אחריי תחקיר מעמיק, ניתן להכין בריף על העסק אותו שולחים לקופירייטר. על בסיס הבריף, הקופירייטר יכול להכין תסריט לסרטון התדמית, שיעביר בצורה הכי יעילה את כל המסרים השיווקיים שגובשו בתחקיר, כולל תסריט קריינות. בכדי להוזיל עלויות, מגדירים לקופירייטר שהתסריט יהיה מבוסס על חומרי גלם קיימים אצל הלקוח, או כאלה שרוכשים במאגרים (Stock Footage). כמובן, שלא יידרש לצלם בוידאו את העסק, או צילומים עם שחקנים, שאז העלויות קופצות מיידית. 

3. יצירת חומרי הגלם- כמובן, את הקריינות יש להקליט על ידי קריין מקצועי, שהוקלט באולפן קול אקוסטי על פי תסריט הקריינות. את שאר חומרי הגלם עבור הויז'ואל צריך לאסוך חומרי גלם קיימים אצל הלקוח, ומה שחסר להשלים דרך רכישה של חומרי גלם ממאגרים (Stock Footage). צריך להבין, כל קטע וידאו שנרכש מאגרים עולה כ- 60-80$, אבל נדרשים הרבה מאוד קטעים ליצירת סרטון של מעל דקה, כי כל קטע וידאו הוא באורך של שניות בודדות. בנוסף, יש לרכוש מוזיקת רקע לסרטון, גם ממאגרים באינטרנט. חשוב לרכוש מוזיקה משוחררת מזכויות יוצרים (Royalty Free), על מנת שניתן יהיה לבצע בסרטון כל שימוש ללא צורך בתשלום זכויות יוצרים, מה שמייקר את ההפקה.

4. עריכת הסרטון- כשיש את כל חומרי הגלם, כולל הקריינות וחומרי הויז'ואל, נדרש שעורך וידאו מקצועי ישלב את כל חומרי הגלם, על פי התסריט שהוכן על ידי הקופירייטר, ושכמובן אושר על ידי הלקוח. מניסיוננו, עוד לא הפקנו סרט מקצועי בפחות ממשמרת עריכה של עורך מקצועי. בהרבה מקרים נדרש יותר, במיוחד אם הסרטון באורך של מעל דקה.

ראו סרטון תדמית למכונת חירור יריעות פלסטיק שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מכונת חירור יריעות פלסטיק לעטיפת מזון. לכאורה, סרטון שנראה פשוט להפקה, מצולם במקום בודד, ונשמך בסך הכל כ- 1.5 דקות. אבל, לצורך הפקת סרטון התדמית, ביצענו תחקיר מעמיק להבין את הייחוד של המכונה החדשנית, לאחר מכן הקופירייטר שלנו הכין תסריט מקורי. לצורך הצילומים נדרשו הרבה מאוד הכנות במקום, כך שניתן יהיה לצלם את המכונה בצורה מעניינת, ולבסוף ליצור בעריכה סרטון קצבי וקולח שיעביר בצורה הכי יעילה את המסרים השיווקיים של הייחוד של המכונה. אכן, תהליך מורכב ויקר.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית לחברת אקולוג'יק

גם סרטון תדמית זה, מבוסס בעיקר על חומרי גלם שנרכשו מתוך מאגרים (Stock Fooatge), וצילומי מסך אקטיביים של התוכנה של חברת אקולוג'יק, במקום לייצר אנימציות של המסכים. זה גם יותר אמין וגם יותר זול. גם המוזיקה נרכשה ממאגר כולל זכויות שימוש ללא הגבלה (Royalty Free), מה שחסך עלויות. 
החלק הכי יקר בהפקה זו היו צילומי וידאו בפועל של מחלקת הפיתוח והתשתיות של החברה, שהיה מהותי ללקוח להציג את היכולות, בעיקר מבחינת המשך התמיכה בתוכנה לאורך השנים.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות