יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
כמה רעיונות שיכולים לתרום ליעילות של סרטון תדמית בקידום העסק
נכתב: פברואר 2024
סרטוני תדמית לעסק הפכו לכלים הכי יעילים בקידום העסק
כלי השיווק הדיגיטליים מתקדמים במהירות, וסרטוני תדמית הפכו לכלים הכי יעילים לקדיו העסק במיוחד בדיגיטל. הרשת מופצצת בכמות אדירה של סרטונים, והתחרות על קבלת תשומת לב של הלקוח הפכה לאתגר אמיתי. לכן, בכל השקעה של הפקת סרטון תדמית לעסק, חשוב להשקיע מחקר ולפעול חכם, כדי לזכות ברוב הצפיות, ולשפר את היעילות השיווקית שלכם. 
 
מטרת מאמר זה היא לשתף אתכם בעלי עסקים ומנהלי שיווק, בכמה רעיונות שיכולים לתרום ליעילות של סרטון תדמית שהפקת לעסק שלכם.

רעיונות שיכולים לתרום ליעילות של סרטון תדמית בקידום העסק
ראו כאן מספר רעיונות שיכולים לתרום ליעילות של סרטון תדמית בקידום העסק, ומומלץ לקחת אותם בחשבון בכל הפקת סרטון תדמית, והם:


1. סיפור מודגש- התדמית היא גם סיפור, וסיפור חזק יכול לשדר את המסר שלכם בצורה המרגשת ביותר. סרטון תדמית שמתמקד בסיפור, ולוקח את הצופים למסע של התפתחות יום-יומית או אירוע חשוב, מחבר את הצופים על ידי יצירת זיכרון אמוציונלי. זהו אחד הכלים החשובים בתהליך חיזוק התדמית של העסק, כי חיבור אמוציונלי מחבר את הצופים לעסק ו/או למוצרים שמוצגים בסרטון.

2. משך קצר של הסרטון- צופים בדיגיטל הם 'חסרי סבלנות', שזמנם יקר ומוגבל. סרטוני תדמית ארוכים יכולים לאבד את תשומת הלב של הצופים. כשאתם שוקלים הפקת סרטון תדמית, חשוב שתשאלו את עצמכם: "מהם שני הדברים הכי חשובים שאני רוצה שהצופים יזכרו"? אלה צריכים להיות הנושאים המובילים והיחידים בסרטון התדמית של העסק שלכם. שואלים כמה קצר? כיום סרטון תדמית צריך להיות באורך של כ- 30 שניות, ובוודאי שלא יותר מדקה.
 
3. שימוש בכותרות ותמונות מרהיבות- התדמית היא חוויה ראשונית חזותית. כדאי להשקיע בכותרות גדולות, דינאמיות ומרשימות, ותמונות מרהיבות ואיכותיות, שתואמות לנושא הסרטון שלכם. חוויה חזותית בהחלט יכולה לשמור את הצופים בתוך הסרטון.

3. אינטראקטיביות- השקע ביצירת לוויות אינטראקטיביות בסרטוני התדמית לעסק שלך. זה יכול לכלול שאלות שמופנות לצופים, אפשרויות בחירה, המלצות לשיתוף, או כל רעיון שירגש את הצופים להשתתף ולהתעמק יותר בתוכן שלך.

4. התאמה אישית- הצג מסרים שונים לקהלים שונים, ולא סרטון תדמית אחד לכולם. הסרטון חייב להיות מוגדר לקהל יעד ספציפי, מצומצם ככול האפשר, ואז לדבר בדיוק בשפתו של אותו קהל יעד, לנסות לעמוד במדויק בציפיות שלו, או בצרכים האישיים של אותו קהל. ככול שההגדרה של קהל היעד מדוייקת יותר- כך ניתן לדייק גם במסרים האישיים.

5. פשטות- לדעתי כיום אנשים נרתעים מרעש וצילצולים בסרטוני פרסום. נראה שאנשים מעדיפים דברים פשוטים ולא מתוחכמים, כך שיוכלו להרגיש שמדברים אליהם בגובה העיניים, ולהתחבר למה שמוצג להם בסרטון התדמית.

6. הצגת המייחד- לא משנה מה אתם מנסים להציע לצופים, סרטון התדמית חייב להבהיר לצופים בצורה הכי ברורה- מה מייחד את מה שאתם מציגים. מצפייה בסרטון קצר, זה הדבר העיקרי שצריך להישאר בזכרון של הצופים. גם אם הם לא מוכנים כרגע לבצע רכישה, לפחות כאשר ירצו לרכוש, הם יזכרו במה המוצר שלכם ייחודי. 

7. קריאה לפעולה- הקריאה לפעולה היא חלק חשוב מאוד בסרטון. כשאתה מסיים את הסרטון, ספק לצופים קריאה לפעולה ברורה ופשוטה, כך שיהפכו לאקטיבים בגמר הצפייה. 

8. השקע בשיווק בדיגיטל- הפקת סרטון תדמית היא רק השלב הראשון בקידום של העסק. בגמר ההפקה, חשוב להפיץ את הסרטון בדיגיטל, כולל פרסום בקבוצותמגוונות, טרגוט של קהל היעד, המלצה לשיתופים, בכדי להפוך את הקמפיין לויראלי דרך שיתוף והפצה ברחבי הרשת.

 
לסיכום,  סרטון תדמית הוא אחד הכלים הכי יעילים לקידום העסק במיוחד בדיגיטל. ישנם אמצעים רבים שמיעלים עוד יותר את הסרטונים, כגון: סיפור מרתק, משך קצר, פשטות, הצגת המייחד, קריאה לפעולה ועוד. 
מאמרים נוספים בנושא:     בחירת הפלטפורמות הנכונות להפצת סרטון תדמית                                       כיצד לבנות את המותג שלך באמצעות סרטון תדמית?

מנהל שיווק- מעוניין לקדם את העסק, ולחזק את התדמית שלו?

מעוניין להגדיל את החשיפה של העסק ללקוחות חדשים?

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו תחילה - 30 שניות על חשיבות הפקת סרטון תדמית לעסק

ראו סרטון קצר, שמסביר בתוך 30 שניות, למה כדאי לכל עסק להפיק סרטון תדמית, כמעט בלי קשר לסוג העסק או גודלו. היתרונות רבים ומהותיים לקידום העסק. עדיין, כל עסק צריך להחליט את מידת ההשקעה בסרטון, לא רק בהפקה עצמה, אלא גם בהפצה של הסרטון. רק שילוב נכון של שני ההיבטים יכול לשנות משמעותית את הקידום של העסק.

ראו סרטון תדמית למערכת מיחזור מי מזגנים ברכב

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר נועד לקדם עסק שפיתח מערכת מיחזור מי מזגנים. סרטון קצר זה, מתמקד בייחוד של המערכת, במיוחד ברכבי עבודה בהם הצורך מהותי, והסרטון הופץ בפייסבוק תוך טרגוט קהל היעד שהוא בעלי רכבי עבודה. בסרטון משולבות כתוביות בערבית, על מנת לאפשר גם לדוברי השפה להבין את המסרים בסרטון.

ראו סרטון תדמית למערכת תאורה בייתית

מדובר על הפקת סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, למערכת תאורה בייתית. הסרטון מבוסס כולו על צילומי וידאו באיכות מדהימה, כולל שימוש מאוד מורכב בתאורה, בכדי ליצור את האפשקטים הנדרשים בסרטון. כל המסרים מועברים באמצעות הויז'ואל, ללא קריינות כלל, כמו שקורה בהרבה מקרים ברשתות, שאנשים צופים בסרטוני התדמית ללא שמיעת הסאונד כלל. 

ראו סרטון תדמית לרשת מוסכים אלומה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 40 שניות, אשר נועד לקדם רשת מוסכים שפיתחו שיטת תיקוני פחחות 'יבשה' (לא מחייבת תיקוני צבע, וירידת ערך הרכב). הסרטון הקצר כולל סיפור קצר, שמציג בעיה כמעט יום-יומית שבה ניתקלים בעלי רכבים. הסיפור גם מציג את הבעיה בצורה מחוייכת, וגם מציג את הפתרון הייחודי של רשת המוסכים. הסרטון הופץ בפייסבוק, וזכה לחשיפה נרחבת, כולל שיתופים רבים. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות